Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To ma być jakieś aktualne wydarzenie czy na przykład sprzed 2 m-cy, 10 lat ... ? jakiś regulamin jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co masz to dasz,bo aktualne to smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponad 50% to jest HIT DAJ FOTO Z %%%%%%%%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 Gdzie jest regulamin konkursu ? 2 Co z prawami autorskimi ? 3 Jaki aparat jest nagrodą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna ta pani ze zdjęcia! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jakiś regulamin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"1 Gdzie jest regulamin konkursu ? 2 Co z prawami autorskimi ? 3 Jaki aparat jest nagrodą ? " nagrodę trzyma pani na zdjęciu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu ona pokazuje gardło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tumanie najpierw Lubelszczyznę określ i wskaż jej teren w Lubelskiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja mam takie pytanie ,wysłałam w jednym zgłoszeniu w meilu ,opis i 21 zdjęć przed regulaminem i nie wiem czy to spełnia wasze oczekiwania wobec regulaminu ,i czy ono przejdzie i nie wiem czy może być taki format zdjęć takie jak wam wysłałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w tym konkursie to aparat kompaktowy do wygrania jest czy może jaka lustrzanka.I z jakiej firmy ten aparat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Laureat konkursu otrzyma nagrodę w postaci plecaka aparatu fotograficznego. " To w końcu co jest do wygrania? Aparat czy plecak na aparat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wkońcu co do wygrania ? Fajnie żeby to był aparat jakiś lepszy a nie plecak .Tzeba nie oszukiwać ludzi i wprowadzać w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...