Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny chce powołania herolda: Ma pilnować barw i koziołka

Utworzony przez NMFOFOFOF, 20 stycznia 2012 r. o 18:33 Powrót do artykułu
CZY TE MATOŁY PARTII PISANEJ PRZEZ p(PiS),ZAJMĄ SIĘ W KOŃCU CZYMŚ,CO PRZYNOSI POŻYTEK TEMU KRAJOWI I JEGO OBYWATELOM??!!PRZECIEŻ MARNOTRAWIONE MILIONY NA TYCH POJ....MOŻNA NAPRAWDĘ SPOŻYTKOWAĆ NA INNE,WAŻNE CELE!!KIEDY TZW WYBORCY TEJ HOŁOTY TO ZROZUMIEJĄ!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie sie k*** wreszcie czymś waznym! (przepraszam za dosadność) ale po prostu cos mnie bierze jak czytam w gazecie o aferze w okół takich pierdół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny, a może lepiej zająć się problemami mieszkańców naszego miasta, zamiast takimi pierdołami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hasła, bzdety, pustka - NIC! Tej zaszczytnej funkcji może sprostać tylko jakiś pisiorek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może k...a cały osobny urząd sobie powołajcie bo jeszcze nie wszczyscy wasi przyjaciele, rodzina i ci z chełma maja pracę. koniecznie z nowym budynkiem, flotą służbowych samochodów, wypłatą zaległych trzynastek itp itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze mowi. Ja do tej pory nie moge zrozumiec, dlaczego na pojazdach komunikacji miejskiej nie ma naszego "koziolka". Natomiast zamiast tego widznieja jakis naklejki z durnym nic nie znaczacym haslem i dziwne oko. Komu to sie kojarzy z Lublinem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wczorajszym, popisie związanym z TV Trwam, PiS dalej drąży w tym w czym jest najlepsze, czyli w głupotach. Nic konstruktywnego i pożytecznego, tylko ciągłe bzdety a to tv a to koziołek a to pomnik a to nazwa ulicy... żal d*** ściska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakuty ma już pewnie fachowca na ten urząd, bezpartyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jednego więcej obiboka za pieniądze podatników chce bezradny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe życie mają lubelscy radni. Nie ma problemów, nie ma dziur w jezdniach, nie ma korków... Jest tylko problem uciśnionych katolikow i koziołka.... No cóż ściana Wschodnia i nie inne myślenie... Dalekowschodnie... Pozdrawiam lublinian z wyłączeniem radnych pisu. Ich niech pozdrawia rydzyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cale szczescie wyjechalem 7 lat temu i mam na to wyj...ne!!!! a wy tam sie martwcie o takie bzdury... p.s. a ty kuty, masz juz kogos ze swojej rodziny na to stanowisko? pieniadze mozna wydac lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na KUTEGO. I będe zawsze na nego głosował. TYLKO no ciężko pracuje w RADZIE MIASTA. Remontuje na LSM wszystkie ulice i place. Zamiast odpoczywać myśli o LUBLINIE. KUTY najlepszy Radny, po nim długo długo nikt. Robi więcej niz pozostałych 30 Radnych. Powinien dostawać większa Dietę Radnego. Jesteś dobry, czekamy na następną inicjatywę, oby wystarczyło Tobie sił, ty nasz bohaterze z LSMu. Jesteśmy z Ciebie dumni. Walcz tak do końca, a będziesz Radnym po 2014 roku. Mój głos i mojej Rodziny masz,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEROLD napisał:
Głosowałem na KUTEGO. I będe zawsze na nego głosował. TYLKO no ciężko pracuje w RADZIE MIASTA. Remontuje na LSM wszystkie ulice i place. Zamiast odpoczywać myśli o LUBLINIE. KUTY najlepszy Radny, po nim długo długo nikt. Robi więcej niz pozostałych 30 Radnych. Powinien dostawać większa Dietę Radnego. Jesteś dobry, czekamy na następną inicjatywę, oby wystarczyło Tobie sił, ty nasz bohaterze z LSMu. Jesteśmy z Ciebie dumni. Walcz tak do końca, a będziesz Radnym po 2014 roku. Mój głos i mojej Rodziny masz,.
