Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja czakam na hasło kogoś ważnego: przyjmę islamistę do domu, zostawię sam na sam z żoną i córką. Czekam na dobry przykład. Może to zmieni postawę społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czekam na hasło kogoś ważnego: przyjmę pislamistę do domu, zostawię sam na sam z żoną i córką. Może być Jacek Kurski, Tomasz Kaczmarek ewentualnie innego leciwego playboya :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla jasności, ci w kominiarka to islamiści, te niedojdy w czerwonym to Polacy  :lol:   :lol:   :lol:  Nikt tak nas nie ośmiesza jak prezydent i tzw. patrioci.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie Skoro zgodnie z Polską Konstytucją wszyscy jesteśmy równi to dlaczego nowo przybili do kraju mają dostać mieszkanie i mają zagwarantowane znalezienie przez PAŃSTWO im pracy a ja mieszkając tu od urodzenia pracując za najniższą krajową nigdy się nie dorobię mieszkania ? Czy Państwo mi też zagwarantuje mieszkanie? Jeśli nie to ja czuje się dyskryminowany !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Lwów był zawsze polski. Lwów semper fidelis!!!!To źle? A jak na Ukrainie gloryfikuje się zbrodniarzy banderowskich to dobrze?? To dobrze??? Dlaczego polski rząd, polski sejm, polski prezydent ktokolwiek by nim był nabiera wody w usta kiedy mowa o zbrodniach na Wołyniu w wykonaniu ukraińskich nacjonalistów na dziesiątkach tysięcy niewinnych Polakach- dzieciach, kobietach i mężczyznach?? Pytam się : Dlaczego?? Czy to dobrze???? To dlatego wisiały takie banery. Prawda i tylko prawda doprowadzi do porozumienia i zgody. A ja pospolity zjadacz chleba czy muszę lubić Ukraińców ? Czy muszę lubić muzułmanów|?? Czy musze lubić Niemców???Odpowiem wam : NIE. I nikt mnie do tego nie zmusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakos dziwnie nagle ostro traktuje się ludzi którzy wyrażają sprzeciw w stosunku muzłumanów jak choćby kobieta z biblioteki którą zwolnili dyscyplinarnie ,ale jak na nasz kościół katolicki i naszych księży wylewają się pomyje wszędzie na forum i nie tylko to nikt tego nie ściga.......a ostatni przypadek u Moniki Olejnik na profili nasz prezydent wklejony w foto Brevika......czy Olejnik oberwałą????? UWAGA: myślę że jest akcja karanie ostro dla przykładu i dla zastraszenia ludzi .wszędzie w Europie jest tuszowana prawda o tym co robią imigranci muzłumanie dlaczego??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizatorzy i uczestnicy mieli szczęście, że pogoda pokrzyżowała plany przemarszu, bo kto wie czy czasem ktoś by nie podpalił jakiejś budki z kebabem - tak jak dwa lata temu budki wartowniczej Federacji Rosyjskiej podczas "Marszu Niepodległości" w Warszawie. To nic, że za tamtym podpaleniem mieli stać funkcjonariusze MSW, których poprosił o to były ich szef, bo i tak ścigania byli i są uczestnicy marszu... Tak poza tym, to wszystkie rasistowskie i inne takie okrzyki wznoszone były przez uczestników, a nie organizatorów manifestacji. Czas już jest na finał, pointa się zaczyna: Coraz więcej przebierańców, coraz trudniej o oryginał ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Postępowania to efekt słanych do prokuratury doniesień. Część z nich składa Stowarzyszenie Otwarta " Rzeczpospolita". tu można sprawdzić, kim są ci wzorowi obywatele, donoszący do prokuratury: http://www.otwarta.org/kim-jestesmy/wladze/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej niech zamkną większość polaków za samodzielne myślenie PDW obywatele polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W narod polski wkrecio sie duzo nie polakow i oni Udajac przedstawicieli polskich niszcza polska Mysl prawdziwy polak mysli po polsku o nie w Kategoriach ciemiezcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksenofobię i mowę nienawiści to ja znajduję w Wyborczej i TVN. Co, nikt z policji tam się nie wybiera? Równi i równiejsi? Do czasu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy banderowcy są narodowością? Czy jak powiem, napiszę, wywieszę transparent z jakimś niekoniecznie miłym hasłem dotyczącym hitlerowców, to dzielna lubelska prokuratura też będzie mnie ścigać za "mowę nienawiści"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota pospolstwa z Ciemnogrodu jest wielkoscia niezmierzalna. I to jest bardzo smutne wrecz przerazające,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie nawołuje do nienawiści tylko do czynnego udziału w nadchodzących wyborach. Do urn rodacy, do urn!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie nawołuje do nienawiści tylko do czynnego udziału w nadchodzących wyborach. Do urn rodacy, do urn!!!!
Młody/a jesteś i jeszcze brak doświadczenia !!! A ja powiem -zamiast do urn to idźcie do szkół językowych  i wyjeżdżajcie z tego kraju...;-))) cobyście nie stracili życia, które może i powinno być wartościowe.  Solidaruchy do spółki z niektórymi księżmi b.j.o ( bez jakiejkolwiek odpowiedzialności ) załatwiły ten kraj i naród na cacy !!! Tej  oczywistej prawdy nikt i nic nie zmieni , chociaż próby manipulacji podejmowane są każdego dnia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie chodzi o rasizm, Polska dla Polaków tutaj sami ledwo koniec z końcem wiazemy mama z 4 dzieci w mieszkaniu na odlamku Lublina mieszka Dajcie mieszkanie w bloku, przyznajcie więcej pieniędzy Polsko gdzie wy macie oczy, że ich przyjmiecie to w naszych oczach dalej będzie pogardą bo dostaną choćby to na co my czekamy po. 5.,6 lat Ładnie ładnie zajmijcie się najpierw swoimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie my żyjemy, czy tak wgląda demokracja? Za komuny było więcej swobody w wyrażaniu swoich poglądów. Tak na marginesie, czy prokuratura nie ma poważniejszych spraw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...