Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psy wejdą do Saskiego? Wyrok dopiero za tydzień

Utworzony przez bogdan, 19 marca 2015 r. o 17:42 Powrót do artykułu
Qrwa czy już nie ma innych problemów? Ile tych psów biega po tym  saskim? chyba tyle co rowerzystów na tych pieprzonych ściezkach rowerowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy wejda do saskiego a kupy na trawniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nom, jak by właściciele sprzątali po pupilkach to nie był bym przeciwny, ale znając życie to cały saski będzie zasrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pier***dolety, problemy zastępcze, byle odwrócić uwagę od prawdziwych problemów - brak pracy, bieda i syf regionalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze powtarzałem że Straż Miejska się nie sprawdza. NO i doczekaliśmy się będą tam psy ciekawe czy pozwolą im jeździć na rowerach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten pan z brodą to raczej mieszka gdzie indziej ma gdzie wychodzić z psem niż do saskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze, źle postawił Pan pytanie w tytule. Powinno brzmieć: Czy Saski będzie ponownie zasrany? Wyrok dopiero za tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda zoofili, niech wam te kundle srają do wanien a nie na trawniki!! Dobrze, niech będzie zezwolenie na psy w Saskim...i 10 strazników miejskich 24/7 i za kazdą niesprzątnięta kupę po 300zł mandatu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam ostatnio w Saskim z dziećmi na spacerze. Bardzo przyjemnie i bezpiecznie. Nie musiałam się bać że jakiś pies bez kagańca może sobie biegać. Trawniki są czyste, wolne od psich kup i wykopanych dołów. Jeśli wpuszczą psy do Saskiego będzie jak było przed rewitalizacją. Szkoda kasy. A właściciele i tak nie sprzątają po swoich pupilach-przyjacielach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Lublinianie, którzy zaskarżyli regulamin Ogrodu Saskiego tłumaczą, że chcą korzystać z parku tak samo, jak inni.  
To korzystajcie,nikt wam nie zabrania.Tylko ci inni nie srają po trawnikach więc nie pieprzajcie gupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość już zasranych parków, niech ten jeden choć będzie czysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z psami nie wolno to tym bardziej z dziećmi które są tak rozwydrzone, że zakłóca to mój spokój nie można w ciszy i spokoju pospacerować aby jakiś dzieciak rozwydrzony nie wpadał na mnie. No i jeszcze załatwianie potrzeb dzieci na trawniczkach jak słyszę tłumaczenie rodziców bo dziecku się zachciało siusiu albo kupkę i kto ma to sprzątać .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z psami nie wolno to tym bardziej z dziećmi które są tak rozwydrzone, że zakłóca to mój spokój nie można w ciszy i spokoju pospacerować aby jakiś dzieciak rozwydrzony nie wpadał na mnie. No i jeszcze załatwianie potrzeb dzieci na trawniczkach jak słyszę tłumaczenie rodziców bo dziecku się zachciało siusiu albo kupkę i kto ma to sprzątać .
 
Dość już zasranych parków, niech ten jeden choć będzie czysty.
Popieram wprowadzić zakaz wprowadzania dzieci do parków ponieważ sikają i załatwiają swoje potrzeby na trawnikach a rodzicą nie chce się sprzątać bo uważają, że dziecko ma prawo załatwić swoją potrzebę w dowolnym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak psy w Lublinie to tylko http://lublinlokalnie.pl/zwierzeta/psy :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...