Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie Przychodnie a informacje umieszczane w brukowcach albo w radiu, prawda jest taka,że wg umowy programy mają być realizowane zgodnie z kolejnością zgłoszeń pacjentów, bez względu na zoz do którego zapisana jest osoba w ramach POZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwoniłam dzisiaj do kilku przychodni i usłyszałam same wykręty typu: "wie pani szczepionek mamy bardzo mało", "narazie nic nie wiadomo o zapisach" "nawet dla dzieci z naszej przychodni zabraknie" itp. W Med Centrum na Strażackiej usłyszałam, że bezpłatne szczepionki już się skonczyły. Tam gdzie wprost nie powiedzieli, że nie ma szans, każą dzwonić za kilka dni, a pewnie wtedy powiedzą, że "niestety" już nie ma. Nie wiem dla kogo sa te szczepienia, ale widze, że pacjent z przychodni gdzie nie ma tego programu nie ma raczej szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...