Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żadna to nowina, kobiety to urodzone manipulantki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego oni w cywilnych ubraniach na procesie? Nie powinni w pomarańczowych kaftanach występować z nogami skutymi łańcuchem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego oni w cywilnych ubraniach na procesie? Nie powinni w pomarańczowych kaftanach występować z nogami skutymi łańcuchem?
Co racja to racja. Moja stara też mą manipuluje. Zabrania mi pić wódki i piwa bo jej w domu śmierdzi alkoholem.  Nie mogę jeździć na ryby, wszędzie muszę z nią chodzić,zero wolności .  Wiecznie jej pieniędzy mało. Boże po co ja się żeniłem ???????  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka sobie zwykła cipa,a tak mu dupą wodę z mózgu zrobiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co racja to racja. Moja stara też mą manipuluje. Zabrania mi pić wódki i piwa bo jej w domu śmierdzi alkoholem.  Nie mogę jeździć na ryby, wszędzie muszę z nią chodzić,zero wolności .  Wiecznie jej pieniędzy mało. Boże po co ja się żeniłem ???????  
Czy przed ślubem też Tobą manipulowała? Jeśli tak, to cierp ciało boś chciało, jeśli nie, to istnieją rozwody. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matkę tej tragicznej patologii sąd powinnien zobligować do utrzymywania jej w więzieniu, skoro nie potrafiła wychować na przyzwoitego człowieka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tjaaa bxiedaczek dal sie zmanipulowac. On jest gorszy jak ta cala zuzka .objerzyjcue video i jego usmieszek w 3:40 jak jego kolega mowi ze zuza wplywa mu na psychike ,kolega parska smiechem a on sie usmiecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zwyrodniała podła suka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka. Lepiej dla niego byłoby już nie żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWIEM KROTKO TAKA JEST DZISIEJSZA MLODZIEZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hitler tez hitlerowcom wpływał na psychikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toksyczna osoba manipulantka,dobrze mu ....( intymne ) i przestał racjonalnie myśleć nie jeden niszczy sobie życie przez nie udane związki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pieca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest mężczyzna, to nie jest człowiek, zmanipulowany biedaczek - podcina gardło i wbija nóż w plecy, niewiniątko! współczujcie mu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zamordowali to powinna być kara śmierci była by adekwatna do czynu.może ktoś inny by wiedział co za takie czyny grozi.rolnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co racja to racja. Moja stara też mą manipuluje. Zabrania mi pić wódki i piwa bo jej w domu śmierdzi alkoholem.  Nie mogę jeździć na ryby, wszędzie muszę z nią chodzić,zero wolności .  Wiecznie jej pieniędzy mało. Boże po co ja się żeniłem ???????  
Rozwiedź się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na zuzię to chyba dobrze karmią na południowej ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym się z Tą Zuzanną ożenił .....ona jest piękna. Zakochałem się :wub:  :wub:  :wub: W gruncie rzeczy to dobra dziewczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmanipulowala go buahahaha...serio w to wierzycie? Mogla odciac go od xnajomych, wagarowali....ale gardlo podzynal matce sam biedak, wiec nie gada ze go zmanipulowala. Na moije to on jest gorszy jak ta zuza, taka cicha woda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co komentowac,jak tak mozna przez taka swolocz zamordowac swoich rodzicow.Psychika ma to do tego,ze nie wytrzyma i znajdzie sposob lub inni mu pomoga opuscic cele malutkim okienkiem z zelazna krata.Bedzie za to co zrobil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...