Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
metro,tramwaje....nawet budynek przypominający Pałac Kultury-jak ten Lublin się zmienił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Początek drętwy ale później nieźle się rozkręciło:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompleks zaścianka !!!! Z kim można się porównać jak nie z warszawą gdzie wszyscy wyprodukowani w łubliie maistrowie już pracują. A może by tak zapewnić im pracę , a nie opowiadać że i tak z lublina wyjadą !!! DRAMAT!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompleks zaścianka !!!! Z kim można się porównać jak nie z warszawą gdzie wszyscy wyprodukowani w Lubliie magistrowie już pracują. A może by tak zapewnić im pracę , a nie opowiadać że i tak z lublina wyjadą !!! DRAMAT!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zważywszy, że utrzymanie w Lublinie tanie wcale nie jest, żywność na Lubelszczyźnie to chyba najdroższa to przeżyć w Lublinie studia to coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem o co wam chodzi w tym spocie? urzędnicy chcecie wojowac z Warszawą? Warszawa dmuchnie i was nie będzie. A poza tym kłamiecie: i stancje i żarcie w Lublinie jest drogie. Studenci to wiedzą a wy chcecie zmienic rzeczywistośc. Tak jak z herbem: jest koziołek a wy koniecznie próbujecie wprowadzi jakąs arabeskę której nikt nie rozumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nuda, nuda, nuda... Reklama porównawcza z istoty rzeczy nie ma szans. Muzyka hałśliwa, żeby nie powiedzieć denerwująca. Scenariusz niczym z amerykańskiego serialu. I to ma przy kogoś przyciągnąć do Lublina??? Ja po tym spocie mam ochotę się wyprowadzić! No cóż...LUBLIN POTRZEBUJE KREATYWNOŚCI. RATUJCIE NAS, ZAPRASZAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
film jest ściemą na maxa,,, wiem coś o studiach, zyciu studenckim w lublinie.. i powiem wam że jest beznadzieja.. uczelnie z przestarzałym wyposażeniem, no teraz to może się trochę zmieniło jak i standard w akademikach,,, wszystko drogie... moim zdaniem ten film tylko odstraszy studentów, a warszawa jak sie wkurzy to będzie tak jak napisal ktos wcześniej.. dmuchnie i nic nie zostanie po lublinie... maja pomysly.. lepiej zeby ta kase co tu wydali rozdali biednym albo wyremontowali jakis budynek lub drogi a nie bawia sie jak dzieci... szkoda slow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reklama reklama, troche sciema ale cos jest na rzeczy ja sie ciesze ze wybralam lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moga siebie podmuchac co najwyzej,jest wolnosc slowa i bardzo sie ciesze ,ze utarli troche nosa warszawce,gdzie ludzie podobnie jak w usa maja w dalekiej pogardzie reszte o ile o niej wogle wiedza ,finito.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące jak wyjazd lubelskich urzędasów do Londynu namawiających lubelaków do powrotu. Wystarczy wysiąść na dworcu PKS, zobaczyć ten syf, później poczekać pół godziny na rozklekotany autobus (zielona komunikacja) i od razu "czar" pryska. Żenujące jest tez to, że na wszystkich spotach reklamujących miasto bądź imprezę kulturalną muszą się pojawić panienki - szczyt wyrafinowania lubelskich "speców" od marketingu. Charakter miasta lepiej oddaje billboard lubelskiego piwska Perła z poprzewracanymi butelkami. Lublin jest miastem z potencjałem, jednak nie ma on ujścia z powodu nędznych włodarzy i dlatego pozostaje miastem absurdów. Żeby coś tu zmienić trzeba ludzi z charakterem i przysłowiowymi "jajami", których niestety brak Wasilewskiemu. Zamiast wydawać kasę na takie bezsensowne akcje promocyjne, zróbcie coś konkretnego dla miasta (komunikacja PKS, PKP, MPK, inwestorzy/miejsca pracy), a samo się wypromuje. Na razie w porównaniu z np. Krakowem, Wrocławiem czy pokazaną w spocie stolicą wygląda baardzo ubogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie najdrozsze w Lublinie?! Ja rozumiem, że reklama mozę się nie podobać, ze komunikacja miejska, dworce, ulice i uczelnie wygladają inaczej. Ale pieprzyć takie glupoty? Ludize, idzcie poczytać w spokoju jakąś książke, moze wam sie rozjasni... Poza tym wszyscy znajomi osobiście nie mają nic do Lublina i twierdza, ze z punktu widzenia przecietnego mieszkańca miasta nie jest rewelacyjnie, ale nie jest wcale tak tragicznie, jak się zwykło mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee, total Pro. Produkcja jak z Hollywood. Postarali się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER FILMIK!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,Jeden jest zadowolony, bo uczy się w Lublinie: na zajęcia dojeżdża rowerem, ma przyjazną atmosferę na uczelni i czas na rozwijanie pasji. '' Fakt, komunikacja w tym mieście kuleje, ścieżek rowerowych przy uczelniach jakoś nie widać, więc trzeba jeździć dziurawymi ulicami pośród samochodów i rozpadających się autobusów MKP i MPK. Rozwijać pasje, owszem, alkoholowe, bo miasto nie oferuje żadnych koncertów czy też imprez masowych. A po zajęciach można pojechać obwodnicą do aquaparku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
cyt. ,,Jeden jest zadowolony, bo uczy się w Lublinie: na zajęcia dojeżdża rowerem, ma przyjazną atmosferę na uczelni i czas na rozwijanie pasji. '' Fakt, komunikacja w tym mieście kuleje, ścieżek rowerowych przy uczelniach jakoś nie widać, więc trzeba jeździć dziurawymi ulicami pośród samochodów i rozpadających się autobusów MKP i MPK. Rozwijać pasje, owszem, alkoholowe, bo miasto nie oferuje żadnych koncertów czy też imprez masowych. A po zajęciach można pojechać obwodnicą do aquaparku...
że gdzie przepraszam pojechać po zajęciach , że już czym nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmik fajny........tylko to nie prawda. Rok po opuszczeniu miasta inspiracji i przeniesieniu się do tej okropnej stolicy zarabiam 3 średnie krajowe na rękę, mam wolne weekendy i nie siedzę już po godzinach. Nie mam też problemu z przemieszczaniem się po mieście, czego nie można powiedzieć o Lublinie. Komunikacja miejeska w Warszawie jest na prawdę dobrze rozwiązana. Także film fajny, ale wszystko na opak Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie ze sie za cos takiego wzieli, film jest naprawde dobry, zabawny. podoba mi sie moze i sciema z tym pieknym wizerunkiem lublina, ale odpowiedzmy sobie wprost ktora reklama mowi prawde..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre dobre ciesze się że miasto nareszcie inwestuje mądrze pieniądze świetna kampania będzie...film rewelacja gratuluje ludziom, którzy to robili świetna robota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super radosny filmik bardzo mi sie podoba:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...