Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy Pani Dados jest w prawie każdej komisji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli pani Suchanowska będzie odpowiadać za rozwój miasta to będzie taki sam rozwój jak na Rudniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co masz do zarzucenia Suchanowskiej trąbo-jeżdzi autobus,wykonano chodnik,walczy o jego oświetlenie i dodatkowy przystanek-i to wszystko nie będąc radną.Teraz zobaczymy,czy da RADĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FELIN PROSI O PRZEDSZKOLE !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile radni dostają za udział w komisjach? Bo taki Daniewski jest w trzech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jagoda napisał:
A co masz do zarzucenia Suchanowskiej trąbo-jeżdzi autobus,wykonano chodnik,walczy o jego oświetlenie i dodatkowy przystanek-i to wszystko nie będąc radną.Teraz zobaczymy,czy da RADĘ.
Trąbo? To tak cię uczyli w domu zwracać się do dorosłych? Nic dziwnego, że taki burak z ciebie wyrósł. A co do pani Suchanowskiej, to niech walczy, walczy. Może w końcu zamiast wszystko blokować i przeciwko wszystkiemu protestować zacznie robić coś konstruktywnego. Mam znajomych na Rudniku i już niejedno od nich słyszałem na temat wszelkiej maści protestujących. No ale PiS niestety tak ma przeważnie - wszędzie wietrzą spiski, wszystko blokują, przeciwko wszystkiemu protestują. Jeśli więc PiS ma odpowiadać z RM za rozwój miasta to marnie ten rozwój widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Jeśli pani Suchanowska będzie odpowiadać za rozwój miasta to będzie taki sam rozwój jak na Rudniku.
Jak wypisujesz paszkwile to wypowiadaj się merytorycznie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hhh napisał:
czy Pani Dados jest w prawie każdej komisji ?
tak...a wcześniej była już prawie w każdej partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Jak wypisujesz paszkwile to wypowiadaj się merytorycznie !
Następny inteligent. Zdecyduj się, czy mam pisać paszkwile czy merytorycznie. Wracając do Rudnika - czy to, co napisałem odebrałeś/aś jako paszkwil? Przecież pani Suchanowska, dzielnie walcząca od lat z podwójnym planem zagospodarowania Rudnika, odbierana jest chyba przez mieszkańców jako lokalna bohaterka? Dlaczego więc wzmiankę o rozwoju Rudnika potraktowałeś/aś jako paszkwil? Nic już nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...