Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na pewno nacji Katolik-Fundmentalista całkowita prawda o katolikach z poparcia PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod koniec kwietnia do Ratusz wpłynęło pierwsza skarga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skarg było dużo więcej, i to przed kadencja nowej Pani Prezydent. Dlaczego wcześniejsza władza nie reagowała na to co sie dzieje w DPS. To bulwersujące ze tacy ludzie pracują w takim miejscu. Co do Pani rehabilitant, hm... wiele można o tej osobie opowiadać, jednak nic dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie myślę kiedy się dowiemy kto stał za całą tą zadymą- dyrektor jest ok, niestety ale padł ofirą politycznych rozgrywek ze swoją zastępczynią ostrzącą zęby na jego stołek na czele. No ale to chyba jedyna szansa, żeby położna mogła kierować DPs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!!!!!!!!!!!!Przynajmniej zastępca ma kwalifikacje a i serce do mieszkańców. "PIP" ciekawi mnie jakie ty masz wykształcenie żeby podważyć tytułu Pani zastępcy dyrektora. Pani Dyrektor do boju!!!!!!!!! z tą prostaczką pseudo "rehabilitantką" bez szkoły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, ze ta pani rehabilitantka (a właśnie dlaczego każdy pisze to w cudzysłowie - czyżby coś było nie tak z jej kwalifikacjami a tym na jakim stanowisku jest???????????????????????) nigdy nie znajdzie pracy!!!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...