Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ratusz informuje, ja mam starszego syna w prywatnym przedszkolu i jest to koszt 950 zł mc (z logopedią).... nie każdego stać na takie opłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, nowlaśnie jak to jest moja córeczka w przyszłym roku -latka się nie dostała, oboje z mężem pracujemy na pełnym etacie, a wokól nas pełno dzieci, których rodzice nie pracują i mają miejsca w przedszkolach. Coś tu nie gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsca są zajmowane przez rodziców "cwaniaków" . Nic dziwnego, że coś tu nie gra. Mnie wkurza tylko, że jak do płacenia podatków, to każdy łapę potrafi wyciągnąć: więcej zarabiasz= więcej płacisz. A jak do skorzystania z przedszkola, czy z opieki zdrowotnej, to już jest odwrotnie: więcej zarabiasz= idź sobie prywatnie.... Dlaczego ja mam na to wszystko łożyć i z tego nie móc skorzystać? W tym kraju normą jest, że ten kto płaci najmniejsze składki, najwięcej korzysta....jak za komuny, czy się siedzi, czy się leży to się należy. Dlaczego np. przy przyjmowaniu do przedszkola nie sprawdzają wysokości mojego pita- to na tej podstawie dziecko powinno być przyjmowane lub nie. A nie, czy potrafię sobie pójść do drukarni i pieczątkę podrobić z zatrudnieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrafisz pójść do drukarni i wyrobić sobie pieczątkę z fikcyjnym zatrudnieniem, a potem wbić we wniosku = dostaniesz się do przedszkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Niepublicznym Przedszkolu MAŁA PANDA w Lublinie czesne tylko 250 zł. Mają jeszcze wolne miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czterolatki nie dostaly sie do przedszkoli!!! W tym roku przedszkola nie tworzyly grup dla czterolatkow. Tworzone byly grupy dla trzylatkow! Dzieci ktore maja cztery lata i chcialy zostac poraz pierwszy przyjete do przedszkola odchodza z kwitkiem. To jest kpina! Trzylatki maja pierwszenstwo przed czterolatkami! Dzwonilam do przedszkoli to mowia ze nawet nie ma co skladac odwolan bo i tak nie utworza grupy dla czterolatkow. jest nieoplacalna! !!! Wszystko dzieki ustawie o wczesniejszym obowiazku szkolnym. Jestem matka dziecka ktore niestety w zaeszlym roku sie nie dostalo a teraz gdy ma skonczone cztery lata myslalam ze nie bedzie problemu, tymczasem dowiaduje sie ze w tym roku to czterolatki nie sa przyjmowane! Przeciez to chore! Kto tu dba o dzieci? Kogo one obchodza? Przyjecie czterolatka wiazaloby sie z ewentualnymi pozniejszymi zwolnieniami w przedszkolach - tego dowiedzialam sie w jednym, w innym powiedziano mi wprost - nie oplaca sie nam, dlatego przyjmujemy tylko trzylatki. Przeciez to trzylatek moglby poczekac rok a nie czterolatek, albo mozna bylo zrobic jedna grupe dla trzylatkow i jedna dla czterolatkow!!!!!!!!!! A matki, kto mysli o matkach? Ktora moze sobie pozwolic na 4 lata siedzenia z dzieckiem?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
an napisał:
Potrafisz pójść do drukarni i wyrobić sobie pieczątkę z fikcyjnym zatrudnieniem, a potem wbić we wniosku = dostaniesz się do przedszkola.
ja mam pieczatke i nic mi nie dala, dziecko nie przyjete
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO napisał:
Czterolatki nie dostaly sie do przedszkoli!!! W tym roku przedszkola nie tworzyly grup dla czterolatkow. Tworzone byly grupy dla trzylatkow! Dzieci ktore maja cztery lata i chcialy zostac poraz pierwszy przyjete do przedszkola odchodza z kwitkiem. To jest kpina! Trzylatki maja pierwszenstwo przed czterolatkami! Dzwonilam do przedszkoli to mowia ze nawet nie ma co skladac odwolan bo i tak nie utworza grupy dla czterolatkow. jest nieoplacalna! !!! Wszystko dzieki ustawie o wczesniejszym obowiazku szkolnym. Jestem matka dziecka ktore niestety w zaeszlym roku sie nie dostalo a teraz gdy ma skonczone cztery lata myslalam ze nie bedzie problemu, tymczasem dowiaduje sie ze w tym roku to czterolatki nie sa przyjmowane! Przeciez to chore! Kto tu dba o dzieci? Kogo one obchodza? Przyjecie czterolatka wiazaloby sie z ewentualnymi pozniejszymi zwolnieniami w przedszkolach - tego dowiedzialam sie w jednym, w innym powiedziano mi wprost - nie oplaca sie nam, dlatego przyjmujemy tylko trzylatki. Przeciez to trzylatek moglby poczekac rok a nie czterolatek, albo mozna bylo zrobic jedna grupe dla trzylatkow i jedna dla czterolatkow!!!!!!!!!! A matki, kto mysli o matkach? Ktora moze sobie pozwolic na 4 lata siedzenia z dzieckiem?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...