Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni PiS: Nie ruszać LPEC

Utworzony 20 stycznia 2016 r. o 18:00 Powrót do artykułu
i pewnie sprzedadzą ten lpec miastu kasy brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam wdrożyć plan balcerowicza dla lpecu: doprowadzić do upadku a póżniej sprzedać za grosze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie bądźcie czujni, zwarci i gotowi do działania, ponieważ chodzą słuchy, że miasto chce sprzedać dzielnicę Tatary. Wczoraj widziałem na ul. Odlewniczej kilku gości w garniturach, o śniadej cerze, skośnookich z charakterystycznym czarnym wąsem, więc nie wierzcie PO, prawdę tylko mówi PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach otwierać lodówkę...wszędzie Pitucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak bres tam siedzi to jestem spokojny ze to lipa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha niech pogada z Jarkiem a nie pajacuje i udaje Greka. W końcu to spółka skarbu państwa robi podchody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czegoż te pisiory nie wymyślą żeby dorwać się do koryta? za chwilę będą przekonywać że Żuk chce całe miasto sprzedać :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha to ten artysta co na radzie miasta poruszał arcyważną dla mieszkańców kwestię mianowicie "czy masturbacja jest źródłem dobrostanu". Skąd się biorą tacy radni? kto ich wybiera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutne geby , dawno nie były u koryta żeby sie nachapać ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Breś na konferencji prasowej :D :D :D  Moze chce wejsc do elpecu :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha, Popiel i Breś. Od kiedy Oni stoją na straży dobra wspólnego? To chyba jakieś żarty. Wielcy politycy..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk chciał po kryjomu sprzedać ale się nie da hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po kryjomu to chciał kupić rząd pisowski PGNiG Termika to firma państwowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek, coś jakiś "zmęczony" jesteś......skończ z tym serio, nie warto, od studiów Ci nie idzie, więc i teraz daj spokój, serio, serio...... a podobno jesteś za przedsiębiorczością, wolnym rynkiem, itd....a tu co Prezes kazał czy jakiś deal z nimi robisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha niech pogada z Jarkiem a nie pajacuje i udaje Greka. W końcu to spółka skarbu państwa robi podchody.
a czy Pan Pituche był wtedy w pracy? czy na urlopie? i właśnie się zrobił ferment: co my w LUW mamy w papierach - dziewczyny z kadr zaraz będą ściągane do roboty, by urlop był? nie ładnie, nie ładnie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziło o wywołanie tematu - zobaczenie jakie jest poparcie społeczne dla sprzedaży LPEC....zróbmy referndum w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej radni pisu niech nie wysyłają gości że spółki skarbu państwa, z ofertą kupna. Ludzie nie są głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten po lewej coś zmęczony, bez krawatu i mocno nieświeży... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto pisuary ! Pieprzona banda oszustów i popaprańców ! Już na mieszali, jeszczeim kleszczom mało ? Banda ziomków PZPR-U pod rękę z prokuratorem, nic tylko judzić. Tylko tyle potrafią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto kupi LPEC ma dojną krowę i będzie doił mieszkańców Lublina Ja mam własne ogrzewanie i mnie to wisi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...