Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To skandal co mówi dyrektor! Jest z PSL-u, a zachowuje się jak rasowy PIS-owiec! Że takie kanalie jeszcze zajmują funkcje dyrektorskie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorzy nieudacznicy by nie narazić się marszałkom zawsze będą szukać pieniędzy w kieszeniach pracowników. W Lublinie nie jest tajemnicą że ekipa zajmująca się ochroną zdrowia położyła całkowice służbę zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani nie macie takich samych kompetencji jak pielęgniarki! Macie łatwiejsze studia i mniej godzin. Umiecie dużo mniej od pielęgniarek i położnych, tak bylo zawsze. Studiowalam z wami i z pielęgniarkami więc wiem co mówię. Ratownictwo to 3 lata studiów a pielęgniarstwo ma możliwosci 5 lat plus specjalizacje i obszerne drugie kursy (nie 2 dniowe jak wasze) co swiadczy o ogromie wiedzy. Nie rozumiem też dlaczego kłamiecie bo wszyscy ratownicy których znam zarabiają więcej od pielęgniarek (nawet mnie to wkurzalo bo znajoma rm siedzi na sorze w rejestracji i zarabia więcej od drugiej piel ktora zasuwa w oddziale przy pacjencie). Skończcie studia pielegnis4skie i dyskutujcie. Najlepiej robić cos idac na łatwiznę a chcieć i oczekiwać tego co inni przy większym nakładzie pracy... tylko wy tak potraficie kłapać dziobami... kursy z wami to dobra zabawa- jesteście najbardziej wyluzowanymi medykami...pielęgniarki, położne czy lekarze zawsze się bardziej spinają...i uczą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiajcie dużo ale od pielęgniarek wam wara i przestańcie kłamać. Jesteście pierwsi w kombinowaniu jak wziąć cwrtyfikat z konferencji za kolegę którego nie ma.. studia macie dużo latwiejsze, jezdzicue sobie na obozy itd na co pielęgniarki czasu nie mają. Pielęgniarstwo 4815+1200+specjalizacja Ratownictwo 3800 godz..i tyle...za co chcecie taka sama kase? Za wozenie pacjentów na badania? (Do których przygotowuje pielęgnlarks, które robi pielęgniarka albo wykonuje wraz z lekarzem...its itp... temat rzeka).co z tegoo ze podacie lek np podczas reanimacji tak samo jak pielęgniarka skoro jej wiedza jest dużo obszerniejsza i pomoże ona większej gr pacjentow i w szerszym zakresie niż wy . Trochę pokory. Ratownik w kartce niech zarabia dobrze ale reszta...pracująca jak sanitariusze, noszowi no to sorry... ale z jakiej paki macie zarabiać za dyżury polegające na wożeniu ludzi na badabia tyle co inni z odpowiedzialnością, stającymi do reanimacji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Pracuje jako RM w karetce pogotowia i szczerze powiem że osoby które piszą tutaj o wyższym wykształceniu pielęgniarek i większej ilości godzin trochę przeginacie... Pracuje z pielęgniarkami i wiem że i ten i ten zawód jest od trochę innych zadań ale nigdy nie umniejszalem pielęgniarce choć spotkałem w tym zawodzie niestety osoby które swoim poziomem wiedzy i umiejętnościami równaly do sanitariuszy. Co do osób które wypisują więc o cięższych studiach i większej wiedzy - trochę pokory. Uważam że zarówno pielęgniarki jak i RM zasługują na godne place... Pielęgniarki wywalczyły swoje i nie rozumiem czemu skoro pracujemy ramię w ramię na tych samych prawach i odpowiedzialności taka nienawiść. PS. Jeśli chodzi o wiedzę z chęcią mogę stanąć z pielęgniarka w zawody :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital wojewódzki w Toruniu to samo. Jak pieniędzy nie było widać tak dalej ich nie ma... Dyrekcja ma za nic Ratowników... Z resztą to nie jedyny szpital jak sami wiemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,  pracuje w jednym z małych szpitali jako ratownik razem z pielęgniarkami,  nie rozumiem tej nienawiści pomiędzy pielęgniarkami do ratowników. Pracujemy razem i powiem tak niektóre z was mają większe mniemanie o sobie jak ratownik,  pani która ma spece z ratownictwa i studia mgr nie umie rozróżnić zawału i karze czekać na lekarza przed IP ,  ale do chwalenia się czego to ona nie robiła i ile wie to pierwsza,  jedna drugiej by oko wydrapala za 1 zł,  ona podwyżkę dostała przecież ja mam większy staż a ona mgr i specjalizacje,  nie mówię że wszystkie takie są,  bo z niektórymi dobrze idzie współpraca,  ale więcej pokory i mniej jadu do siebie i innych pracowników wam życzę   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AHHAHAHAHA nawet tu pielęgniarki sie panoszą, zapraszam panie pachnące do ZRMow, wtedy pogadamy o umiejętnościach i wiedzy, bo niestety ZRM to nie oddział w ciepłym i oświetlonym. Weście już przestańcie się czepiać, porostu pielęgniarka jest od pielęgnowania pacjenta a ratownik od ratowania życia, proste i co tu rozgraniczać i to i to jest zawodem wymagającym profesjonalnego przygotowania a to ze pielęgniarki się tak panosza nad ratownikami to tylko świadczy o nich ze i jeszcze dodam ze oczywiste ze pielęgniarka ma więcej godzin w uczelniach, bo musi się nauczyć podcierać dupę pacjentowi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...