Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny Marcin Nowak wstąpił do klubu PiS

Utworzony przez DER55TT, 3 listopada 2009 r. o 08:14 Powrót do artykułu
POWINIEN Z MIEJSCA ZOSTAĆ POZBAWIONY MANDATU I PROFITÓW Z BYCIA TFUUU RADNYM I WYPAD Z RADY MIASTA!!TAK POWINNO BYĆ Z KAŻDYM POSŁEM, SENTAOTREM KTÓRY WYBRANY PRZE OBYWATELI Z PLATFORMY NAGLE PO ROKU ZMIENIA KLUB!!KONIEC Z MALWERSACJAMI I OSZUKIWANIEM WYBORCÓW!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przyjmować DO PIS szczurów z po i psl !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W interesie miasta byłoby gdyby zrezygnował z dalszego rajcowania. Takim geniuszom juz dziękujemy. Więcej samokrytyki i mniej zadufania. Panie Nowak - to juz koniec. ZA rączkę weź Widomskiego i aut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DER55TT napisał:
POWINIEN Z MIEJSCA ZOSTAĆ POZBAWIONY MANDATU I PROFITÓW Z BYCIA TFUUU RADNYM I WYPAD Z RADY MIASTA!!TAK POWINNO BYĆ Z KAŻDYM POSŁEM, SENTAOTREM KTÓRY WYBRANY PRZE OBYWATELI Z PLATFORMY NAGLE PO ROKU ZMIENIA KLUB!!KONIEC Z MALWERSACJAMI I OSZUKIWANIEM WYBORCÓW!!
"Tylko krowa nie zmienia poglądów" to przysłowie niech ci towarzyszy do końca Twoich dni. Rozumiem że jak wybrali to jest to wtedy nierozerwalny związek, nawet wówczas jak nie spełniają zadeklarowanych obietnic przynajmniej w 50 %. Ostatnie ustalenia prokuratury i NIK stawiają w niezbyt dobrym świetle szanowną ekipę. Jeśli ktoś ma przynajmniej odrobinę honoru to nie powinien wspierać nieudacznictwa!!!!! Zaznaczam nie jestem żadnym pis-owcem, sld-owcem psl-owcem czy innym owcem. Nie wiem tylko skąd u ciebie aż tyle agresji. Ja myślałem ze ludzie związani z Platformą mają w sobie ideałów związanych z tworzeniem państwa obywatelskiego a nie klikowego. No cóż, na twojej wypowiedzi przyszło mi się zawieść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krytykujecie Nowaka, a to jest jeden z nielicznych radnych, który ma jakieś swoje własne zdanie i jest gotowy jego bronić. Jeśli dalej myślicie, że Warszawa wie co jest lepsze dla Lublina to gratuluję i życzę powodzenia w życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jeszcze ktoś pozostał w klubie PO? Żenująca władza prezydenta Lublina oraz gangsterskie metody zarządzania partią w regionie przez posła Palikota prowadzą do unicestwienia PO. Wyborcy to widzą i wyciągną wnioski przy najbliższych wyborach. Tak trzymać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo radni PIS przeklną chwilę kiedy zgodzili się żeby Nowak został ich kolegą. O tym ,że nie potrafi i nie chce grać w drużynie przekonało się już kilka partii, PIS będzie następną. Są tacy co zawsze będą sr.ć we własne gniazdo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za odwagę p.Marcinie! A tym, którzy krytykują radzę spojrzeć na stronę p.Nowaka http://marcinnowak.pl/?cat=1 i przeczytać jego list skierowany do władz partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuję z tej okazji aby pan Nowak napisał jakąś fraszkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowak tylko gadał i guzik robił w PO, więc równie dobrze może dużo gadać i nic nie robić w PiS. A że do tego jeszcze gada wyjątkowo głupio to już tylko drobiazg Przypomnijcie mi, co ten Nowak w ogóle zrobił, bo jakoś nic nie przychodzi mi do głowy. Wszędzie o nim pełno, jak o Kowalczyku, a nie idą za tym żadne działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Matko Boska---do lubelskiego PiS -u ????????-toć to może być "Koń Trojański".Moje głosy(cała rodzina) do tej oddawałem na tę partię i w tym przypadku czuję się wielce oszukany.W moim odczuciu Nowak dał się poznać jako "sługus"pewnej,panoszącej się w Lublinie diaspory. Oby do takiego czegoś mogło dojść to któraś ze stron musiałaby zmienić niemalże o 180* swoje podlądy,Nowak albo PiS ?.Zadaję sobie pytanie....czy jest to możliwe w "dojżałej"polityce???. Obawiam się,że z tej koligacji jedynie co,to kundle mogą się zrodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze raz wychodzi prawdziwe oblicze , to głównie dlatego Lublin jest postrzegany zresztą zgodnie z prawdą jako zaścianek zarządzany przez zakompleksionych ludzi bez twarzy i poczucia jakiejkolwiek odpowiedzialności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Nowak tylko gadał i guzik robił w PO, więc równie dobrze może dużo gadać i nic nie robić w PiS. A że do tego jeszcze gada wyjątkowo głupio to już tylko drobiazg Przypomnijcie mi, co ten Nowak w ogóle zrobił, bo jakoś nic nie przychodzi mi do głowy. Wszędzie o nim pełno, jak o Kowalczyku, a nie idą za tym żadne działania.
