Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
skrzyzowanie obywatelska - lubartowska zamkniete, kunickiego zamkniete, czas kupic rower chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak długo był budowany wiadukt ponad 80 lat temu.Wytrzymał tyle lat. Kiedy był budowany ilość samochodów była śladowa. Jak na XXI wiek to obecnie chyba zakres prac jest niewielki. Powinna zostać opracowana inna koncepcja ruchu w tamtym rejonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
skrzyzowanie obywatelska - lubartowska zamkniete, kunickiego zamkniete, czas kupic rower chyba.
wreszcie jakiś rozsądny głos -na rowerze zdrowiej,taniej i chyba szybciej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro nie włączam CB bo same narzekanie i błądzenie będzie słychac w okolicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jutro rowerkiem jadę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZBY020120712 I've only asked for gifts my parents can't find at the mall. Cheap Wholesale New Era Hats Ymcmb Snapback Hats Tisa Snapback Hats Yankees 59fifty fitted Hats Yankees snapback Hats New Era Hats For Sale Free Shipping
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, dobrze niech się Lublin rozwija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie - czy dziś rano ktoś jechał przez wiadukt? Ja wybrałam objazd przez Krańcowa itd do Wolskiej, ale nie było jakiegoś szalonego tłoku, więc myślałam, że wiadukt nadal otwarty. W ogóle jakaś dezinformacja w tej kwestii - najpierw poniedziałek, potem czwartek, nie wiadomo rano czy wieczorem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś rano jechałem przez wiadukt tak jak dziesiątki mi podobnych kierowców.Nikt mi nawet palcem nie pogroził.Policja to fikcja,nie maja czasu na takie pierdoły.Zawsze jeżdzę po zakazach z powodu remontu i nikt mnie jeszcze nie zatrzymal. Objazdy są dla mięczakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehehehe, ciekawe czy byłbyś takim twardzielem z mandacikiem bo policja rano stała i zatrzymywała (jechałem autobusem i widziałem) Przez takich drogowych cwaniaków to właśnie są wypadki, nie zwracają uwagi na innych kierowców tylko sie wpychają. a zawsze dla takich też się kiedyś kończy, często na drzewie, słupie lub innym samochodzie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guten napisał:
Dziś rano jechałem przez wiadukt tak jak dziesiątki mi podobnych kierowców.Nikt mi nawet palcem nie pogroził.Policja to fikcja,nie maja czasu na takie pierdoły.Zawsze jeżdzę po zakazach z powodu remontu i nikt mnie jeszcze nie zatrzymal. Objazdy są dla mięczakow.
Jak skończysz 12 lat i wreszcie zrobisz kartę rowerową to daj znać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi DRS, tu gdzie na planie jest napisane "Młyńska", przebiega Krochmalna. Że się czepiam to wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...