Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Raport sanepidu: 58 osób zmarło na gruźlicę

Utworzony przez eisza, 6 maja 2012 r. o 18:42 Powrót do artykułu
co raz, coraz, wszystko jedno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak działa sanepid ale odwiedziłem kilka ciastkarni aby zamówić ciasto i tort na komunię.to co zobaczyłem to w większości syf,syf i jeszcze raz syf.Porozwalane pojemniki,ciastka ze zwrotów,drożdżówki.Myślę,że w sezonie sanepid powinien skontrolować wszystkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzrost zachorowań na gruźlice spowodowany jest niedożywnmiem obywateli a nastepuje od lat 90 ubiegłego wieku,T własnie są widocze sukcesy Solidarności i ich następców bo w okresie powojennym PRL skutecnzie tę chorbę zwalczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pani Redaktor coraz przeczyta co napisała, bo są jakieś błędy. Chyba, że co raz napisała to już poprawiać nie bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z powikłaniami poszczepiennymi, jakoś nie ma podanej informacji na ten temat bo gdyby była to rozpętałoby się piekło. Podajecie pierdoły a o naprawdę ważnych sprawach nie piszecie. i nie chodzi tutaj o błahe powikłania ale o poszczepienne powikłania dotyczące układu nerwowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mk napisał:
a co z powikłaniami poszczepiennymi, jakoś nie ma podanej informacji na ten temat bo gdyby była to rozpętałoby się piekło. Podajecie pierdoły a o naprawdę ważnych sprawach nie piszecie. i nie chodzi tutaj o błahe powikłania ale o poszczepienne powikłania dotyczące układu nerwowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady. Najlepiej nie szczep swoich dzieci a bazujesz na tych co zaszczepili swoje. naczytałeś się naszego dziennika czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milka napisał:
Bez przesady. Najlepiej nie szczep swoich dzieci a bazujesz na tych co zaszczepili swoje. naczytałeś się naszego dziennika czy co?
nie naczytałam się, bazuję na tym co dzieje się z moim dzieckiem, widze tez co dzieje sie z innymi, najgorzej jak bazuje jedynie na tym co napisze wyborcza i powiedzą w tvn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mk napisał:
nie naczytałam się, bazuję na tym co dzieje się z moim dzieckiem, widze tez co dzieje sie z innymi, najgorzej jak bazuje jedynie na tym co napisze wyborcza i powiedzą w tvn
Jak Twoje dziecko dostanie odry, różyczki, WZW B albo innego choróbska, to pogadamy, czy warto dziecko chować przed darmową szczepionką z Sanepid-u. Rodzice dzieci chorych na odrę i jej powikłania, czekających na przeszczep wątroby po WZW B, czy też na wszystkie inne "powikłania nieszczepienia" powinni z własnych środków finansować leczenie swoich pociech. Aż żal tyłek ściska, że taką ciemnotę próbuje się nadal ludziom wciskać. A Sanepid mógłby też finansować szczepionki na pneumokoki... w cywilizowanych krajach jest ona bezpłatna i obowiązkowa, u nas trzeba płacić koncernom farmaceutycznym jak za zboże (a wiem, bo sam jestem ojcem małego dziecka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...