Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest upadek praworządności. Takie sprawy policja powinna załatwiać z marszu i bez żadnej pisaniny. Przychodzi kilku policjantów, wywala dzikich lokatorów i kieruje sprawę do prokuratora o włamanie. A nie jakieś komisje, artykuły, "nie nie możemy zrobić" i inne pierdoły. Świat staje na głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rzeczywiście jakaś paranoja, niedługo okaże się że nawet na wakacje nie można będzie wyjechać,bo w międzyczasie ktoś się włamie, wprowadzi i żegnaj domku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy ci ludzie roszczeniowi - należy mi się i koniec! Moi rodzice musieli ZAPRACOWAĆ I KUPIĆ mieszkanie, mama musiała szybko wrócić do pracy a nami opiekowała się babcia bo jedne pobory to było za mało by się utrzymać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Moja córka Iwona, opiekująca się w tej właśnie kamienicy chorym ojcem, czeka na przydział już 10 lat. Zamiast wprowadzić się do wolnego lokalu będzie czekać dalej płacąc krocie za stancję. Nie popuszczę, pójdę na skargę do Urzędu Miasta i na policję! – grozi pani Jadwiga Nie stać mnie na legalne mieszkanie, więc faktycznie wprowadziłam się na dziko". TO TAK MOGĄ ROBIĆ WSZYSCY?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielegnacja patologii. Przestepca posiada prawa, koszty ponosi obywatel - frajer (wedlug tego porzadku).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytajcie ze zrozumialoscia i zrozumieniem Tusk nic nie zrobil azeby ludzie mieli gdzie mieszkac i o tym sie pisze rozwarcie i szczerze. Ale kunusy co to na Kaczynskich pluja nie maja rozumu i w glowie. Ludzie w potrzebie i biedzie nieboskiej walczyc z dniem musza a Po tylko wywozi z kraju wszystko i palace opcym buduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
Ludzie w potrzebie i biedzie nieboskiej walczyc z dniem musza a Po tylko wywozi z kraju wszystko i palace opcym buduje.
...a powinno zrzucić się na słowniki ortograficzne dla wszystkich zwolenników PiS i korepetycje z pisania po polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile to milionów mieszkań miał wybudować pis ?? 3 miliony czy ile ?? Ile z nich powstało ?? i dla czego pasożyty społeczne maja mieć za darmo, a ja na własne M musze zapierd... całe życie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
czytajcie ze zrozumialoscia i zrozumieniem Tusk nic nie zrobil azeby ludzie mieli gdzie mieszkac i o tym sie pisze rozwarcie i szczerze. Ale kunusy co to na Kaczynskich pluja nie maja rozumu i w glowie. Ludzie w potrzebie i biedzie nieboskiej walczyc z dniem musza a Po tylko wywozi z kraju wszystko i palace opcym buduje.
Makabra.....czyzbys byl, drogi Panie Kazimierzu, aktywnym dzialaczem PiS? Retoryka, ortografia i jasnosc przekazu wydaje mi sie jednoznacznie wskazywac w tym wlasnie kierunku! Czytajac Ciebie mam wrazenie, ze slucham wywodu obecnego prezydenta RP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co ta walka na słowa . Jedna rodzina mniej w kolejce po mieszkanie . Jeżeli sa pustostany " po remoncie lub przed trzeba je zajmować" Bo inaczej dostanie je osoba prominentna lub kolesie. A kolejka do mieszkań i tak się nie zmniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura. Naruszyli posiadanie właściciela nieruchomości, można zastosować instytucję samopomocy dozwolonej i siłą ich wywalić nie czekając na wyrok eksmisyjny. Tylko administrator musi mieć jaja i szybko zadziałać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
Ludzie w potrzebie i biedzie nieboskiej walczyc z dniem musza a Po tylko wywozi z kraju wszystko i palace opcym buduje.
