Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
widze że w tym całym interesie nie leży dobro mieszkańców tylko hurtowni!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla mnie to jest chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zamykajcie przejazdu bo nie bende miał jak na maszynke dojechać na stacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dziwny kraj... Jeden przepis nakazuje zamknąć przejazd, a inny pozwala na zostawienie go. Wystarczy tylko zmienić kategorię drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może jeszcze panowie kolejarze zamkną przejazd na Turystycznej? Bo przecież niedaleko jest tunel na Mełgiewskiej? To samo dotyczy przejazdu na drodz 747 w Kozubszczyźnie koło stacji kolejowej Motycz - stamtąd do wiaduktu w Konopnicy jest niecałe 2 km. Coś podejrzanie wyglądają te kolejowe przepisy - wyciągane niczym królik z kapelusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy nie wiadomo o co chodzi, to jest pewne na 99%, że komuś chodzi o pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że przejazd na Turystycznej jest dalej niż 3 km, bo i drogę krajową na Łęczną i Włodawę też by kolej zamknęła Jeżeli nowa droga ominie torowisko górą, to co dla pociągów się zmienia ? NIC !!! A więc zamykanie obecnych przejazdów to czysta złośliwość ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to oczywiste,ze dobro mieszkańców jest na ostatnim miejscu,wszystkie powiedzmy sobie ,,inwestycje,,dotyczące ul.Mełgiewskiej oraz wykupywanie ziemi od mieszkańców za przysłowiową złotówkę przez miasto oraz firmę Sasa,mają pieniądze i możliwości,więc gnębią mieszkańców ul.Mełgiewskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOSTAWMY PRZEJAZD DLA STACJI PALIW,SKLEPU I HURTOWNI PAŃSTWA JUSIAK...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy zbieranie podpisów wśród klientów sklepu,za pozostawieniem przejazdu jest w pożądku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak panie koniku łep urywa zamknął klub dżentelmena i bedzie po ptokach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. napisał:
Co za dziwny kraj... Jeden przepis nakazuje zamknąć przejazd, a inny pozwala na zostawienie go. Wystarczy tylko zmienić kategorię drogi.
Jest takie przysłowie pszczół które mówi sra półgłówek gra półsłówek i wszystko jasne no nie a wszystko to zależy kto interpretuje i co chce interpretować bo jak za takie interpretacje biorą się Trutnie takie w czarnych kieckach ale nie mylić z nawiedzonymi to wtedy oho ho gmatwają kombinują i licytują kto da więcej a jak nie to potrafią użądlić !. Miejmy nadzieję że w tym dziwnym kraju znalazł się ktoś kto czuje się obywatelem Europy i wszystko będzie dobrze !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan konik napisał:
widze że w tym całym interesie nie leży dobro mieszkańców tylko hurtowni!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla mnie to jest chore
panie konik chore jest to, że mieszkańcy nie walczą o swoje dobro a niedługo może już byc za późno. Ciesz sie pan, że ktoś sie tym w ogóle zajął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ku*** nie umiesz napisać Śmigacz to sie ode mnie odpier*** i używaj swojej ksywki do jakiś poje***ych komentarzy penisie zaje***y!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpierdplcie sie od śmigła (ja to umiem napisać przynajmniej 'śmigło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze niech zamykają przejazd!!!!!!! ja i tak do tego sklepu już nie zajeżdzam bo oni mają takie ceny że to szok!!!!!!! jak bende jechał przez turystyczną to przynajmniej do lecrelka sobie zajade i za 100zl zakupów na cały tydzień zrobi a nie jak tu 40zł i w reklamówce nic nie ma a szczególnie ta wędlina droga i w lodówce nawet nie poleży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację kolego bo nawet jadąć po robocie zajeżdżałem tu na piwo a teraz było w miarę tanie to brałem teraz już tu nie zajeżdzam, wole tak jak mówisz do lecrelka zajechać a ta sama droga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie denerwujcie się tak strasznie tymi cenami wystarczy że zajedziecie na stacie gazową obok sklepu i już macie taniej piwko i w kolejkach nie trzeba stać i obsługa milsza i z chłopakam można jeszcze coś załatwić a wędline to moge dalej kupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...