Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS broni płotków z reklamami. Miasto: Na taką formę promocji już się nie zgodzimy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2017 r. o 21:44 Powrót do artykułu
PiS to stan umysłu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na PiS i w przyszłorocznych wyborach samorządowych też zagłosuję. Myślę, że radny zmieni zdanie i dodatkowo wesprze projekt, by wszystkie reklamy w obrębie wzroku kierowców zostaną zakazane. Oczyśćmy miasta z tych bzdurnych reklam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na podzamczu obok ronda syf reklamowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie reklamy powinny być wyeliminowane z krajobrazu miasta, tym bardziej bolesne jest że samo miasto reklamuje tak imprezy z udziałem drużyn które częściowo finansuje. Nie dla chaosu reklamowego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Stanisław Brzozowski (PiS), może powinien zmienić pracę? Zrezygnować ze stanowiska w Lublinie, a spróbować w Zamłyńcu, lub na wiosce pod Biłgorajem? Ci starzy politycy (zakłądam, że to dziadek jest) nie mają pojęcia, że reklama teraz jest bardziej wirtualna, i że trafia do odpowiednich klientów, w odpowiednim czasie, w odpowiedniej przestrzeni, i odpowiednimi kanałami, oczywiście elektronicznie. Nie głosowałem na żadną z reprezzentowanych partii, bo głosowałem na PSL, ale na Pana Radnego Stanisława Brzozowskiego nie będę głosować, m.in. dlatego, że z jakichś przyczyn zależy mu na ujarmarcznieniu ulic tak prestiżowego Grodu, jak Kozigród. Obawiam się, czy zauważa, że społeczeństwo szybko transformuje, tak samo LBN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te reklamy na budynkach i na trawnikach szpecą miasto. Już dawno powinny być usunięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo miasto, a radny niech nie bije piany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zamiast liczyc "mikroskopijne" straty miasta niech wszechwiedzaca rada Mędrców w okularach i z brodami policzy straty przedsiebiorców organizujących rózne imprezy. W tej chwili juz kompletnie nie ma gdzie reklamowac imprez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto akceptuje tylko reklamy deweloperów ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W tej chwili juz kompletnie nie ma gdzie reklamowac imprez. " - NIE PISZ GŁUPOT. Wiesz może co to jest internet? Wiesz, że istnieje facebook, prasa lokalna jest zarówno w internecie jak i papierze. Jeśli myslisz, że ludzie widzą te szmaty reklamowe na ulicach to się MYLISZ. Tego jest za dużo, tego nie widać, kierowca nie ma czasu tego przeczytać. Tam jest zbyt dużo słów, zbyt dużo kolorów, żeby to ogarnąć. To tylko szpeci, wtapia się w ten zeszmacony krajobraz. W Polsce wiszą miliony billboardów. Dużo, dużo więcej niż w innych krajach. Myślisz, że tam ludzie nie kupują produktów i nie chodzą na imprezy bo nie ma tylu szmat na ulicach. Pomyśl zanim napiszesz GŁUPOTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
""W tej chwili juz kompletnie nie ma gdzie reklamowac imprez. " - NIE PISZ GŁUPOT. Wiesz może co to jest internet? Wiesz, że istnieje facebook, prasa lokalna jest zarówno w internecie jak i papierze..." Bez obrazy,ale jakieś 12 tysięcy osób na meczach żużlowych nie wzięło się z facebooka czy gazet....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat jeśli chodzi o wydarzenia sportowe to miastu powinno zależeć bez względu na takie ***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny niech się puknie w argumentację a wy oszołomy nie piszcie bzdur !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bez obrazy,ale jakieś 12 tysięcy osób na meczach żużlowych nie wzięło się z facebooka czy gazet" - myslisz, że sie wzięło z tych szmat? Litości. Ludzie, którzy chodzą na żużel wiedzą jakie mecze sa i będą. Jest jeszcze coś, co nazywa się przekaz mowiony. Kolega w pracy, sąsiad. Ja widziałem te reklamy, mijalem wiele razy ani razu nie zadałem sobie trudu, zeby to przeczytać. Naćkane litery w setkach kolorów, nieczytelne. Tego nikt nie widzi. Jest zalew reklamy. Za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Sztandar jak zwykle swoje! Kto wyraził zgodę na stawiania płotków? Wtedy było o tym cicho? Wtedy nie zakłócały przestrzeni miejskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RADNY STANISŁAW BRZOZOWSKI WALCZY O 1 NA CZECHOWIE. Obiecał juz pomnik Ofiar Komunizmu i co nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pisie jak zwykle za grosz poczucia estetyki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Radny Brzozowski, nie zgłosił Pan żadnej konkretnej propozycji dotyczącej nowej inwestycji, służącej miastu, przyczyniającej się do rozwoju Lublina. Nie zna się Pan na skrajniach drogi, na trójkącie widoczności, na przepisach dotyczących zajęcia pasa drogowego. Jest Pan Radnym, sowicie opłacanym z naszych podatków, tylko szkoda, że Pan nic nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
RADNY STANISŁAW BRZOZOWSKI WALCZY O 1 NA CZECHOWIE. Obiecał juz pomnik Ofiar Komunizmu i co nic.
 Spoko spko, przyjdzie czas to postawi piSSowiec pomnik największym ofiarom komunizmu - klainsteinom. A że ta partiia kłamie i okrada Polaków to norma, tylko nikt do tej pory nie był jeszcze na tyle bezczelny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaśmiecanie miasta. wszystkie bilbordy powinny zniknąć. Wygląda to strasznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...