Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni zdecydowali: Biblioteka zostaje na LSM-ie

Utworzony przez sąsiad, 15 października 2010 r. o 13:09 Powrót do artykułu
Od dziecka uczęszczam do tej biblioteki i cieszę się że zostanie tu gdzie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tyle, że to właśnie mieszkańcy LSM zaprotestowali przeciwko przeniesieniu biblioteki. Wysłali petycję w tej sprawie podpisaną przez 150 osób. Jednocześnie do Ratusza wpłynęła druga petycja – 427 mieszkańców Czubów – domagających się utworzenia nowej filii przy ul. Bursztynowej." W 150ciu wiernych czytelników biblioteki na Leonarda uwierzę (mimo, że już nie mieszkam w pobliżu, to jest to nadal moja ulubiona biblioteka i często tam zaglądam), ale w 427 chętnych do czytania książek na Czubach uwzględniając katastrofalny stan czytelnictwa w Polsce - ciężko mi dać wiarę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję, przenieść na ul. Bursztynową bibliotekę z ul Wileńskiej - panie z tejże biblioteki zawsze są jakieś takie znudzone, apatyczne, poirytowane. Może na ul. Bursztynowej miałyby co robić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marla napisał:
W 150ciu wiernych czytelników biblioteki na Leonarda uwierzę (mimo, że już nie mieszkam w pobliżu, to jest to nadal moja ulubiona biblioteka i często tam zaglądam), ale w 427 chętnych do czytania książek na Czubach uwzględniając katastrofalny stan czytelnictwa w Polsce - ciężko mi dać wiarę.
Marla, to przejdź się do ratusza i zobacz listy z podpisami. A czytelników na pewno będzie więcej niż 427, Poręba naprawdę ma potencjał. Pozdrawiam niedowiarków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...