Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Przepraszam!". Naukowiec z UMCS tłumaczy się ze słów o strzelaniu do protestujących

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2017 r. o 10:49 Powrót do artykułu
I wierzycie Panu Doktorowi? Bo ja nie wierzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu tłumaczyć, po prostu wyszło szydło z worka. Co na to władze UMCS, bo tego typu wypowiedzi powinny być przynajmniej ukarane naganą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warchoł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszek u dupki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to już jest. Niektórzy mogą obrażać innych i nawoływać do nienawiści. A potem się tak naiwnie tłumaczą. Ciekawe jak to zostanie zamienione pod dywan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie wierzę, ale popieram, hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja poczułam się więcej niż urażona. Byłam na demonstracjach z moimi dziećmi, z biało-czerwonymi flagami wykonanymi przez dzieci w przedszkolu i szkole, opowiadałam im czym jest miłość do ojczyzny, czym jest demokracja i dlaczego jest to ważne, żeby w naszym kraju była wolność. Mam prawo mieć własną opinię i mam prawo wyrażać ją odważnie. Pan chciałby, żeby do nas strzelano?????!!!!!! Jest mi wstyd za UMCS!!! Popłakałam się, gdy przeczytałam Pana słowa! "Przepraszam" to za mało. Należy opuścić mury uczelni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znam innego doktora, który wymuszał zaniechanie działań gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych w Białej Podlaskiej wobec własnej osoby. mam na myśli d-ra Daniela Antoniego Sawickiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS, jeżeli chce uratowac dobre imię uczelni, powinien wyrzucić takiego pracownika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było ważyć własne słowa - teraz trzeba odejść z uczelni, dla jej dobra!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po pracy??? Kto zatrudni tego Pana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje pozew zbiorowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto mu dał ,,doktora,, i na dodatek habilitowanego chyba za kasę takie tłumaczenie nic nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak złapią Cię za rękę, mów że to nie twoja. PROSTE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z Lublina i wiem gdzie mieszkasz koleś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha ale błazenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin przeprasza za naukowca z UMCS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykły gamoń próbujący podlizać się ekipie rządzącej - pewnie marzy mu się ciepła posadka w którejś ze spółek skarbu państwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glosowalem na PIS ale nie wazne jakie kto ma poglady polityczne takie slowa jakie wypowiedzial ten niby profesor dyswalifikuja go jako wychowawce mliodziezy , Pan jest po prostu bez kultury i bez klasy - to ZADEN AUTORYTET dla mlodych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to władze łykną i odstąpią od kroków prawnych, to będzie precedensową wymówką dla autorów każdej groźby karalnej, nawet dla zapowiadających akt terrorystyczny i masowe morderstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...