Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni do dewelopera: prawa nie naruszyliśmy

Utworzony 23 października 2015 r. o 14:44 Powrót do artykułu
Nabywcy lokali powinni liczyć się z tym,że będzie hałas.Jeżeli im nie pasuje niech nie kupują tam mieszkań.Proste jak drut.Działający od kilkudziesięcu lat warsztat powinien tam pozostać jak długo będzie chciał.Deweloper znał sytuację,mimo to nabył sąsiedni grunt.Słusznie się boi.Miasto stanęło na wysokości zadania,traktując równo swoich obywateli.Nie może być równych i równiejszych.Silnych i słabszych.Mam nadzieję,że sąd również będzie podobnego do władz miasta zdania.Jestem postronnym obserwatorem tej sytuacji i nie wyobrażam sobie,by ktoś przyszedł za płot mojego domu,gdzie mieszkałem od urodzenia i kazał mi się wynosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"uszanować" tak jak w tor lublin.....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie było z torem na Nałkowskich,tor był gdy wprowadzali się nowi lokatorzy a potem wielkie żale że za głośno i tor zlikwidowali.Widziały gały gdzie kupują mieszkania a potem żale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie nazwe dewelopera to będzie wiadomo czy te hocki-klocki z planem coś dadzą czy to tylko mydlenie oczu i dni warsztatu sa policzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KS Dev...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nabywcy lokali powinni liczyć się z tym,że będzie hałas.Jeżeli im nie pasuje niech nie kupują tam mieszkań.Proste jak drut.Działający od kilkudziesięcu lat warsztat powinien tam pozostać jak długo będzie chciał.Deweloper znał sytuację,mimo to nabył sąsiedni grunt.Słusznie się boi.Miasto stanęło na wysokości zadania,traktując równo swoich obywateli.Nie może być równych i równiejszych.Silnych i słabszych.Mam nadzieję,że sąd również będzie podobnego do władz miasta zdania.Jestem postronnym obserwatorem tej sytuacji i nie wyobrażam sobie,by ktoś przyszedł za płot mojego domu,gdzie mieszkałem od urodzenia i kazał mi się wynosić.
Masz całkowitą rację. Miasto stanęło na wysokości zadania. A państwo? Od lat wciska nam się w głowy gadkę o odzyskanej wolności, tymczasem w imieniu tego państwa pozbawiano ludzi życia, ziemi, domów, godności - kazano ludziom wynosić się z własnych domów. I co? Do dzisiaj państwo nie stanęło na wysokości zadania, nie potraktowało równo obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...