Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przetarg w MPK roztrzygnięty: pojedziemy mercedesami

Utworzony przez Piotrek, 12 marca 2009 r. o 22:35 Powrót do artykułu
luksusowo..szkoda tylko ze nie wspieramy Polskiej produkcji a zachodniego potentata który nawet bez naszego zamówienia doskonale sobie poradzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko że ten polski producent ostatnimi czasy produkuje buble. Przekonuje się o tym coraz więcej polskich miast. Produkt nie warty swojej ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko że wspierając wcześniej polską konstrukcję producent zakpił sobie przysłał szroty kosztujące coś około 900tys. za szt. zamiast porządnie wykonanych autobusów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GIGI napisał:
Szkoda tylko że ten polski producent ostatnimi czasy produkuje buble. Przekonuje się o tym coraz więcej polskich miast. Produkt nie warty swojej ceny.
tylko jaki on "polski"... wystarczy sprawdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze nazwę Mercedes to chyba powinno się pisać z dużej litery, co do typu - Connecto - to nie mam takiej pewności, ale wydaje mi się, że również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Lublinie już teraz jeżdżą dwa dwunastometrowe autobusy mercedes conecto, które MPK kupiło po okazyjnej cenie. Kierowcy oceniają, że te wozy są mniej zawodne od solarisów, których 20 sztuk MPK kupiło w zeszłym roku. Ciekawe... rok użytkowania i już zawodne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszystkie będą tak pięknie pomalowane jak te dwa na takie blade kolory, czy może w tak piękną zieleń jaka jest na lubelskich PKSach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Panie redaktorze nazwę Mercedes to chyba powinno się pisać z dużej litery, co do typu - Connecto - to nie mam takiej pewności, ale wydaje mi się, że również.
Szanowny Lubelaku! Miło, że troszczysz się o poprawność językową. Nie masz jednak racji. MPK kupiło autobusy marki Mercedes, ale MPK kupiło mercedesy. Ten link powinien rozwiać wątpliwości http://so.pwn.pl/lista.php?co=mercedes pozdrawiam, Dominik Smaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autobusy mercedesa nie są złe:) chociaż i tak wolę volvo:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...