Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radiowcy mają dość: Oskarżają szefa radia Freee o mobbing

Utworzony przez marianoitaliano, 6 czerwca 2011 r. o 20:45 Powrót do artykułu
Ciekawe co na te rewelacje powie Przewodniczący Rady Nadzorczej Radia Lublin S.A. - prof. Antoni Pieniążek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja na miejscu prezia: 1. wywaliłbym Ewę M., 2. wywaliłbym Mariusz H., 3. nie mówiłbym "wewnętrzna sprawa radia", bo to publiczne pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, przeciez to piekna Polska! U nas wszystko wolno. Co z faktu, ze tak jest a nie inaczej skoro nie ma wladzy ktora zamknela by mordy wszelkim opryszkom i pseudo-nowo-bogackim-snobom? Masz pieniadze, masz wszytko - ot i caly polski patriotyzm. PS - jedno jest pewne - mobbing itp nie skonczy sie w 21 wieku, wieku wyzysku i dziadostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herman, Czarzasty to cwaniacy i oszuści. Jeden drugiemu załatwił koncesje na radio. W Radiu Free pracuje jego syn Szymon, nic nie robi jak kilka osób, jego kumpli zatrudnionych za duże pieniądze. Zlecenia dawał swoim kolesiom z Częstochowy, trzeba prześwietlić finanse tego radia. Herman wynają sobie drogie auto za publiczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z króliczkami M.H! Pójdą za nim do Rzeszowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od momentu brutalnego zlikwidowania audycji "Nie tylko Barachołka" nie słucham RL i nie mam czego żałować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja płacę abonament a ONI rozbjają się po knajpach za moje pieniądze, SKANDAL!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herman gdzieś pojechał? Przecież on nie ma prawa jazdy. Szwabe uczynił cnotę ze strachu przed służalczością wobec naciskających, prawdziwymi czy wymyślonymi przez Hermana. Komorski tak się przejął znajomościami Sweterka - Hermana, że załozył z nim spólkę Multimedia Press, gdzie udziałowcem jest jego ojciec, drugim brat Hermana a prezesem Kurowski - były wojewoda SLD, którego rzecznikiem był Komorski. Chłopcy chcieli przyciąc trochę na publicznym radio. Radio mało płaci to i trzeba dorobić. Biedny Herman mówi w radio , że zarabia marne grosze. On tak dla idei. Ludzie mu wierzą , że zarabia 2 500 zł. Naiwni. Komorski pije z Hermanem, oczywiście wodę niegazowną w pracy wieczorami. Szwabe nie ma nic do powiedzenia. Cudownie. PRL ma się świetnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herman kłamie, gdy tylko sie obudzi. Gdzieś sie tego nauczył. Fajnie było popatrzeć jak z kolesiami Bańką, Komorskim i innymi dawali w gaz. Panowie życia. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że pani Ewa się wkurzyła i dobrze. Sam fakt otwarcia radia Free, to znaczy castingu do tej rozgłośni, pozostawiał wiele do życzenia, wiem bo byłem. Wiele niejasności po castingu było, aż głowa boli. Jedynie Pani Ewa zachowywała sie jak potrzeba, uprzejma, miła. Nikt nie jest święty, ale intucija mi podpowiada, że racje ma Pani Ewa. Co do samego RL, to mnie z drugiej strony nie dziwi kolejny skandalik w wykonaniu pracowników stacji. 90 procent ludzi tam pracujących z radiem mieli tyle wspólnego, co słuchanie go od czasu do czasu i nagle poprzez dziwne układy w radiu zaczęli pracować, i stali sie nagle strasznymi fachowcami w tej dziedzinie. Na Lubelszczyźnie jest kilku utalentowanych radiowców, którzy niestety nie maja poparcia, wiec o RL moga pomarzyć. Natomiast udzielaja sie w kilku rozgłośniach internetowych i powiem wam, że te poziomem przewyższają RL i szczerze to załoga RL powinna sie uczyć od tych kilku osób, które niestety zmuszone sa "pracować" w necie całkowicie za darmo, ale robia to, bo radio kochają. A RL, skandale, wojenki personalne, podkładanie sobie świń, układy, protekcje partyjne - to jest właśnie RL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogóle to jakaś paranoja. Prezesem radia jest Szwabe. WC prezesem Komorski. Rządzi Herman. Na układy nie ma rady. He he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko Brudzia potrzeba w radio. Najlepiejby było ogłosić nowy konkurs i żadnych kolesiów z poparciem partyjnym. Ale takie rzeczy sie nie zdarzają. Rada nadzorcza wybierze swoich. Nie jest ważne ,że obecny zarząd nie ma bladego pojęcia o ksiegowości. W kasie są mocni. Własnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herman i Czarzasty stworzyli Radio TKM FM w Łodzi. Teraz k... My. Herman zarabia 10 tys zł i jeszcze ma lewą kasę ze spółki Multimedia Press z Komorskim i całym układem. Sprawdźcie jakie firmy pracują dla Radia Freee i kto jest ich właścicielem. Oj będzie ciekawie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajcie. Za dwa tygodnie wybory zarządu. Jeśli zostaną ci którzy podpisywali umowę z Hermanem wszystko będzie jasne. To przecież fachowcy. he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jakaś kontrola zainteresuje sie tym towarzystwem. jest kilka instytucji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dwie glowy to nie jedna. Prezio przygladal sie biernie i miernie co robia Herman z Komorskim. Herman ustawia ludzi jak chce. Komorski wierzy ze z poparciem Hermana zostanie na stolku. No cyrk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda firma ma swoją Patti Coti, czasem kilka. :)Ciekawe jak bardzo się będzie przyznawać teraz do Mariusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli tacy co to przesiadywali u Komora godzinami. Ostatnio trochę mniej. He He
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Ciekawe co na te rewelacje powie Przewodniczący Rady Nadzorczej Radia Lublin S.A. - prof. Antoni Pieniążek.
RN nic nie powie. Oni są ponad ten syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Herman. Ustal pan jakąś sensowną wersję tego, co pan opowiadasz. Wczorajsza pańska rozmowa jest przykladem buty chamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...