Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psy znowu wejdą do Ogrodu Saskiego? W o(sz)czekiwaniu na wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2017 r. o 21:44 Powrót do artykułu
Tak, my, Lublinianie, chcemy obsranych trawników !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu ten temat wraca? Już myślałem, że jest to załatwione i mogę spokojnie pospacerować z dziećmi po alejkach Saskiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubie psy, ale nie lubię jak obce psy mnie obwąc***ą, ślinią i szczekają. a już najbardziej nie lubię jak srają na trawniki a właściciele tego nie sprzątają... wsadził im ich nosy w te kupy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tak, my, Lublinianie, chcemy obsranych trawników !!!
 A my, też Lublinianie, nie chcemy obsranych trawników. I jest nas więcej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsioki robione na miastowe się wypowiadają, bo tatuś sprzedał morgi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to tak wiele, wymagac aby w mieście było JEDNO miejsce wolne od psów?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzialam juz tam włascicieli zwłaszcza jednego podczas jak jego pies robił kupę która nie została sprzątnieta. Dodam że pies nie był na smyczy a pies to wilczur. I co tak ma wygladać park za grube miliony, obsrany. Jest masa miejsc gdzie ludzie mogą pójść na spacer, ale nie do parku. Park jako jedyne miejsce chcemy aby był wolny od biegających psów i ich kup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WON z psami z Saskiego. niech w Lublinie będzie przynajmniej jedno miejsce gdzie można rozłozyc bezpiecznie koc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21.44 - kalectwo umysłowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gówien !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...