Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przesiedział trzy lata. Chce 17 mln zł odszkodowania

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 13 marca 2012 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Pomijając już absurdalność całej kwoty, to jak się ma ten fragment:
Do tego doliczył ponad milion odszkodowania za utracone zarobki. [/quote] do tego fragmentu: [quote]Przyszedł powiedzieć, że czynsz za mieszkanie zapłaci z opóźnieniem.
Przez 3 lata chłopina miałby zarabiać po prawie 28 tysięcy na rękę miesięcznie, a na czynsz nie miał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto powiedział, że nie zabił? Po prostu policja źle zabezpieczyła dowody!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17mln to przesada, ale powinien przynajmniej 1 mln dostać, w tym połowe ci co go skazali powinni zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym czasie odbyl okolo 2000 stosunkuf dalej mu zazdroscita a ile las.k wtym czasie walnał?MANCHESTER UNITED MAMY LIDERA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze niech dostanie 17 baniek, posypią się takie odszkodowania to może wkońcu zmienią prawo co do odpowiedzialności sędziów itd. Niestety ale taka prawda, że policjantom i sędziom zależy tylko na statystykach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja też chcę na trzy lata do więzienia za 17 baniek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Bardzo dobrze niech dostanie 17 baniek, posypią się takie odszkodowania to może wkońcu zmienią prawo co do odpowiedzialności sędziów itd. Niestety ale taka prawda, że policjantom i sędziom zależy tylko na statystykach.
Wiesz gdzie dzisiejsi sędziowie mają powagę swojego,zdawałoby się najbardziej eksponowanego i pompatycznego miejsca pracy ? Obejrzyj sobie chociaż jeden odcinek rportaży "Państwo w państwie" . Sądy z komornikami i bankami od 15 lat poniewierają chłopem który spłaca kredyt a którego na oczy nie widział. To Państwo ze swoimi urzędami jest już bankrutem moralnym,upadłym do granic możliwości. Nie wiem czy można to będzie wyleczyć innym metodami niż tą jaką stosował Jakub Szela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ja nawet za miliard niehce dnia bym cfelem bo takih {zabojcuw}kturzy nie sa z ih (ekipy)taki los spotyka.grypserzy ih traktuja jak podluzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to odszkodowanie i to w calosci z wlasnej kieszeni niech placa: kolejno, sedzia, ktory wydal wyrok, prokurator, ktory go oskarzyl i policja, ktora zbierala dowody!!! Oni wszyscy utrzymuja sie z naszych podatkow, a za bledy w ich pracy finansowo mamy odpowiadac my??? O nie k..... juz tego za wiele!!! Trzeba ludzie cos z tym zobic! To my ich oplacamy i mamy prawo wymagac!!! Jak sie nie nadaje, to do lopaty i nie ma przepros, nigdy wiecej zadnych immunitetow!! A co to oni sa poza prawem, a to z jakiej paki i to jeszcze za nasze pieniadze!! Jak ktos ma odpowiedzialna prace to powinien przyzwoicie zarabiac, a jeli nie odpowiada wogole to powinien byc wolentariat!! Czy ktos sie ze mna zgadza??? Az brak mi ...... slow. Powiedzmy dosc, dosc, dosc!! Jak ja bym byl na miescu tego Pana to nie chciabym pieniedzy, niech wszyscy za to odpowiedzialni pojda za to na 3 miesiace do paki, a wtedy beda mogli dopieo wrocic do spoleczenstwa jako zresecjonalizowani, bylo by cikawie, prawda??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam, ale proszę o wyjaśnienie pojęcia "zresecjonalizowani" bo nie bardzo wiem co autora miał na myśli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milion za utracone zarobki??????????? jak go K...a na zapłatę czynszu w terminie nie było stać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykły naciągacz,powinien jeszcze zwrócic koszty utrzymania bo na wolnosci gorzej żył niż w tym kryminale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to adekwatna suma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sędziowie, prokuratorzy i policjanci niech płacą za te pomyłki,za lekarzy już się wzięli to za nich też można, niech sobie wykupią ubezpieczenia od pomyłek tak jak lekarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci ciekawe jakbyście szczekali, gdyby to was albo wasze dzieci zamknęli w pierdlu za niewinność, zniszczyli życie i psychikę, rozbili rodzinę. Życzę jak najwyższego odszkodowania i ukarania winnych bezmyślnego sądzenia, gdyby szary człowiek popełnił taki błąd płaciłby za niego do końca swoich dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, moze i sluszeni, ale nie uwazacie ze troche duzo ? to pojdzie z kieszeni Was moi drodzy, podatników....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak niewinny to ci co go wsadzili,wszyscy solidarnie powinni mu wyplacic odszkodowanie jakie on sobie wystawil za stracone zycie w wiezieniu.Suma jest okey on tak wycenil swoje stracone zycie i ma racje,bo zycie jest bezcenne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno, płakac a płacic po to panstwo ma srodki zeby takich pomyłek nie było,bo u nas bardzo łatwo się szafuje więzieniem.Dla takiego niewinnie posądzonego i jego najblizszych jest to trauma na całe zycie i chociasz kasa wyrowna mu tą krzywdę ,a ci co tak łatwo wsadzają zastanowią się czy nadają się do tego zawodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy winni ukarania tego czlowieka za niewinność powinni te pieniadze wypłacić mu ale z własnej kieszeni, a nie z publicznej kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za wypłaceniem odszkodowania temu Panu.... Fakt powinno być to z kieszeni tych którzy doprowadzili do tego, że ten Pan przesiedział tyle czas w zakłądzie karnym. Każdy wie, że to nie możliwee dlatego nie mam nic przeciwko by to poszło z naszycvh podatków. Wolę by te piniądze trafiły do tego Pana niż do jakiegoś urzedasa, który siedzi i pierdzi w stołek tak przynajmniej wiemy na co idą nasze podatki a nie, że nie mamy świadpomości jak nasze publiczne piniądze są przejadane. A Osoby które doprowadziły do takiego wydażenia powinni zostać surowo ukarane. Życzę temu Pany by jak najszybciej wrócił do codzienności. Całej rodiznie żczę szczęścia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...