Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na czwartym zdjęciu kozak kuropatwa. Frajerze nie nadymaj się i tak jesteś nikim :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMIESZKI??!!!!! Hahahahahahahahaha, może wojna:)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czasów ORMO i ZOMO Kamil nie wyszedłby z przesłuchania taki chardy i wyprostowany. Dzisiaj sukinsynów wykarmicie za kratkami,dajecie im trenerów od boksu...dajcie im jeszcze instruktorów od ślusarki i elektroniki stosowanej w zabezpieczeniach przed kradzieżą. Nic dziwnego że ci, wam ustawodawcy rewanżują się POdczas wyborów odPOwiednimi skreśleniami na listach wyborczych. Tu nikt nie jest ślepy i widzi w czym rzecz,bandytów traktuje się jako marketingowy element ;bransoleteczki ,pierdułeczki,psychologi,petagogi -a jak można było dostać kawałkiem płytki betonowej w głowę tak dalej można. Jakby taki posiedział pół roku na brukwianej zupie i co drugi dzień był poddany "akupunkturze" to po takiej kuracji sam z daleka omijałby stadion bez w/w bransoletki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie kibole to nędzny Dziennik by upadł z braku tematów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosa napisał:
Na czwartym zdjęciu kozak kuropatwa. Frajerze nie nadymaj się i tak jesteś nikim :-)
powiedz mu to w oczy cwelu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
powiedz mu to w oczy cwelu !
ja już kiedyś mu powiedziałam, że jest duży a ma małego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni pokazac twarze tych pajaców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu na czwartym zdjęciu zaraz żyłka w dvpie pęknie bo tak się napiął niczym stron men
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Kamil M. to chyba jakiś spięty hehehee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki trzymajcie się - mam nadzieje że szybko ich wypuszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim prawem publikujecie ich wizerunki?? - co to jakieś małpy w zoo że można ich bezkarnie pokazywać ku uciesze kretyńskiej gawiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luka napisał:
chłopaki trzymajcie się - mam nadzieje że szybko ich wypuszczą.
hehe, obejrzy na żywo EURO ale 2020
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a swoją drogą ciekawe jaka krzywda stała się "opancerzonej" policji?? stawiam że otarcie naskórka albo wykręcenie palca, jak to ostatnio często się słyszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zamknąć tych bezmózgów na długo dla przykładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody człowiek musi wyładować energię.Tak było w '56,'68,'80 a nie jakieś tam bzdety o ruchu niepodległosciowym.Stwórzcie miejsce do ustawek i niech chłopaki naparzają się do woli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za deb***izm! Ten sąd to jakiś żart, po co w ogóle kogokolwiek łapać, skoro i tak ich wypuszczają. Powinny być bardzo surowe i nieuchronne kary dla kiboli. Nie szkoda mi żadnego z tych, którzy giną w walkach. Zdychajcie, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luka napisał:
jakim prawem publikujecie ich wizerunki?? - co to jakieś małpy w zoo że można ich bezkarnie pokazywać ku uciesze kretyńskiej gawiedzi
no a nie małpy?popatrz na te ryje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by było gdybyśmy w Lublinie mięli kiboli typu LECH , Cracowia , Widzew , Wisła itd.? Dopiero dziennikarzyny by miały tematy do artykułów . Wyluzujcie już z kibolami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo napisał:
no a nie małpy?popatrz na te ryje!
pokaż swój palancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź się zabić luka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...