Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rotmistrz Witold Pilecki pragnął być przykładem do działań, a nie manifestowania na jego cześć . Gdzie byli uczestnicy marszu, jak imieniem Rotmistrza Witolda Pileckiego nazywano rondo pod mostem, obok którego przez ponad pół roku zasypywano odpadami i zalewano nieczystościami jedno z najbardziej atrakcyjnych biologicznie miejsc w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Tymi Typami co Go skazali i zamordowali. Dalej siedzą za granicami Polski i zgarniają co m-c 6 tys PLN emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rotmistrz Pilecki wydał wspoltowarzyszy, wsypał kolegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na marszu robią naziole z ONR? Pilecki w grobie się przewraca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacunek dla rotmistrz Pileckiego. Szkoda tylko, że naziole z ONR lansują się na bohaterze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem tych cyrkowców jak jechałem autobusem. Powiem tak: zauważyłem że od pewnego czasu zapanowała moda na Pileckiego i podziemie antykomunistyczne. Ludzie ileż można o tym mówić/organizować parad?! Ja wiem że to są postaci z burzliwych czasów i należy im się szacunek ale czy aż trzeba z tego powodu co praktycznie 2 miesiące organizować marsz/zlot. Nie. Władze lublina jak i pozostałych miast gdzie organizuje się podobne akcje, powinny ukrócić rozpasanie osób którzy najwyraźniej chcą się kreować na wielkich patriotów podczas gdy zapytać takiego uczestnika co wiedzą o tamtych czasach to odpowiedź była by "eee..., nooo..., tegooo...,". Naprawdę żal patrzeć na coś takiego a tym bardziej wielkim wstydem jest brać w tym udział. To jest cyrk nie upamiętnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." Adam Jerzy książę Czartoryski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witold Pilecki był jednym z największych herosów w historii nie tylko Polski, ale i świata : "Starałem się życ tak, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć, niż lękać" Ochotnik do Auschwitz !!!! podczas gdy taki nygus bydłoszewski zakombinował sobie u szkopów L4 - taka różnica "drobna" W okresie terroru komunistycznego (pejsetej ubecji) w Polsce skazany na śmierć i zamordowany 25 maja 1948 r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1948r. aresztowany i poddawany okrutnym torturom przez czosnkowo-cebulowych UBeków: „Oświęcim to była igraszka”. Skazany na karę śmierci. Wyrok wykonano strzałem w tył głowy - metodą Katyńską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie Ci faszyści w tym marszu, mogłoby być na prawdę przyjemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypolskiej szmacie która tu użyła słowa"bydłoszewski"życzę by jak najszybciej wy...ał do Rosji bo my tu sowieckiego bydła nie tolerujemy.Śmierdzisz putinowoczosnkowo śmieciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałeś chociaż jego raport z pobytu w obozie koncentracyjnym w Auschwitz? Każdy, kto czytał rapory i interesuje się historią, wie, że zwolnienia z Oświęcimia były, i nie tylko Bartoszewski opuścił w ten sposób obóz. Pilecki pisze to w sowim raporcie i wcale krytycznie nie odnosi się do tych wydarzeń.   Ale debi( wie lepiej, co nie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znudzony napisał:
Widziałem tych cyrkowców jak jechałem autobusem. Powiem tak: zauważyłem że od pewnego czasu zapanowała moda na Pileckiego i podziemie antykomunistyczne. Ludzie ileż można o tym mówić/organizować parad?! Ja wiem że to są postaci z burzliwych czasów i należy im się szacunek ale czy aż trzeba z tego powodu co praktycznie 2 miesiące organizować marsz/zlot. Nie. Władze lublina jak i pozostałych miast gdzie organizuje się podobne akcje, powinny ukrócić rozpasanie osób którzy najwyraźniej chcą się kreować na wielkich patriotów podczas gdy zapytać takiego uczestnika co wiedzą o tamtych czasach to odpowiedź była by "eee..., nooo..., tegooo...,".  Naprawdę żal patrzeć na coś takiego a tym bardziej wielkim wstydem jest brać w tym udział. To jest cyrk nie upamiętnienie.
 Masz jakieś pomysły na upamiętnienie bohaterów?. Czy tylko nie ..bo...nie?. Historię, Polski i jej bohaterów jakoś należy przekazywać młodemu pokoleniu- moim zdaniem, a twoim ,raczej wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...