Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz udaje, że kontroluje

Utworzony przez JAJA, 9 października 2007 r. o 09:48 Powrót do artykułu
PREZYDENT WIE KOMU ZLECIL KONTROLE WIEC POWINNIEN TEGO CZLOWIEKA ZWOLNIC DYSCYPLINARNIE JEZELI NA HONOR-WIDOCZNIE MAJA ZA DUZO PRAC NA ZLECENIE KTORE WYKONUJA URZEDNICY W GODZINACH PRACY I WAZNYCH RZECZY NIE WYKONUJA-HANBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te nieroby samych siebie nie będa kontrolować ,nasłać NIK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam w dzisiejszym Dzienniku drugi artykuł o Prezydencie Wasilewskim. Po pierwszym artykule napisałem żeby ustapił ze stanowiska i nie kompromitował siebie i PO. Teraz już mogę tylko powiedziec - ludzie wywieźcie Pana Wasilewskiego do cyrku!! Jestem załamany. Przez takich ludzi jak P. Wasilewski PO niestety przegra wybory z kretesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och jakie to smutne, umknelo panu prezydentowi, jak narazie to wszystko co wazne jemu umyka, budowa schroniska ez mu umknela ale pieniazki jakos nie, dziwne??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wstyd i hanba, gorzej niż za Pruszkowskiego, a myślałem, że gorzej byc nie moze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zle się tam dzieje, oj źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zle się tam dzieje, oj źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zle się tam dzieje, oj źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zle się tam dzieje, oj źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem całym sercem za p.o. ale tez tak uważam. Ludzie na nich liczyli ale to co sie dzieje chociażby w urzzedzie to swiadczy o strasznej nieudolnosci albo ze sie nie chce nic robic bo tak wygodnie. nie zagłosuje na nich a szkoda. niech pan wywali tych urzedników i zrobi tam porządek to moze w lublinie wygra platforma. a tak to jeszcze ze 25 lat poczekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem całym sercem za p.o. ale tez tak uważam. Ludzie na nich liczyli ale to co sie dzieje chociażby w urzzedzie to swiadczy o strasznej nieudolnosci albo ze sie nie chce nic robic bo tak wygodnie. nie zagłosuje na nich a szkoda. niech pan wywali tych urzedników i zrobi tam porządek to moze w lublinie wygra platforma. a tak to jeszcze ze 25 lat poczekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem całym sercem za p.o. ale tez tak uważam. Ludzie na nich liczyli ale to co sie dzieje chociażby w urzzedzie to swiadczy o strasznej nieudolnosci albo ze sie nie chce nic robic bo tak wygodnie. nie zagłosuje na nich a szkoda. niech pan wywali tych urzedników i zrobi tam porządek to moze w lublinie wygra platforma. a tak to jeszcze ze 25 lat poczekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem całym sercem za p.o. ale tez tak uważam. Ludzie na nich liczyli ale to co sie dzieje chociażby w urzzedzie to swiadczy o strasznej nieudolnosci albo ze sie nie chce nic robic bo tak wygodnie. nie zagłosuje na nich a szkoda. niech pan wywali tych urzedników i zrobi tam porządek to moze w lublinie wygra platforma. a tak to jeszcze ze 25 lat poczekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj!!! Tusku - Tusku da komuś PO łapkach za przegrane wybory.Patrząc na nieudolność PO-je....ców stawiam na Kaczu - Kaczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...