Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mogę się założyć że pojazdy będzie dostarczał Ursus. Takie mam przeczucie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie lepiej wybudować kolejny , jeszcze lepszy stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę się założyć że pojazdy będzie dostarczał Ursus. Takie mam przeczucie...
A niech dostarcza. Co złego jest w trolejbusach Ursusa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mają na uwadze,że miasto gwałtownie się wyludnia z powodu braku jakichkolwiek perspektyw. A i studenciaków będzie coraz mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech dostarcza. Co złego jest w trolejbusach Ursusa?
  Oprócz tragicznej jakości wykonania to nic..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mają na uwadze,że miasto gwałtownie się wyludnia z powodu braku jakichkolwiek perspektyw. A i studenciaków będzie coraz mniej.
  ehhh ten PiS wszystko widzi w czarnych kolorach - więcej optymizmu, w naszym mieście dzieje się coraz lepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę pewnego rodzaju rozbieżność ! Z jednej strony jesteśmy "bombardowani"  ekologią i związaną z nią koniecznością korzystania z pojazdów np. napędzanych elektrycznie, a z drugiej strony ciągle straszy się nas kryzysem energetycznym i możliwymi niedoborami energii elektrycznej oraz wzrostem jej cen ! Polska energetyka oparta jest na węglu a ten z kolei emituje bardzo dużo CO2 na które mamy określone limity i za co będziemy słono płacić ! Niestety, ale dobrze wiedzą co robią np. Chiny i USA nie angażując się w pakt z Kioto, gdyż w ten sposób ratują swój przemysł i rozwój gospodarczy przed recesją !  Najlepszym rozwiązaniem dla Polski byłoby osiągnięcie niezależności energetycznej czyli inwestycje w elektrownie wodne, nowoczesne technologie i być może wynalazek lub odkrycie na światową skalę oraz związane z tym znaczne obniżenie cen energii oraz wzrost wynagrodzeń gdyż obecnie w przeliczeniu do wysokości zarobków płacimy za nią bardzo dużo ! I to wszystko razem jest główną przyczyną, że bez odpowiednich działań i bezpieczeństwa energetycznego poruszamy się w bardzo ograniczonym zakresie bez szans na rozwój Polski co niektórym krajom nawet bardzo odpowiada, bo nas nie stać na skuteczne konkurowanie na rynkach europejskich i to oni zdobywają nasz rynek !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolejbusy i elektryczne autobusy, Żuk dobrze kombinuje, właśnie na te środki transportu powinno stawiać miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie 5 lat temu zamieszkałem w Lublinie -sprowadziłem się tutaj z Roztocza (okolice Suśca). Nie żałuję tej decyzji !!! -bo widzę, że Lublin coraz bardziej się rozwija i rozwija... Jeśli wracam w rodzinne strony, to tylko (max) kilkanaście godzin, po czym -z przyjemnością- wracam do Lublina. To miasto podoba mi się coraz bardziej ! Przez te 5 lat bardzo dużo się pozytywnego tu wydarzyło -i nadal się dzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolejbusy i elektryczne autobusy, Żuk dobrze kombinuje, właśnie na te środki transportu powinno stawiać miasto.
Wycięte drzewa, pajęczyna sieci i  tysiace słupów trakcyjnych i  oświetleniowych.A nie lepiej kupić autobusy  na CNG i z i  normami EURO 6?Do tego kolej aglomeracyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mają na uwadze,że miasto gwałtownie się wyludnia z powodu braku jakichkolwiek perspektyw. A i studenciaków będzie coraz mniej.
  Kubuś Fatalista?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kubuś Fatalista?
  Nie. Trzeźwo myślący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycięte drzewa, pajęczyna sieci i  tysiace słupów trakcyjnych i  oświetleniowych.A nie lepiej kupić autobusy  na CNG i z i  normami EURO 6?Do tego kolej aglomeracyjna.
Nikt nie wycina drzew z powodu budowy sieci trolejbusowej. Słupy oświetleniowe i tak muszą być. Jakbyś nie zauważył to już nikt nie stawia oddzielnych słupów trakcyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż. Najłatwiej wszystko skrytykować. Ja jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja także uważam że to dobry pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...