Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PAŃSTWO RADNI CZY JEST W POLSCE BARDZIEJ ZAPOŻYCZONE MIASTO NIŻ LUBLIN - KAŻDY KREDYT KIEDYŚ TRZEBA SPŁACIĆ - Z CZEGO CORAZ NIŻSZE DOCHODY Z PODATKÓW - FIRMY MASOWO UCIEKAJĄ Z LUBLINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci za ciasno to stój na zewnątrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mają durnie innych problemów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni mogą sie złożyc i rozbudować,będzie im policzone jako dobry uczynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może należałoby w pierwszej kolejności zrobić porządek z alejkami między grobami aby starsze osoby chodzące o kulach czy laskach mogły się swobodnie i bezpiecznie przemieszczać do grobów swoich bliskich. Bo to co się dzieje między grobami to można powiedzieć, że ,,każdy ch.j na swój strój"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy powiększanie kaplicy jest naprawdę niezbędne? Ludzie "zmuszeni" podczas mszy żałobnej stać na dworze, nie robią tego codziennie, ani raz w tygodniu, tylko wtedy gdy idą na pogrzeb. Byłam kilkukrotnie na pogrzebach na majdanku i to, że 45 minut stałam na dworze, nie było najistotniejszą rzeczą w takiej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w czym problem niech sie radni z PISu zrzucą,i powiększą kaplice cmentarną a nie oglądają sie na miasto.Potrzebne jest ale nowy wjazd(wejście)na cmentarz od strony dzielnicy dziesiąta,tak nowe wejście na tak rozległy cmentarz by sie przydało.Powiększenie kaplicy jest fanaberją PISu którzy chcą sie komuś podlizać,tylko komu?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo barany z Pis dy, własnie takich incjatyw od nich oczekiwałem, zresztą czego wiecej mozna zadać od lepszej zmiany :D  najlepiej kremować w wazon i w domu niech się modlą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...