Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni dali więcej pieniędzy dla Motoru Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 maja 2016 r. o 13:36 Powrót do artykułu
i super!!! miejsce Motoru jest w Ekstraklasie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze tylko niech Motor nie rozwala kasy na jakichś dziwnych konsultantów (Jacek Magiera). Po co na 4 poziomie rozgrywek jakiś Magiera. Ludzie, trochę rozsądku. Kibic Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor to był dobry za czasów Ćmikiewicza, ale to se ne vrati
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli awansuje  [WARUNEK] należy dawć kase dla klubu w Lublinie  jak np Motor szkoda Lublinianki ten klub Żuk i rada miasta nie szanuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba żartujecie że Motor awansuje..................jesteśmy 100 lat za murzynami!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie trochę więcej środków idzie na piłkę nożną, to się chwali panie prezydencie Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięknie miało być 100 tys teraz tyle więcej, super pomysł biorąc pod uwage poziom rozgrywkowy II liga już po awansie i pewnie dalej nie pod***ą a poziom szczypiornistek. Nie dziwcie się później że w przyszłym sezonie większosć zawodniczek ucieknie do innych klubów i g... z tego będzie, bo śmieszny Motór z II Ligii jest ważniejszy-trochę pokory i obiektywizmy by się przydało Radnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z żużlem ? czy nie lepiej było by zabrać pieniądze kopaczom i zainwestować w żużel bo już ponad rok nie powąchałem spalonego metanolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warunkiem, że awansuje, bo narazie wygląda na to, że nie jest to takie pewne. Stal traci tylko 3 pkt do Motoru a są jeszcze 3 kolejki, zwłaszcza, że ostatnia to Resovia no i baraże więc jeszcze daleeeeeeeka droga, i co wtedy ze zwiększoną dotacją???? może warto się zastanowić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żużel to ja mam w kolanie wrośnięty bo się kiedys na rowerze wywaliłem. Piłka jest ciekawszym sportem, jeśli o wiele mniejszy Chorzów daje aż 18 mln to 250 tys nie robi szału. Ok. 7/8 miasto pod względem ludności w Polsce i z takim stadionem i tylko 3 liga?!!! Kup sobie motor i przywiąż się do tłumika i będziesz niuchał spalony metanol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy się na wynagrodzenie dla zarządu i rady nadzorczej spółki zarządzającej tym kubem "sportowym". Tak bardziej realnie, to na wypłatę zaległych wynagrodzeń dla pracowników czyli zawodników, bo na pokrycie strat z lat ubiegłych trzeba 40 razy więcej niż zrobiono to dwa dni temu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNA DECYZJA UTWIERDZAJĄCA W PRZEKONANIU, ŻE LUBELSCY RADNI POWINNI PRZECHODZIĆ OBOWIĄZKOWE COMIESIĘCZNE BADANIA PSYCHIATRYCZNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechałem wczoraj na mecz Wisła Puławy Stal Mielec, na meczu piłkarskim byłem ostatni raz w 1960 r. Zachowywałem się jakbym wyszedł z więzienia, ale w końcu i mecz obejrzałem. Wszystko mi się podobało wzorowy porządek fajni kibice, klatka dla gości pusta, Wiślacy grali dobrze a nawet b. dobrze mogło być 4:2 dla Wiślaków, ale bramkarz gości bronił super. Na Motorze jeszcze nie byłem i mam dylemat komu kibicować. Wiśle czy Motorowi? A może i Wiśle i Motorowi? A można tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...