Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Panie Pitucha, dlaczego pan jest nieuczciwy". Lekarz ukarany za banner. Chce zaskarżyć wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 września 2017 r. o 20:31 Powrót do artykułu
Suweren jest OK. No chyba że ośmiela się krytykować władzę jedynej słusznej partii. PRL bis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pituch to typowa piSSowska miernota niczym sylwek, bierny mierny ale wierny. W mojej ocenie człowiek zorro niczym ziebro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomeku Pitucha wspólnota DK modli się o Twoje nawrócenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dzieci jak dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kolejnych wygranych przez PiS wyborach samorządowych, po obaleniu prezydenta p. Żuka, Pitucha jako przewodniczącym Rady Miasta postawi duży pomnik Lecha Kaczyńskiego na Placu Litewskim !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha i Popiel to jest całkowity dramat. Ja nie wiem czyj interes ci populiści reprezentują - mieszkańców miasta, czy spółdzielni mieszkaniowej w której pełnią funkcje? To powinno być zabronione, bo to oczywisty konflikt interesów. Popiel ostatnio wystrzelił przebłyskiem geniuszu, że mu się budowa myjni samochodowej i nowego budynku usługowego przy blokach nie podoba. Na terenie w MPZP przeznaczonym pod zabudowę usługową! I napisał interpelację do prezydenta, żeby przemyślał jednak odmówienie zgody na inwestycję, bo się sąsiadom pomysł nie podoba... Czy ja śnię czy to się dzieje naprawdę? Co to za radni? Czy oni się z jakiegoś serialu o polskiej prowincji typu "Ranczo" urwali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieetyczny, niesłowny, wyniosły i kłamliwy. Ciężko znaleźć pozytywne określenie tego radnego. Nie zna się na niczym, przoduje w lansowaniu się pośladkami i gender. Ten radny to poziom najniższej rangi. Działa nieetycznie, jest próżny, nadęty i niekulturalny , brak mu jakiejkolwiek wiedzy.Osoby , które w jego mniemaniu są niżej w hierarchii społecznej traktuje wyniośle i z pogardą jednym słowem "lepszy sort"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop żywemu nie przepuści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie Siwek. Trzeba tępić takie zachowania. Teraz spodziewam się, że w najbliższą niedzielę proboszcz Eugeniusz, wielki przyjaciel Tomasza rzuci na Pana szereg klątw z ambony gdyż że ośmielił się Pan "ruszyć" jego kumpla. A biznes tego typu zachowań nie lubi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj to się Pituchowi dobrał ktoś wreszcie do tyłka. Bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba Pan Siwek powinien przeprosić mieszkańców osiedla Nałkowskich, bo podobno przez 10 lat nie rozliczył się za zakupiony lokal a sprawę przegrał w sądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ow Siwek nie rozumie, co to biznes!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jednak Pan Radny nie jest taki święty. Ale oddał w końcu te nieslusznie pobrane pieniądze czy nie.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do radnych PiS, to cytatem z Kazika: I nie wiem czy jestem w stanie was obrazić Bardziej niż sami się obrażacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już dożyliśmy czasów że mówienie prawdy jest obraźliwe.... A i się nie dziwię jak pracuje w MIEJSKIM urzędzie pracy i musi sobie dorabiać jako doradca wojewody, to wyszło że na spółdzielnie czasu nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes spółdzielni broni Radnego NIeporadnego bo mu zawsze coś załatwi w Luwie....czy w Warszawie... a że radny to nic nierobiący bumelant.. to żadna nowość. Zdziwiłbym się jakby potrafił się wypowiedzieć chociaż na jeden temat rzeczowo. Bo nawet w jego ulubionym temacie Gender wykazywał totalny brak podstawowej wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin Gałkami stoi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas pogonić hołotę i nierobów z pisu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Tomku Pitucha wspólnota DK modli się o Twoje nawrócenie." - Wspólnoto DK, módl sie o swoje nawrócenie! PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie tam bardziej interesuje saga z Gąbką w LSMie - członkowie swoje a prezes swoje - nota bene trzydzieści kilka lat to niezły staż jak na takie stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...