Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przegrana lekcja wychowania w Szkole Podstawowej nr 6

Utworzony przez 12345, 18 grudnia 2013 r. o 07:20 Powrót do artykułu
Znalazła się następna mamusia, która nie dopuszcza do siebie myśli, że jej kochany synuś mógł komuś krzywdę zrobić. Moja 7letnia córka musiała szkołę zmienić przez to, że w klasie miała takie wynalazki i nic nie dało się z takimi zrobić. W tym przypadku też się pewnie tak skończy, że to ten, który dostaje w skórę będzie musiał uciekać przed bijącym. GŁUPOTA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oceniaj książki po okładce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co ten gówniarz musi zrobić , zeby mamusia-kwoka zobaczyła  swoje błedy wychowawcze , kłaniam sie Pani dyrektor za radykalne środki zapobiegawcze rozłączyć kolesi i będzie w klasie czysta atmosfera , 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta mama, która tak walczy o swe dziecię powinna sama spojrzeć na siebie i zrobić rachunek sumienia. Jak chowa swojego syna, skoro 10-latek dokucza tak, że 16 osób podpisało się za wydaleniem chłopaka z klasy.Nieźle musiał zaleźć za skórę! Sama temperatura wokół tej sprawy, którą podkręca matka, mówi sama za siebie. Jaki Pan, taki kram! Egocentryzm też, ale ewidentny brak wychowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają. Powinna wrócić "stara" szkoła, przynajmniej byłby porządek. Nauczyciel nic nie może, dyrektor nic nie może, a dziecko robi co chce i śmieje się wszytkim w noc. Najgorsze w tym wszystkim jest "wychowawcze" podejście rodziców. Zamiast uczyć dziecko prawidłowych zachowań i dopuścić możliwość zasłużonej kary to jeszcze straszą sądem. Ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej szkole to normalne, zawsze znajdą ucznia, któremu trzeba umilić życie. Jak uczeń zostanie "naznaczony" a rodzice są niepokorni to nie ma szans taki uczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie wspomina dobrze tej szkoły, brak obiektywizmu, stronniczość, etykietowanie ucznów itp,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocieszające jest tu jedynie to, że za błędy wychowawcze - głupotę rodziców płacą też oni sami. Szybko i boleśnie to odczują. Dzieci nie mają litości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobra postawa Pani Dyrektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniarz broni dżender-tu jest unijna kasa i to go najbardziej interesuje.Kluzikowa zajmij się fikcją wychowawczą szkoły,a nie religią.Gminne szkoły opanowane przez rodzinne mafie NIE NAUCZĄ NICZEGO oprócz NEPOTYZMU i KOLESIOSTWA.Po co dzieci mają się męczyć z nauką skoro wszędzie wygrywają cwaniaki i złodzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jaka kara spotkała tego chłopaka w domu? Czy rodzice starając się złagodzić dzieciakowi stres kupili mu nową gierkę? Mamusiu, spójrz na to wszystko z boku! O co walczysz, czego wymagasz od innych? Ten dzieciak i tak ma już łatę. Zabierz go z tej szkoły. Wszystkim ulży! Jak musi ten bachor dokuczać, skoro Pani Dyrektor i Rada i 16 osób uznało, że należy go odizolować? Komu szkodzisz? Szkole, czy swojemu dzieciakowi, który jak podrośnie, będzie stwarzał większe problemy? Ale żeby o sprawie wiedziało całe województwo? Mamie się w ......... poprzewracało! Mam nadzieję, że po tych komentarzach spali się ze wstydu! Broni się atakując!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje podejścia głupiej mamusi. Na wyniki nie będzie musiała długo czekać.  