Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przybyło nam policji w Lublinie

Utworzony przez marcinpolicjant, 6 marca 2009 r. o 21:51 Powrót do artykułu
zastanawiam się jakim trzeba być niedojdą żeby po studiach przyjść do tej pracy za 1600 zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcinpolicjant napisał:
zastanawiam się jakim trzeba być niedojdą żeby po studiach przyjść do tej pracy za 1600 zl.
Pewnie sam siedzisz na kasie w biedronce... za 800 zł. A praca w policji poza miskim statusem społecznym i praoma innymi wadami ma sporo kożyści, tak to że w wieku 40 lat jestes emeytem )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
np. emerytura po 15 latach. Wielu nie rozumie tego, że ludzie godzą się na pracę za minimalną pensję właśnie z powodu perspektywy emerytury po 15 latach. Zabierzcie emeryturę to w policji zostaną sami behapowcy z pissu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Pewnie sam siedzisz na kasie w biedronce... za 800 zł. A praca w policji poza miskim statusem społecznym i praoma innymi wadami ma sporo kożyści, tak to że w wieku 40 lat jestes emeytem )
#VIP zaprawszam do najbliższej księgarni po słownik ortograficzny!!! Do księgarni, bo o tym, że są słowniki programowe, np. w aplikacjach i podkreślają na czerwono, nie wspomnę!!! A tak a'propos służby w policji to po 15 latach służby dostajesz aż 40% emerytury!!! Oblicz ile to jest i nie pisz o domniemanych plusach!!! PZdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlag mnie trafia jak czytam ze po 15 latach "biedny policjant" czy tez inny mundurowy ma tylko 40% emerytury, to po cholere zes tam szedl jeden z drugim???.Ja po 40 latach pracy jako kierowca zawodowy nie mam NIC i NIC mi sie nie nalezy gdyz mam "dopiero" 59 lat i musze pracowac do 65 roku zycia.Czy mojapraca przez te lata byla mniej stresujaca od pracy mundurowych?.Wina braku uregulowan prawnych lezy niestety po stronie samych kierowcow,gdyby zablokowali TIR-ami pare wiekszych miast to wzorem kierowcow panstw zachodnich wywalczyli by inne traktowanie. MOJ APEL KIEROWCY CALEJ POLSKI LACZCIE SIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boś Panie "zdegustowany" cymbał. Do policji się nie nadawał i żal tyłek ściska? Przeczytaj pierwszy wpis co ludzie sądzą o zaczynających pracę w policji wykształconych, po studiach. Możliwość emki po 15latach to część pensji (tak samo jak ty dostajesz 200-300zł i natychmiast przepijasz - mundurowcy nie dostają tych 200,300zł a zamiast tego możliwość emki po 15latach), przez pierwsze lata mało kto będzie siedział za biurkiem i pierdział w stołek - tylko ciężko zasuwał, żeby się przebić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdegustowany napisał:
Szlag mnie trafia jak czytam ze po 15 latach "biedny policjant" czy tez inny mundurowy ma tylko 40% emerytury, to po cholere zes tam szedl jeden z drugim???.Ja po 40 latach pracy jako kierowca zawodowy nie mam NIC i NIC mi sie nie nalezy gdyz mam "dopiero" 59 lat i musze pracowac do 65 roku zycia.Czy mojapraca przez te lata byla mniej stresujaca od pracy mundurowych?.Wina braku uregulowan prawnych lezy niestety po stronie samych kierowcow,gdyby zablokowali TIR-ami pare wiekszych miast to wzorem kierowcow panstw zachodnich wywalczyli by inne traktowanie. MOJ APEL KIEROWCY CALEJ POLSKI LACZCIE SIE.
zdegustowany - Panie zawodowy kierowco - żeby być takim jak Pan, wystarczy być BEZROBOTNYM. urząd pracy zapłaci za kurs na C+E, żeby przejść badani trzeba nie mieć padaczki, nie być leczonym psychiatrycznie i widzieć cokolwiek. Szkolenia na przewozy są tylko kwestią paruset złotych. Żeby zostać policjantem, trzeba się nadawać i całkiem całkiem postarać. Szkolenie policjanta trwa bardzo wiele lat. Policjant chroni społeczeństwo działa w interesie nas wszystkich. Ty działasz tylko w swoim interesie, a planując blokady miast działasz przeciwko nam wszystkim. Więc przypominam Ci to co słyszysz dosyć często: "Nie chciało się nosić teczki to kop dołeczki..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do policji idą ludzie z kompleksami którzy chcą odreagować trudne dzieciństwo np. wyśmiewanie przez kolegów, pojeździć za darmo samochodami i nawpychać się kebabów i hamburgerów. Poza tym sam się przekonałem, że mają problemy z pisaniem: nie potrafią przepisać bez błędu nazwiska z dowodu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak się ma na nazwisko "Psikuta" to nic dziwnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie szanowny policjancie kazdy mysli o sobie mam takie pytanie skoro jestescie juz nimi to po co pewnie po to by spac w autach przy zapalonym silniku jak ostatnio bylo i marnowac cudze pieniądze potraficie tylko wlepic mandat wypisany z taką kaligrafią że szok a jak mi sie wlamali do auta podalem numery radia i innych przedmiotow to nie potrafili odnaleźć najłatwiej zatrzymac auto które pewnie prowadzi pracownik zarabiając 1300 złotych a wlepic mandat np za 500 a potem sie cieszy dupek ze bedzie miał premie taka nasza policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie szanowny policjancie kazdy mysli o sobie mam takie pytanie skoro jestescie juz nimi to po co pewnie po to by spac w autach przy zapalonym silniku jak ostatnio bylo i marnowac cudze pieniądze potraficie tylko wlepic mandat wypisany z taką kaligrafią że szok a jak mi sie wlamali do auta podalem numery radia i innych przedmiotow to nie potrafili odnaleźć najłatwiej zatrzymac auto które pewnie prowadzi pracownik zarabiając 1300 złotych a wlepic mandat np za 500 a potem sie cieszy dupek ze bedzie miał premie taka nasza policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...