Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziecinada,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy można pisać o żydach, np. ilu wymordowali ludzi w Palestynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydzi są kochani i dobrymi nauczycielami . Dzięki nim umiem handlować i manipulować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o żydach nie bo to antysemityzm ale za to można o ruskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pozdrawiam piękną rudowłosą śliczność ze zdjęcia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko żeby nie było żadnych niedomówień,o żydach,romach i ukraińcach piszemy wyłącznie pozytywne komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy można pisać o żydach, np. ilu wymordowali ludzi w Palestynie.
To oczywiście nie żydzi tam mordują a nażisci żydowscy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pozdrawiam piękną rudowłosą śliczność ze zdjęcia:)
tak jest-ruda jest śliczna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ta osoba na zdjęciu z rudymi włosami to piekność, to.....a tra akcja to jakaś pomyłka,po co takie coś, po co wydawać publiczne pieniądze na takie dziwne imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej chyba jest zazdrosny :) ruda śliczna:D a flamastry wcale nie są takie drogie Jędrek :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ta osoba na zdjęciu z rudymi włosami to piekność, to.....a tra akcja to jakaś pomyłka,po co takie coś, po co wydawać publiczne pieniądze na takie dziwne imprezy.
Andrzej woli chłopców.... a ja pozdrawiam rudą :) Śliczna jesteś ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Włosi są super" = swędzi brocha to do włocha :))) a jak picza, nie wystarczy cała czarna dzicza :P pozdro dla polek za granicą :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...