Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radio Lublin: Będą szukać 1 mln zł oszczędności

Utworzony przez harkie, 23 sierpnia 2011 r. o 22:07 Powrót do artykułu
Nie rozumiem: Rosną wpływy, bo rośnie słuchalnośc, bo to co się słyszy jest dobre, więc należy to zmienić - ograniczyć ograniczając koszty? Gdzie tu logika, chyba że chodzi o załatwienie czegoś lub kogoś! Może Radio Lublin ma skorzystać ze znanego już kiedyś modelu: kasetka nr 8! Radio Lublin ma oszczędzić 1mln, czy dla dotyczasowej produkcji nie będzie to koniec, którego dziełem będzie głupia komercjalizacja. Kto będzie słuchał kolejnego klona TEREFERE FM, chyba jego słuchacze nie przeniosą się do Nowego Lublina. Wiem, że napewno takimi posunięciami utraci się sporą część słuchaczy i bycc może kolejnych wpływów i z reklam i z abonamentu. Polska: jest obowiązek i spadają wpływy, rząd zajmuje się medialnymmi bzdurami. Dość kurcze już tego, albo Panie Tusek zrób Pan to albo tamto, bo jak stoisz tak okrakiem, to wcześniej czy później ktoś ci po jajkach przejedzie i będzie problem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest aktualna słuchalność: Mój odnośnik W poprzednim badaniu przegrali nawet z Rydzykiem. Z kolei w tym przegrali z własnym bakiem, czyli Freee. Sterta badziewia, nepotyzmu i 'fachowców', którzy równają w dół. ŻENADA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RADIO LUBLIN - ZERO PRAWDY , PROPAGANDA SUKCESU JAK ZA PRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...