moja drobna propozycja. na stronie www.um.lublin.pl w zakładce dotyczącej radnych można zobaczyć ile i jakich inicjatyw podjęli radni. ile wystosowali interpelacji i w jakich sprawach. Nowak o którym piszesz, że tylko gada, sam zrobił więcej niż cały klub Bryłowskiego (bo to już nie klub PO) razem wzięty. przejdź po centrum, porozmawiaj z ludźmi którym pomógł. ale nie, pluć tylko potrafisz, zresztą czego oczekiwać od ludzkiej porażki piszącej o innych na forum kłamstwa na zlecenie przyjaciela Ryszarda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-nnn- napisał:
moja drobna propozycja. na stronie www.um.lublin.pl w zakładce dotyczącej radnych można zobaczyć ile i jakich inicjatyw podjęli radni. ile wystosowali interpelacji i w jakich sprawach. Nowak o którym piszesz, że tylko gada, sam zrobił więcej niż cały klub Bryłowskiego (bo to już nie klub PO) razem wzięty. przejdź po centrum, porozmawiaj z ludźmi którym pomógł. ale nie, pluć tylko potrafisz, zresztą czego oczekiwać od ludzkiej porażki piszącej o innych na forum kłamstwa na zlecenie przyjaciela Ryszarda.
Zajrzałem, przeczytałem. I wciąż cieszę się, że przeszedł do PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwiekszy obciach dla rodzicow to miec corke w burdelu i syna w PiS-(dz)ie. P.S. Wyrazy najszczerszego wspolczucia dla Panstwa Nowakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najwiekszy obciach dla rodzicow to miec corke w burdelu i syna w PiS-(dz)ie. P.S. Wyrazy najszczerszego wspolczucia dla Panstwa Nowakow.
To jest właśnie przykład "polityki miłości" o której mówił tyle kłamczuszek płemiełek. Wyrazy współczucia należą się Twojej rodzinie pajacyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
To jest właśnie przykład "polityki miłości" o której mówił tyle kłamczuszek płemiełek. Wyrazy współczucia należą się Twojej rodzinie pajacyku.
O polityce milosci mowil płemiełek z PiS. To tak jakbys nie wiedzial. Nie dosc, ze jestes prymityw (w koncu tak sie podpisales) to jeszcze w dodatku gamon PiS-(d)owski gamon aby bylo jasne Tak zmieniajac temat: Kiedy Jacek i Placek (czyli Lech i Jaroslaw) ukradli z nieba ksiezyc na drodze stanela im czarownic a z kotem. Juz wtedy chlopcy wiedzieli, ze nalezy sie pozbywac swiadkow. Ale poniewaz byli zbyt mali aby zabic wiec postanowili sprawe zalatwic inaczej. Lech wzial czarownice a Jaroslaw kota. I tak zostalo po dzis dzien Wracajac wiec do tematu: Co mowi Jarek kiedy pytaja sie go o zycie seksualne jako element polityki milosci? Odwraca kota ogonem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej spotkać czarownicę z kotem niż agentów CBA podczas cmentarnej debaty nad ustawą, przez "Mira", "Zbycha", "Grzecha", "Rycha" i resztę tej zorganizowanej grupy przestępczej, mieniącej się partią polityczną. OK, już nie karmię trolla
Gość napisał:
O polityce milosci mowil płemiełek z PiS. To tak jakbys nie wiedzial. Nie dosc, ze jestes prymityw (w koncu tak sie podpisales) to jeszcze w dodatku gamon PiS-(d)owski gamon aby bylo jasne Tak zmieniajac temat: Kiedy Jacek i Placek (czyli Lech i Jaroslaw) ukradli z nieba ksiezyc na drodze stanela im czarownic a z kotem. Juz wtedy chlopcy wiedzieli, ze nalezy sie pozbywac swiadkow. Ale poniewaz byli zbyt mali aby zabic wiec postanowili sprawe zalatwic inaczej. Lech wzial czarownice a Jaroslaw kota. I tak zostalo po dzis dzien Wracajac wiec do tematu: Co mowi Jarek kiedy pytaja sie go o zycie seksualne jako element polityki milosci? Odwraca kota ogonem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna ta fota z Kozą w tle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Lepiej spotkać czarownicę z kotem niż agentów CBA podczas cmentarnej debaty nad ustawą, przez "Mira", "Zbycha", "Grzecha", "Rycha" i resztę tej zorganizowanej grupy przestępczej, mieniącej się partią polityczną. OK, już nie karmię trolla
No tak... trudno sie spodziewac by Prymityw zrozumial co zostalo do niego napisane Dziad o gruszce, a baba o pietruszce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...