Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni domagają się powrotu kuchni do szkół

Utworzony przez ravajas@wp.pl, 2 września 2012 r. o 10:50 Powrót do artykułu
Albo jestem ślepy, albo radni znów próbują mnie oszukać. Nigdzie nie mogę doczytać o tym, żeby radni mieli dofinansowywać te stołówki ze swoich diet. Bo jak widzę tekst "resztę pokrywa miasto" to mam pytanie: z czego? Czy nie z pieniędzy wcześniej odebranych pod przymusem podatnikom? A może Foxman coś dał za to by zablokować spopielarnię zwłok? O, to byłby dobry geszeft. Panie Żuk, weź Pan napisz Foxmanowi, że zablokuje Pan tę spopielarnię, jak tylko wpłynie przelew od ADL na kwotę, która zaspokoi obiady dla dzieci na jakieś np 5 lat (albo chociaż do końca Pana kadencji - następny prezydent znów weźmie od Foxmana kasę i znów zablokuje spopielarnię).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ravajas@wp.pl napisał:
Albo jestem ślepy, albo radni znów próbują mnie oszukać. Nigdzie nie mogę doczytać o tym, żeby radni mieli dofinansowywać te stołówki ze swoich diet. Bo jak widzę tekst "resztę pokrywa miasto" to mam pytanie: z czego? Czy nie z pieniędzy wcześniej odebranych pod przymusem podatnikom? A może Foxman coś dał za to by zablokować spopielarnię zwłok? O, to byłby dobry geszeft. Panie Żuk, weź Pan napisz Foxmanowi, że zablokuje Pan tę spopielarnię, jak tylko wpłynie przelew od ADL na kwotę, która zaspokoi obiady dla dzieci na jakieś np 5 lat (albo chociaż do końca Pana kadencji - następny prezydent znów weźmie od Foxmana kasę i znów zablokuje spopielarnię).
No,bo przecież o to chodzi w tych wszystkich szwindlach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o przypomnienie, bo pamięć szwankuje.... Czy jak likwidowano stołówki w szkołach kilka lat temu to radni nie był ZA???? Czy to nie jeden z radnych liczyl, ze na cateringu do szkół zarobi niezłą kasę????? jak on się zwał ten cwaniaczek????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak karmmy dzieci tymi śmieciami kateringowymi a będązdrowi dorośli( póżniej )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...