Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni proszą o powstrzymanie wycinki drzew. PiS chciał coś dopisać do apelu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 marca 2017 r. o 17:38 Powrót do artykułu
Należy znieść w ogóle własność prywatną (juz niemal sie udało). Jakim prawem ktoś ma rozporządzać tzw. swoim mieniem. Od rozporządzania są uzrędnicy, mnożący się po 1989r jak króliki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hipokryzja nie zna granic, najpierw żuk z dewelocwaniakami wycięli tysiące drzew w Lu a teraz jego poplecznicy nagle wzięli się za obronę przyrody, załosne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chłopak się napracował. Tyle informacji, a każda beznadziejna. Nikt za PiSu nie każe wycinać drzew, jedynie ludzie otrzymali do tego prawo. Żyjemy w demokracji. Wycina się drzewa, a jednak to za PO więcej ich ścięto. No i oczywiście smogu w POlsce przed 2016 nie było?! To dopiero ten zły PiS zbudził tego potwora. Gdyby nie to, że wyborcy PełO jeżdżą też dieslami, to by i oni poszliby na szafot tvn24. No i może przypomnę, że za Tuska wymyślono już wprowadzenie naklejek strefowych, by można było dostać się do centrum miasta. Ja taką mam, bo do Niemiec ganiam. Według mnie najglupiej wydane 50zł. Bo od tego nie mam bardziej ekologicznego auta, ale bez tej naklejki sholują samochód... nawet, a może zwłaszcza na obcych tablicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że taki apel powstał ale kiedy posłowie i rząd zareaguje? Wiele lat trzeba by odnowić stracony drzewostan. Deweloperzy tną na potęgę, budują szkaradne blokowiska bez drzew. Tylko jeden przykład Nowa Krańcowa. Wycięto ponad 70 drzew a pod tymi blokami co budują miejsca jest tyle że pozarządowych parę krzaczków i będą mówić że jest skwer i zieleń! Co za projektanci w Lublinie tak upychają bloki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ale chłopak się napracował. Tyle informacji, a każda beznadziejna. Nikt za PiSu nie każe wycinać drzew, jedynie ludzie otrzymali do tego prawo. Żyjemy w demokracji. Wycina się drzewa, a jednak to za PO więcej ich ścięto. No i oczywiście smogu w POlsce przed 2016 nie było?! To dopiero ten zły PiS zbudził tego potwora. Gdyby nie to, że wyborcy PełO jeżdżą też dieslami, to by i oni poszliby na szafot tvn24. No i może przypomnę, że za Tuska wymyślono już wprowadzenie naklejek strefowych, by można było dostać się do centrum miasta. Ja taką mam, bo do Niemiec ganiam. Według mnie najglupiej wydane 50zł. Bo od tego nie mam bardziej ekologicznego auta, ale bez tej naklejki sholują samochód... nawet, a może zwłaszcza na obcych tablicach.
Co za beznadziejne tłumaczenie? Człowieku wyprowadź się do Niemiec nie będziesz musiał tam ganiać i tam wycinaj drzewa i nie sij głupiej propagandy! Drzewa trzeba szanować i to wszystkie a nie bezmyślnie wycinać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł powinien być taki: "Hipokryzja PO nie ma granic". Jak mozna za przykład podawać wycinke drzew z przed dwóch lat na Krańcowej? To była najzwyklejsza banditierka za zgodą Żuka. Dwa dni i nie ma skweru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hipokryzja nie zna granic. Rozumiem że te wszystkie Krawczyki, Zbyszki, Wcisła apelowały? Gdzie byli przez lata jak pierwszy rezun Lublina ciął gdzie popadnie na chwałę ukochanych deweloperów. Nogi by wszystkim powyrywał. Po prostu niesamowite. Poczekajmy do wyborów. Krańcowa doskonałym przykładem.Oto decyzja żukowego UM wieszana na drzwiach aby protestujący za zielenią wiedzieli gdzie ich miejsce facebook.com/StopBudowieNaBronowicach/photos/a.725494100902608.1073741827.725491050902913/759564670828884/?type=3&theater
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Na prywatnej działce, każdy powinien się rządzić po swojemu. W mieście i przy dogach drzewa to śmiertelne zagrożenie i blokują przepływ powietrza niezbędny do oczyszczani się miasta ze smogu (kilka drzew nic nie nafiltruje powietrza, nie ulegajcie eko terrorystom). Drzewa zabijają przy drogach znienacka kierowców a podczas wichur przechodniów. Las jest od drzew i tam powinny być chronione. Wyznaczyć obszary bez wycinki i tyle. Poczytajcie ile mamy tych lasów już w Polsce. Za 20lat będziemy wszędzie mieć dżunglę bo cały przyrost leśny nie jest wycinany. Porównajcie ile mniej lasów i jak przyrostu się pozbywają w Skandynawii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie ile mamy tych lasów już w Polsce. Za 20lat będziemy wszędzie mieć dżunglę bo cały przyrost leśny nie jest wycinany. Porównajcie ile mniej lasów i jak przyrostu się pozbywają w Skandynawii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO i jeszcze dyspozycyjny WL. Gdzie byliście jeszcze niedawno jak w okresie lęgowym wycięto drzewa na Czechowie. Głowa pod którą jesteście podwieszeni nie kiwnęła palcem. a wręcz sprzedała działkę w otulinie Górek mocnemu nazwisku w tym mieście. Zakłamie, zakłamanie, po trzykroć zakłamanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to święte prawo własności - moja ziemia, to i mogę ściąć drzewo które na niej jest. A nie żeby jeszcze pytać o pozwolenie urzędników. Krok w dobrą stronę ale oczywiscie kodziarstwo na czele ze sztandarem ludu jak zwykle wszystko krytykuje co pisowskie, aby tylko dokopać pisowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zabijajcie much i komarów ! Pasożyty też czują i żyją !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Co za beznadziejne tłumaczenie? Człowieku wyprowadź się do Niemiec nie będziesz musiał tam ganiać i tam wycinaj drzewa i nie sij głupiej propagandy! Drzewa trzeba szanować i to wszystkie a nie bezmyślnie wycinać!" - W Niemczech nie zobaczysz ani jednego drzewka przy drodze. Bo to śmierć przy drodze. Lasy od jezdni masz wygrodzone siatką, by zwierzyna ci pod maskę nie wpadła. Drzewa wycinano i przed Lex Szyszko, z tą rożnicą, że PełOwscy kłamcy robili to codziennie, a właścicielom posesji kazano suto placić za to. Cóż władza urzędnicza ukrócona, czyli co teraz urzędas będzie zakazywał? Jak brakuje wam drzewek na osiedlach, to je sadźcie. Nikt tego nie zabrania! Bo jest demokracja. WRESZCIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni PIS chcą porównywać wycięte drzewa głównie pod inwestycje takie jak drogi z okresu kilku lat z masową, przewazającą ilościowo, bezmyślną wycinką drzew z okresu kilku tygodni, co za hipokryzja.... żartowinisie... Wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...