Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"– Nauczyciele zarabiają mniej, ale mają pracę. Bardziej się też starają, bo ich zarobki uzależnione są od liczby dzieci – dodaje wójt gminy Hanna."   No proszę - nauczyciele starają się nad zwiększeniem liczby dzieci? :)   A poza tym - ładnie tak do pani wójt w artykule po imieniu? :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele zarabiają mniej, dokładnie minimalne wynagrodzenie. Tego pani wójt nie dodała. Szkoda, że sama takie samo wynagrodzenie sobie nie zapewni i uzależni to od realizacji postulatów wyborczych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zna stawki wynagrodzenia jakie gwarantuje Karta nauczyciela od stazysty do dyplomowanego. Nauczyciel dyplomowany czy to w szkole publicznej czy w przedszkolu publicznym zatrudniony na pełny etat na umowę o pracę ma zagwarantowane 5000 zł brutto plus inne świadczenia prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem nauczycielem dyplomowanym i łącznie z dodatkami zarabiam miesięcznie 2500 netto. Dodam, że dodatki zależą od tego czy szkoła jest gminna czy powiatowa i jak bogata jest gmina czy starostwo. W mojej miejscowości na przykład różnica między samym dodatkiem za wychowawstwo między gminą a powiatem to ok. 150zł na rękę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się że są puste ławki w klasach ! To 21wiek i żadna matka nie będzie biedę klepać z gromatką dzieci.Państwo nasze niema dobrego programu i pomysłu dla powstrzymania emigracji młodych ludzi zagranicę.Jeszcze kilka lat a Lubelszczyzna będzie pustelnią dla emerytów i ręncistów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...