Niech się wezmą do roboty. Dla mnie bieda nieboska to żaden argument ani przywilej - to konsekwencja, zazwyczaj żulerskiego trybu życia i braku przewidywania. Pomoc społeczna powinna dobrze oddzielać ziarno od plew (czytaj potrzebujących od żuli), czego niestety nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z histori Lublina. Pierwsza w III RP Rada Miasta Lublin miała jakąś wizję polityki mieszkaniowej tego miasta. Byli to ludzie niezależni, działacze dzielnicowi którym wyborcy dali słusznie mandat. Prezydentem miasta był wowczas Pan Sławomir Janicki. Otóż podjęli decyzję zgodna z potrzebami ludzi o budownictwie komunalnym. Wsadzono w ziemię sporo forsy. Po 4 latach już za panowania Deptaka wyszło z ziemi 850 mieszkań ( rekord budownictwa mieszkaniowego w III RP ). Gdzie te mieszkania poszły to już inna sprawa. Czy do najbardziej potrzebujących - chyba nie. Następne Rady Miasta składające się z partyjnych "asów" budownictwo komunalne miały i mają w nosie. Jak wybudowano budynek 50 lokalowy przez 2 lata to był ogromny sukces. Orkiestra, TVP i notatki prasowe. Pełny Wersal. Ale potrzeby rosły i rosną a władze Lublina śpią w tym temacie. Miasto Lublin stać zagwarantować w budżecie rocznym kwotę 100 mlnPLN tj. ca 500 lokali mieszkalnych a nie pozorować grę w postaci budowania 50 lokali przez 2 lata. Przecież Gmina posiada największy skarb - darmowe działki budowlane o których śnią inni. Władcy LUBLIN kiedy skończy się Wasz błogi sen? A wybory już za rok. Czy dalej kandydaci na Prezydenta będą mamić nas troską o nasze kłopoty w tym mieszkaniowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest, najlepiej narodzić dzieci i czekać na kasze mannę z nieba, ojciec dzieci nie pracuje, to niech szuka pracy, chora babcia, a do tej pory gdzie ta babcia mieszkała, nie miała własnego mieszkania przez tyle lat życia, a młodzi do pracy a nie do roboty nocnej i rodzić dzieci nie mając na mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak jest, najlepiej narodzić dzieci i czekać na kasze mannę z nieba, ojciec dzieci nie pracuje, to niech szuka pracy, chora babcia, a do tej pory gdzie ta babcia mieszkała, nie miała własnego mieszkania przez tyle lat życia, a młodzi do pracy a nie do roboty nocnej i rodzić dzieci nie mając na mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy ludzie jesteście widać bez serca w większości pewnie mieszkacie z rodzicami i nie wiecie o czym piszecie i nawet nie wiecie co ta rodzina przeżywa z babcią która nie trzyma moczu na 16m2 dwójką małych dzieci a pustostanów stoi tyle wolnych że się marnują przez tyle lat i Urząd Miasta nikomu ich nie przydziela,a ta kochajaca dzieci rodzina zrobiła to dla ich dobra. A TAK POZA TYM DZIECI TO PODSTAWA WIEC NIE WNIKAJCIE W TO CO KTOŚ ROBI W NOCY ,widocznie ten kto to pisze nie ma dzieci !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sram na ludzi ktorzy się cwaniaczą bo wszystko mają . nie każdy z nas ma na wszystko nie każdy rodzic nam co kolwiek w życiu pozostawią. sami za***am a nic nie mamy ***e ukrajce żyją u sb za marne grosze a u nas w polsce dostają 500+ dostają mieszkania i plus do tego mops im pomaga . dla czego mi nikt nie da jak sam sobie nie wezmę . niby w naszym kraju jest sprawiedliwość : sam jestem bardzo młodym ojcem : mam córeczkę z innego związku ma już 17 miesięcy jestem na pustostanie już 2 lata i nikt udzielić pomocy nie chcę sam o wszystko walczę nie poddaje się a chodź by coś mi nie wyszło to gazeta telewizja wszelkie inne media benda o mnie pisać mówić . w tym kraju nie ma sprawiedliwośći . zasrane żule menele chlejusy ćpuny dostają pomoc a ja chodziłem się prosiłem guzik mi pomogli . teraz zostaje mi no stoop praca nowa poznana kobieta i oczekiwanie na sprawę sądową . złożyć wniosek o mieszkanie .. spoko a ile będę czekac 15 lat . polska to zdzierstwo przez 15 lat bende się tułał po wynajmach i przepłacał we własnym kraju . opcy kraj np niemczech tam na mieszkanie oczekujesz do 5 miesięcy i jesteś na swoim płacisz 650euro za wszystko . jak widzę to wszystko na co dzień to jest walka ..... nie komentuj zgredzie który się cwaniaczy bo mamusia i tatuś dali ci dobry start i teraz wszystko masz . nie każdy tak ma . ludzie którzy wchodzą na dziko to mają jaja i walczą dla siebie i swoich dzieci i nie komentuj . ludzie rozumcie inne rodziny bo kiedyś i na was przyjdzie czas ... polski kraj to zasrane gówno . gdzies mam błędy i polska ortografię pisze to co myślę a czuje . poczuj się jak 2zl tego ci życzę jak nie rozumiesz . pozdro 666/999
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...