Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny Pitucha na tropie płci. Gender w przedszkolach?

Utworzony przez karol, 31 października 2013 r. o 16:22 Powrót do artykułu
Poje...ło gościa. Już niedługo nie będę mógł przytulić swojego dziecka, bo mi go zabiorą jak w Norwegii... W dzieciństwie, a było to dawno temu, podobnie jak niemal wszyscy chłopcy, chodziłem w bawełnianych pończochach noszonych na pasie mającym postać gorsetu (tak, tak, tak nas kiedyś mamy ubierały i wcale nie były to przebieranki tylko potrzeba chwili i ograniczone możliwości tamtego ustroju), jak robią to do dziś kobiety, później w rajtuzach i jakoś na pedofila, homoseksualistę, pederastę, geja i jak byście tego nie nazwali  nie wyrosłem. Już jako mały chłopiec bawiłem się też z dziewczynkami w doktora i doktorem też nie zostałem, co najwyżej ginekologiem amatorem wykorzystywanym w domu przez żonę na porządku dziennym i nocnym, zwłaszcza nocnym. Ludzie opamiętajcie się, nie dopuszczajcie do głosu takich oszołomów z piekła rodem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poje...ło gościa. Już niedługo nie będę mógł przytulić swojego dziecka, bo mi go zabiorą jak w Norwegii... W dzieciństwie, a było to dawno temu, podobnie jak niemal wszyscy chłopcy, chodziłem w bawełnianych pończochach noszonych na pasie mającym postać gorsetu (tak, tak, tak nas kiedyś mamy ubierały i wcale nie były to przebieranki tylko potrzeba chwili i ograniczone możliwości tamtego ustroju), jak robią to do dziś kobiety, później w rajtuzach i jakoś na pedofila, homoseksualistę, pederastę, geja i jak byście tego nie nazwali  nie wyrosłem. Już jako mały chłopiec bawiłem się też z dziewczynkami w doktora i doktorem też nie zostałem, co najwyżej ginekologiem amatorem wykorzystywanym w domu przez żonę na porządku dziennym i nocnym, zwłaszcza nocnym. Ludzie opamiętajcie się, nie dopuszczajcie do głosu takich oszołomów z piekła rodem!!!
Jak nie wiesz o czym piszesz, to się nie wypowiadaj. Gender to ideologia groźniejsza od trockizmu i faszyzmu razem wziętych, bo planująca zmienić naturę człowieka. Poczytaj najpierw o tym wrogim naszej cywilizacji syfie, a potem głos zabieraj. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby radny Pitucha dostał wytyczne od swojego proboszcza z parafii, który na każdej niedzielnej mszy wspomina w ogłoszeniach parafialnych o tym jak to ideologia Gender sprawia, że promuje się homoseksualistow i inne zachowania - jako ministrant księża proboszcza pan Pitucha zapewne podłapał temat ideologii ... ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ten ... miesięcznie bierze z naszych podatków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny powinien w imię równości ubrać się w sukienkę, wyszminkować się niczym posełka Grodzka i zadać powyższe pytania do kuratorium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy, którzy korzystają z toru przy ul.Zemborzyckiej mogą popatrzeć na kogo nie głosować. To jeden z bandy, która walczy z hałasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gender to zło i działania wbrew naturze, może i dobrze że porusza się temat tej złej i groźnej ideologi wymyślonej wbrew naturze i rodzinie, warto aby rodzice wiedzieli czego uczą się dzieci w przedszkolach i szkołach ale faktycznie trzeba by zadać pytanie do kuratorium - chociaż tam i tak nic nie wiedzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie jak matka uczy syna gotować, sprzątać i innych "kobiecych" czynności, zeby jak dorośnie dawał sobie sam radę w zyciu  to też źle robi bo to wbrew naturze. Mężczyźni mają byc życiowymi kalekami a jedynie brać sobie żony które będą im służyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek jestem za tylko że pan Grodzki jak się kiedyś przebrał za dziewczynkę to do tej pory tak chodzi i nazwisko zmienił na Grodzka.pozdro Tomek z Norge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bakterie pisiorka niszczą szare komórki - na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie żeby jakieś pedaliska i tranzystory w stylu Biedrony albo upośledzonego Bęgowskiego robiły pianę z mózgu mojemu dziecku. Mam do tego pełne prawo i na pewno nie puszczę dziecka do takiego przedszkola, przekazuję dziecku normalne wartosci a nie jakieś upośledzone szambo i nikt mnei nei zmusi do tego żeby bałamucić moje dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie żeby jakieś pedaliska i tranzystory w stylu Biedrony albo upośledzonego Bęgowskiego robiły pianę z mózgu mojemu dziecku. Mam do tego pełne prawo i na pewno nie puszczę dziecka do takiego przedszkola, przekazuję dziecku normalne wartosci a nie jakieś upośledzone szambo i nikt mnei nei zmusi do tego żeby bałamucić moje dzieci
    Ależ oczywiście, ze ty jako ojciec masz pierwszeństwo do robienia "piany z mózgu" swoim dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twierdzić, ze przez zajęcia tego typu dziecko "zarazi" się "chorobą" mogą jedynie ludzie ograniczeni. Jeżeli ktoś urodził się z daną preferencją to żadne zajęcia czy przebieranki nie spowodują u niego zmiany tej preferencji. Szkoci też noszą czasami spódnice a kobiety spodnie i jakoś im się nic nie "przestawia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie zboczeniec!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby radny Pitucha dostał wytyczne od swojego proboszcza z parafii, który na każdej niedzielnej mszy wspomina w ogłoszeniach parafialnych o tym jak to ideologia Gender sprawia, że promuje się homoseksualistow i inne zachowania - jako ministrant księża proboszcza pan Pitucha zapewne podłapał temat ideologii ... ehhh   no, a taka panna Anna grodzka, próbowała zostać facetem zapuszczając brodę i wąsy, ale natura wygrała i jest kobietą mimo ze ma okazałego członka
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jak słyszę hasło PiS to zaraz mi się kojarzy ciemnota, zacofanie i obłuda????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Pitucha nie chce by dzieci powyrastały na zboków, ale widzę, że oprócz kretynów w internecie są też niezłe pojeby, którym ktoś nasrał do pustego łba i nic dziwnego, że nie łapią, o co mu chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Pitucha nie chce by dzieci powyrastały na zboków, ale widzę, że oprócz kretynów w internecie są też niezłe pojeby, którym ktoś nasrał do pustego łba i nic dziwnego, że nie łapią, o co mu chodzi.
    Dobrze, że ty wiesz o co chodzi a raczej nie  wiesz tylko ci się tak wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cierpie radnego Pituchy! Nie cierpie PIS! ale z tym pytaniem to strzał w dziesiątkę! Sam w poniedziałek zapytam dyrektor przedszkola o program w tym zakresie. Pozdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem kto to ale ten Pitucha dobrze robi.A wy barany je***e jak nie wiecie to nie piszcie i czytajcie ze zrozumieniem o co jemu chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...