POPIERAM POMYSŁ RADNEGO, BĘDĘ NA NIEGO GŁOSOWAĆ wraz Z CAŁĄ RODZINĄ...pod warunkiem, że opłaci dodakowego urzędnika z własnych pieniędzy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może byśmy tak coś z psimi kupami zrobili na dobry początek, z czystością i podrzucaniem smieci do śmietników w bloku na koszt ludzi opłacających ich wywóz, przez "cfanych" lubelaków z bogatych dzielnic domków jednorodzinnych, którzy do mojego śmietnika podwożą wszelki badziew luksusowymi limuzynami. Często się dziwię, czyżby takiego nie było stać na kilkanaście złotych co miesiąc na wywóz swoich brudów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jednak Palikot zostawił w lublinie swojego następcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To radny coś tam, coś tam, bardzo bogaty, jeżeli stać go na opłacanie urzędnika pilnującego koziołka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img37.picoodle.com/img/img37/3/1/19/f_miejskisolam_58e7303.jpg ^^^ To jest rewelacyjna propozycja malowania miejskiego A koziołka też popieram, ale zachowanie polityka jest dziwne jak to pis...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za szukanie dziury w całym?? Przecież autobusy są pomalowene w barwy miasta!! Nie widze sensu jeszcze dawać na aotbusy koziołka... Każdy wie jak wygląda herb miasta! Po co na siłe propagowac koziołka? Czy dzięki nie ma będa tysiące miejsc pracy? lepsze drogi? NIE! więc nie zajmujcei się pierdołami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i Panowie bezRadni Miasta Lublina,pierdoły do załatwienia zostawcie Grzybowi i Popiołkównej a wy zamijcie czymś konkretnym ot chociażby Producentami znakomitego obuwia którzy to zostali pognani z zakładu niczym stary wysłużony pies z budy.Dzisiaj i za takim psem ktoś się ujmie a tu ponad dwie setki ludzi dostaje wilczy bilet który im się wrzuca przez posłańca do wigilijnego barszczu a wy w najlepsze grzejecie tyłki w urzędniczych fotelikach i wymyślacie zastępcze bzdety. Żeby się bawić,to najpierw izbę trzeba pozamiatać a wy w chlewiku chcecie przednie kwiaty eksponować ? Wsczoraj szedłem chodnikiem miejskim wzdłuż ul. Koncertowej zapadając się po d*pę w śniegu , jakaś matka z wózkiem dziecięcym, jakiś zniedołężniały dziadek z pobliskiego Lidla o lasce- a temu , w moim odczuciu ignorantowi marzy się pastuch do koziołka. A to sobie go najmij i zapłać z własnej kieszeni może będziesz miał satysfakcję a nie obciążać budżet miasta min. 18 tysiącami w roku. Byście się zajęli problemem tych ludzi targujacych do tej pory na chodnikach w centrum jak i innych dzielnicach miasta . Może im przedstawić jakąś alternatywę do zarobkowania i czerpać z tego zyski a nie tylko skupić się na dofinansowywaniu "legionów Wieprzowskiego". Dlaczego np. nie zagospodarować placu po Bierucie i nie postawić tam estetycznej wiaty , (nawet wielopozimowej na wzór parkingów) ze stołami do targowania, z opomiarowanym dostępem do wody i prądu ,ogólniedostępnymi toaletami,.....Ale nie- najprościej zarobić na przenośnym -niezgodnie z prawem ustawianym radarku i na mandatach od babci która przyjechała do miasta sprzedać kopę jaj od swoich paru kur. Ona je musi gdzieś sprzedać bo inaczej nie będzie miała za co zapłacić za prąd albo za dziesięciokrotnie droższe paski do pomiaru stężenia cukru we krwi. Przerażająca bezmyślność, ignorancja u tych od których nasz los bywa zależnym. Powracając do "koziłka" ...to w sumie nie takie głupie zwierzę i dobrowolnie nie pójdzie aby sobie podogonie i brodę na fioletowo przemalować -więc o jego barwy możemy być spokojni bardziej niż niektórzy radni o swoje żony i córki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Radny Kuty ,zamiast dbać o fryzurę koziołka lepiej dopilnuj aby zniknął ten komunikacyjny syf jaki masz na LSM pod prokuraturą i ZUS-em od strony Wallenroda. Tam intelektualna śmietanka Lublina robi gorszy chlew na ulicy niż babki handlujące grochem i jajkami na chodniku przy ul. Ruskiej. Ja wiem,że funkcjonariusze Wieprzowskiego mają większą śmiałość aby obłupić starego dziadka w Skodzie niż mecenasa czy doktora w wanie marki Volvo czy Mercedes stojącego dosłownie na środku drogi , na zakręcie i dość często z otwartymi drzwiami oraz telefonem przy uchu...........chociaż parę metrów dalej stoi pusty parking (ale płatny).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...