Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przy Makro znowu utrudnienia. Drogowcy remontują jezdnię

Utworzony przez kkk, 29 października 2010 r. o 13:23 Powrót do artykułu
Rozkopali rondo w pół. Znów będą dziury. Brawo. Jeszcze naprawcie dobrą Związkową, bo dziura budżetowa jest za mała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu żałosne. Kolejne łaty, łączenia w całym asfalcie. Od nowego roku po zimie następny remont. Dlaczego za takie coś, nikt nie ponosi odpowiedzialności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto za to odpowie ? nowy asfalt a już go tną to tylko w dzikim kraju i dzikim miescie --LUBLIN WSTYDZE SIE NASZYCH RADNYCH!!! ciekawe co na to prokuratura ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada napisał:
Kto za to odpowie ? nowy asfalt a już go tną to tylko w dzikim kraju i dzikim miescie --LUBLIN WSTYDZE SIE NASZYCH RADNYCH!!! ciekawe co na to prokuratura ???
Swoich nie tkną. Potem się dziwią że ktos strzela do polityka. W normalnym przedsiębiorstwie jak ktoś się nie nadaje to wylatuje z roboty. Tak marnotrawią pieniądze podczas gdy ludzie zapiepszają za 1200zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracują jak za dawnych lat.Porąbali afalt,były ostre zjazdy i wjazdy,sypało się zawieszenie.Później zablokowali ruch i położyli asfalt.Po kilku dniach znowu utrudnienia,bo przez kilka dni malowano pasy.Niedługo było dobrze.Teraz w nowym asfalcie ryją dziury i kładą jakieś rury (czy kable,lub coś takiego).Załatają wyrwy i przyjdą łącznościowcy i na nowo będą rylio,bo trzeba będzie położyć kable telefniczne.Zrobią "porządek" z asfaltem i przyjdą wodociągowcy.... później trzeba będzie położyć rury ciepłownicze......za jakiś czas trzeba będzie położyć instralację internetową.... Ciekawy jestem,kto planował roboty drogowe i kto dokonał odbioru.Prawie codziennie tamtędy jeżdżę i nie widziałem biskupa z kropidłem.Może dlatego tak to wszystko rozpierniczone.... A na wiosnę (jeśli zima dopisze),będzie łatanie dziur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie właśnie teraz jest to wykonywane poprawnie - Jest to wiadukt a więc całość "chodzi". W zimie i w lecie są inne temperatury i aby powierzchnia nie popękała robi się specjalne obszary (bardziej elastyczne) aby zniwelować skutki zmian (tak jak na niektórych mostach). To tak na chłopski rozum - ale mogę się mylić. Ale jeśli wolicie ponarzekać - proszę bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się chyba nazywa dylatacja. Jeden element pracuje a drugi nie. Wtedy tworzy się takie połączenie, które niweluje wpływ tych drgań. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...