Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten wyrok to jest kpina wymiaru sprawiedliwości! Zuzanna jest osobą całkowicie zdemoralizowaną, która nie powinna nigdy wrócić do społeczeństwa! Ma wyrok za podawanie marihuany małoletnim oraz za molestowanie dziewczyny poniżej 15. roku życia. Psychiatrzy stwierdzili u niej zaburzenia osobowości, w tym psychopatię oraz to, że jest niezdolna do odczuwania uczuć, a sąd pomimo tego dał się nabrać na jej skruchę i żal. Wszyscy pamiętają, jak parę godzin po morderstwie mówiła, że jedynie żałuje tego, że nie udało jej się kupić takiego samego płaszcza, jak miał bohater filmu "American psycho". U Kamila po 8 tygodniowej obserwacji psychiatrycznej nie stwierdzono choroby psychicznej ani żadnych zaburzeń, a jest traktowany na równi z psychopatką i próbuje się wmówić, że połączyły ich takie same cechy charakteru. Jeżeli by tak było, to nikt by nie zauważył żadnej różnicy w jego zachowaniu po zacieśnieniu znajomości z Zuzanną. Matka Kamila poznała się na niej mówiąc, że jest "jednoosobową sektą".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przekonała mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara smierci albo dozywocie zaden inny wyrok nie wchodzi w gre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie którzy w taki sposób zabijają nie zasługują na powrót do społeczeństwa. da się zrozumieć wypadek lub nie umyślne lub chorych psychicznie ale takich tylko do śmierci zamknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie dożywocie? czapa!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro za taką rzeź dostali po 25 lat z możliwością wyjścia po 20, to co trzeba zrobić, żeby dostać gwarantowane dożywocie??????? Wywalić tych sędziów na zbity pysk!!!!!!! Bo wyjdą z więzienia i znowu zabiją niewinne osoby!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szansa ! - jest tylko jedna zdychaj kurwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokurator ma obowiązek złożyć apelację o dożywocie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Morderczyni z Rakowisk podkreślała, że w tej chwili ma styczność z dziewczynami, które "niesamowicie tęsknią za domem". - A ja nigdy nie miałam okazji poczuć tego uczucia. Chciałabym wyjść i stworzyć rodzinę, za którą mogłabym tęsknić - przekonywała."   ... Zuzanna być może stworzy rodzinę za kratami. Rodzinę lesbijską. Niedawno została skazana (podczas pobytu w areszcie) za wcześniejsze obcowanie płciowe z dziewczyną poniżej 15 roku życia. Dopuszczała się tych czynności tuż przed zamordowaniem rodziców Kamila. Takie są fakty. Lesbijka dewiantka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy im jeszcze jedną szansę. Dużo winy ponoszą ich rodzice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym obejrzeć jakieś rozmowy przeprowadzone z tą socjopatką przez psychiatrów. Socjopaci potrafią manipulować, a jej kartotrka jednoznacznie pokazuje, że ta dziewczyna jest niezdolna do skuchy i naprawy. Jest po prostu zepsutą maszyną do utylizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak slow i potepienia za to co zrobili.W chwili obecnej to tylko dozywocie w celi jednoosobowej bez prawa wyjscia do konca zycia.Mysle,ze prokurator zlozy apelacje a sad w innym skladzie dolozy tyle na co zasluzyli.Szntrapa chce byc czlowiekiem lecz nazwijmy to czym byla.Sa takie okreslenia w jezyku afrykanskim jak chmara,szarmuta a polskich okreslen tez moznaby znalesc zeby nazwac po imieniu za bandycki mord niewinnych ludzi.Tego nie mozna zapomniec a tym bardziej wybaczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzyga ich w pierdlu dopadnie, mam nadzieje że bardzo szybko bo szkoda naszych podatków na takie ścierwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy im jeszcze jedną szansę. Dużo winy ponoszą ich rodzice!
Adoptuj ich ćwoku niech żrą z twojej michy, pewnie Ci za to podziękują poderżnieciem gardła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taki czyn powinna być nieuchronna czapa, ponieważ tylko ona może skutecznie powstrzymać bestię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapa ...Kiedy kara śmierci będzie w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni ją za zamknąć w celi z Mariuszem  T, słyszałem, że lubi również kobiety. A swoją drogą znając jej zdolności manipulacji to wcale bym się nie zdziwił, gdyby za kilka lat okazało się, że jest w ciąży z jakimś strażnikiem więziennym jak żona tego od Amber Gold. Bo chyba z samym Kamilem N.już nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg jest Bogiem Wszechmogącym. Jezus powiedział " Ja jestem bramą. Jeżeli ktoś wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony - wejdzie i wyjdzie, i znajdzie paszę. Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości. " Czasem aby usłyszeć głos Boga trzeba spaść na samo dno, ale Bóg właśnie dla takich, którzy są ostatnimi draniami umarł a potem Zmartwychwstał. Jeśli taki człowiek szczerze uwierzy i nawróci się i zapłacze nad swoim grzechem, to może nas prawilnych wyprzedzić w drodze do Niebie. Więc nie ma co sądzić i życzyć im śmierci bo to Bóg ich osądzi. Nigdy nie wiemy co dana osoba przeżyła, że popchnęło ją to do takich dramatycznych wyborów, złych wyborów, które de facto finalnie zniszczyły jej życie, a komuś innemu je po prostu zabrały. Mimo tego, to nadal są ludzie i choć powinni ponieść karę to jednak mają godność swoją, której nawet sam Bóg im nie odbiera. święty Paweł też dopóki nie znał Żywego Boga, zabijał niewinnych, ale nawrócił się i potem już bronił Boga, aż zginął męczeńsko. nie wiadomo jaki plan ma Bóg na ich życie. jeśli pozwolą Mu wejść do ich serc, to paradoksalnie z tej tragedii Bóg może wyciągnąć wiele dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie ma co sądzić i życzyć im śmierci bo to Bóg ich osądzi. Nigdy nie wiemy co dana osoba przeżyła, że popchnęło ją to do takich dramatycznych wyborów, złych wyborów, które de facto finalnie zniszczyły jej życie, a komuś innemu je po prostu zabrały" - okropny żal ściska mi serce od czasu tej zbrodni. Myślę o tych dzieciakach i nie mogę zrozumieć, jak do tego doszło. Czemu nie było możliwe odpowiedniego przykręcenie im sruby i powstrzymanie demoralizacji? W areszcie nie sprawiają kłopotów. Poddali się rygorowi. Dlaczego nie byli w żadnej terapii? Paradoksalnie to dorośli im nie pomogli. Matka Zuzanny już wcześniej powinna była ratować dziecko. Miała jednak ważniejsze sprawy. Teraz też jest aktywna na fb. Kpina. Kamil i Zuzanna muszą ponieść karę, ale trzeba jednak ratować co się da. Liczę na krótszy wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o szansę, chcę jeszcze kogoś zabić, tej osoby nie powinno wypuścić się już nigdy na wolność! To skandal, że jeszcze pozwala jej się wypowiadać, pozbawiła możliwości patrzenia na świat dwóch osób. Mam nadzieję, że sąd podejmie włąściwie decyzje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...