Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radio Lublin: Mniejsze etaty, albo zwolnienia grupowe

Utworzony przez tomasz, 29 sierpnia 2011 r. o 19:33 Powrót do artykułu
ciekawe czy wszystkim z zarzadu dadza po pol etatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz napisał:
ciekawe czy wszystkim z zarzadu dadza po pol etatu
Zarząd raczej dostanie premie za redukcję kosztów. Swoją drogą kto słucha Radia Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli inne stacje prosperują dobrze a ta nie, oznacza to że nie radzą sobie w nowej rzeczywistości, mam wrażenie, ze to radio żyje we własnym świecie a metody zwolnień grupowych to sposób znany z czasów początków transformacji rynkowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RL to pretensjonalny, bez polotu i świeżości chłam a nie nowoczesne radio. Zmienić muzycznego szefa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
RL to pretensjonalny, bez polotu i świeżości chłam a nie nowoczesne radio. Zmienić muzycznego szefa!!!
Faktycznie jest dużo chłamu: kulinarne, o pieskach, o Jaśku, ale od Janiszewskiego wara bo to gość z klasą i inne rozgłośnie nam do zazdroszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobotnie popołudnie 3 godz propagandy katolickiej. I wy chcecie mieć słuchaczy? Młodzież? Kiedy zrozumiecie że to już nie te czasy. Przedtem telefon z KW PZPR teraz z Kurii. Czas na zmiany. Jeden plus to "Lista Hendrixa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.patole.pl Patologiczne Oblicze Internetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janiszewski mnie drażni, jak dla mnie może być go mniej - facet ma swoją ulubioną partię polityczną i drugą znienawidzoną i zupełnie się z tym na antenie nie kryje. Dla mnie jest żałosny. Emerytura zasłużona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiadając komuś wyżej - ja słucham Radia Lublin w drodze do pracy a w weekendy okienek literackich. Wolę to małe lokalne radio od oklepanej trójki, która jest tak wyluzowana że aż mdli, a poza tym jest kółkiem wzajemnej adoracji kilku redaktorzyn i średnio rozgarniętych słuchaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
W sobotnie popołudnie 3 godz propagandy katolickiej. I wy chcecie mieć słuchaczy? Młodzież? Kiedy zrozumiecie że to już nie te czasy. Przedtem telefon z KW PZPR teraz z Kurii. Czas na zmiany. Jeden plus to "Lista Hendrixa".
100 procent racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek Janiszewski jest ok! Tylko 2 razy tygodniowo! Wróblewski ostatnio był o każdej porze aż go mam dość i tej maniery głosowej! JJ THE BEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak wpływów z abonamentu - to usprawiedliwienie zwolnień. A, czy ktoś jeszcze pamięta, kto nawoływał do niepłacenia abonamentu na TVP i radio i to zupełnie niedawno? Tak, tak to nasz ukochany premier Donald T. Młodzi z dużych miast powinni koniecznie na niego zagłosować. W nastepnej kadencji to nie będzie w Lublinie radia. Poza złotymi przebojami oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herman wciąż fedruje we Freee. Komorski opowiada jakieś brednie o kryzysie w Grecji. To niby przez to muszą zwalniać. Szwabe przed podjęciem każdej decyzji chyba rzuca "pieniążkiem". Gdyby nie genialne pomysły tego zarządu z ubiegłego roku teraz sytuacja nie byla by aż tak zła. Żałosne próby ratowania PRL ograniczają się do cięć, redukcji, zmniejszania, zwijania, zamiatania... Żeby coś naprawić trzeba najpierw wiedzieć jak i czego się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepski zarząd to i kiepska sytuacja finansowa. Dla radiowców brakuje pieniędzy, ale dla pełnomocnika ds. restrukturyzacji M. Hermana 10 tys na rękę miesięcznie wystarczyło. Na dziwne umowy dla kolegów Komorskiego też. Pieniądze w radiu są, tylko trzeba być dobrym gospodarzem. Ciekawe czy zarząd zmniejszy sobie etat do jednej czwartej lub minimalnie zmniejszy wysokie pobory. Wątpię! Układ Ordynackiej wykończy Radio Lublin. Może to celowe działanie, żeby później za grosze sprywatyzować radio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Radiem Free, miało tak zarabiać na reklamach? Przynosi tylko straty. Pól roku temu mówili, że to radio będzie pracować na RL. Radio Free to wielki niewypał ekonomiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazało się, ze "kojarzony z PiS-em", poprzedni prezes RL, Deckert, zostawił sporą nadwyżkę na koncie radia, bo gospodarował rozsądnie. Przepięknie odpolitycznione przez peło media w tym RL przejęli chłopaki z peło i komuchy. W RL raczej to drugie z niezatapialnym p. Szwabem. I, co: po kilkunastu miesiącach - klapa, trudności finansowe, trzeba ludzi zwalniać. Nie czarujmy się: pół czy ćwiartka etatu - to nie etat i przysługujące pracownikowi prawa. Juz pisałem wcześniej: druga kadencja peło to pełna katastrofa - na przykładzie radia Lub. widać to doskonale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto słucha Radia Lublin? Ja. I nie jestem pisowcem, peowcem, katolem, komunistą, emerytem ani rencistą. Mam 24 lata i wyższe wykształcenie. Jestem inteligentną, młodą, ambitną kobietą. Nawet brzydka nie jestem. Śmiertelnie chora też nie. Nie mam także depresji i potrafię pisać zdania wielokrotnie złożone. Co więcej, zdania te mają podmiot i orzeczenie a pisane są poprawną polszczyzną. Nie kończę wypowiedzi słówkiem "tak", ani "prawda?". Najwyraźniej jestem nudna i nie mam własnego zdania bo nie mieszam z błotem ludzi, którzy robią coś dla Lublina. MIMO WSZYSTKO I CHOCIAŻBY Z SZACUNKU DO REPORTAŻYSTÓW, KTÓRZY SĄ WIZYTÓWKĄ ZARÓWNO RADIA JAK I MIASTA, NIE WSPOMINAJĄC O KRAJU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
W sobotnie popołudnie 3 godz propagandy katolickiej. I wy chcecie mieć słuchaczy? Młodzież? Kiedy zrozumiecie że to już nie te czasy. Przedtem telefon z KW PZPR teraz z Kurii. Czas na zmiany. Jeden plus to "Lista Hendrixa".
w niedzielę rano jest też indoktrynacja ( Rozesłanie ). czasem słucham chwilę i mam ubaw jak panie redaktorki dzielnie próbują coś wycisnąć z Pisma świętego. ich interpretacje są niezapomniane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wolno zwalniac dziennikarzy! Donald Tusk zapowiadajac zniesienie abonamentu dobil media publ. A ludzie musza placic skladki abon. To czyn, ktory nie moze miec miejsca. Szacunku dla dziennikarzy. Radio to zawsze mialo swietnych dzienikarzy, znajacych sie dobrze na swoim dziale , czy to wiadomosci, lokalna redakcja, rolnicza czy z dzialu muzyczn. Owszem, w krajach takich jak Niemcy oszczedza sie, ale na czym innym. W innych krajach nie ma takich roznic miedzy dyrektorami, zarzadcami a pracownikami! Niech Ci prezesi i zarzadcy, ktorzy pewnie zarabiaja po 15, 20 tysiecy zaczna od siebie. W Polsce mamy za duzo stanowisk dyrektorskich a za to bezrobocie w roznych zawodach i instytucjach! Ksztalci sie dziennikarzy, naukowcow, lekarzy, nauczycieli, artystow. Musza miec prace. Poza tym wschod to faktycznie bieda i nedza. Polska b.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...