W naszej miejscowości Tatulek "cieplutki" tez walczył o swojego niewinnego synusia z nauczycielami od czwartej klasy. Jeszcze w klasie pierwszej gimnazjum w zamian za 10 jedynek na półrocze synuś dostał 2- tygodniowe ferie w pięciogwiazdkowym hotelu w zakopanym. W trzeciej gimn. Tatuś juz prosił nauczycieli o pomoc psychologiczną ale było juz za późno. Obecnie w domu ma sejf i monitoring które są mu nieprzydatne bo synus sobie dobrze radzi, a do mamusi i tatusia lecą teksty typu: do budy psie. Jak w pobliżu jest jakaś kradzież lub pobicie to tatuś natychmiast donosi że to jego syn zrobił. Na zapytanie sąsiadów dlaczego tak robi mówi ze przynajmniej kilka dni spokoju bedzie w domu jak synusia zamkną. Drugi syn jest teraz w szkole podstawowej, całkiem normalny, ale tatuś biega co chwilę do wychowawcy czy aby nic niepokojacego sie nie dzieje. Nauka nie poszła w las, dlatego mamusiu choduj sobie tego zbira dalej, nauczyciele kilka lat sie z tym czymś przemęczą a ty masz przed soba całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kuratorium /jak zwykle/ wyszukuje błędy formalne, nie odnosząc się do istoty problemu. Zbędna, a wręcz szkodliwa instytucja. I dosyć kosztowna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to kuratorium dało kolejny argument dla czego sześciolatki nie powinny iść do szkoły. Tu nie chodzi o umywalki,czy bidety w szkole.Tu chodzi o przemoc między uczniami która dla was jest tylko zabawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrekcja godna poszanowania Rodzice często ślepo bronią swoich ,,maleństw,, bo w domu jest idalnym dzieckiem Znam takie przypadki ślepiej matki właśnie 10 latka  Nie wierzę w to !!!!!!!Bandzior  wieku 10 lat zostanie kryminalistą mordercą złodziejem w wieku 12 lat Usuwać takie gnigy gdy jeszcze małe i nie do innej szkoły aby narażać inne dzieci bo takiego czegoś się nie zmieni jak matka ma nawalone we łbie Tylko od razu do poprawczaka na naukę życia i niech mu jednemu z drugim dadzą tak popalić jak oni dali innym Tego im z calego serca życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam wszytkim ojcom: ja nauczyłem swojego syna, że nikogo nie może bić, nawet dla zabawy. Jak ktoś go bije to ja idę do rodziców takiego smyka i robię im wstyd. A żeby mój się mógł wyżyć - wiadomo - chłopak musi powalczyć, to kupiłem 2 pary rękawic bokserskich i jak tylko ma chęć poszaleć, zakładamy i naparzamy się honorowo do upadłego. Przy tym nauczył się obrony i nikt się z nim nie chce bić bo ciosy na niego są niekuteczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak poradzi sobie w życiu.Nie narobi się,jeść mu zapewnią i nie będzie musiał pracować.I pewnie będzie narzekać jak tysiące mu podobnych że w celi za ciasno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam wszytkim ojcom: ja nauczyłem swojego syna, że nikogo nie może bić, nawet dla zabawy. Jak ktoś go bije to ja idę do rodziców takiego smyka i robię im wstyd. A żeby mój się mógł wyżyć - wiadomo - chłopak musi powalczyć, to kupiłem 2 pary rękawic bokserskich i jak tylko ma chęć poszaleć, zakładamy i naparzamy się honorowo do upadłego. Przy tym nauczył się obrony i nikt się z nim nie chce bić bo ciosy na niego są niekuteczne.
  Tylko sprawę się załatwi jak narmalni rodzice gorzej jak szurnięci jak dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamusiu obudź się do puki nie jest jeszcze za późno.Jak ci synuś pierwszą piąche w buzie sprzeda to już pozamiatane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta mamuska to chora, wychowała małego terorystę pewnie bezstresowo który zneca sie nad innymi dobrze wychowanymi dziećmi i jeszcze robi szum zamiast potulnie przenieść bachora do jakiegos zakładu dla zachowujących sie inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...