Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reklama szpeci zabytkowy dworek Chrzanowskich

Utworzony przez marcus72, 26 czerwca 2009 r. o 07:40 Powrót do artykułu
a może poprostu nikt by się na tym gów...nie nie reklamował?? niech rdzewieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dowalić im kare za używanie angielskiego, mamy ustawę o ochronie JP. Czas z niej skorzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nasze miasta muszą być tak brzydkie, zaśmiecone tymi wszechobecnymi reklamami billbordami:( czy tak się dzieje na zachodzie? nie. dlaczego nie ma ustaw regulujących to bezkarne ustawianie wszędzie i w mieście i krajobrazie otwartym tych słupów?? wszędzie hałas optyczny, nie ma jak odpocząć od nich... niczego nie potrafią uszanować... a poczucie estetyki? czy właścicielka tej konstrukcji posiada jakiekolwiek? oby stał tak pusty jak najdłużej... a firma która myśli o tym by sie tam reklamować niech wsłucha się w głos ludzi.. chyba większośc z nas twierdzi że tych billbordów jest za dużo? a do tego takich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech miasto zapłaci właścicielowi za nie stawianie tej reklamy i będziemy mieli widok na dworek, przecież właścicielowi chodzi o zysk, więc można się z nim dogadać a że z naszych podatków? coś trudno wolę żeby moje pieniądze szły na taki cel, niż na tanie wino dla menelstwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich, którym zależy na usunięciu syfu reklamowego z miasta zapraszamy do podzielenia się zdjęciami. Organizujemy akcję przeciwko reklamom więcej: http://www.frl.org.pl/content/view/101/1/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrzydliwe, maszkarońskie reklamy - nie tylko te wielkie, które wyrastają przy ulicach wylotowych z Lublina - ale te małe: tabliczki, plakaty, postery, świecące tandetą, szkaradne, bez smaku i pomysłu, które zaśmiecają niemal każdy skrawek elewacji budynków w centrum miasta - powinny zniknąć! Niech Lublin świeci przykładem! Wracając do Polski z Wysp czy USA tęsknota za tym krajem ulatnia się natychmiast jak tylko wyjeżdża się na polskie drogi, rozdrażnienie potęgują tylko reklamy! Tego na Zachodzie nie ma! Jak ktoś trafnie napisał wyżej - za granicą oczy odpoczywają od tandety i bzdetów, które w Polsce nazywa się strategią reklamową. Moim zdaniem - te reklamy niczemu nie służą. Wywołują efekt wręcz odwrotny - jak nachalność sponsora Kozienaliów - browaru Lech, zniechęciła mnie do tego piwa i go nie pijam, tak uliczne reklamy mnie odstraszają. A tym bardziej, im bardziej są tandente i kwiczące od bezguścia i beztalencia osoby, która to zaprojketowała czy wykonała. Ostatnio oglądałam stare fotki Lublina - te z międzywojnia i lat powojennych - miasto wydało mi się takie przyjemne i estetyczne, mimo, że przecież na większości starych ulic nadal stoją te same zabytkowe kamienice. Dopiero po chwili do mnie dotarło, dlaczego Lublin wygląda inaczej i naprawdę jest piękny - szyldy zakładów i sklepów były stylizowane na stare, przedwojenne, wszystkie utrzymane w tej samej estetyce! Może czas na jakąś kampanię, która odsłoni w końcu zabytkowe, piękne budynki i ukaże ich prawdziwe piękno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
renesansowy dworek??? z tego co pamiętam to tam slums straszny był, dobrze ze zaslonili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to my już w Anglii żyjemy? czy pani od tej tablicy reklamowej nie zna słów polskich: DO WYNAJĘCIA?? bilboard, for rent;/ żal naprawde patrzeć;/ trzeba będzie chłopaków zebrać z farbami i pomalujemy tablice;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa kasa kasa zobaczyli w magistracie kase i zapomnieli o Bozym swiecie te sprzedajne ku***. I po co te promocje w calej Polsce? Zeby ludzie przyjechali i zobaczyli przy glownej trasie reklame zamiast zabytkowy dworek?! Hahahaha zalosny jest ten Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, znowu wam robią wodę z mózgu! Za tą reklamą to syfisty slums się znajduje i Bogu dzięki że go ta reklama zasłoni. To dopiero była "promocja" miasta - kury i chlew w centrum a na sznurku kalesony sie suszyły. Ja byłem przekonany że ta konstrukcja to z inicjatywy miasta powstaje żeby ten syf z tyłu zasłonić. Nie dajcie soba manipulować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklama,reklamą...obrzydliwa,lecz już jest! Zasłania dworek !!!Totalna bzdura!!!Nie zasłania!!!Zasłania prywatna posesję na której jest totalny bałagan!! Stawiam pytanie-czy ktoś odwiedził ostatnio ten zacny dworek,zabytkowy jak piszecie???Sam Dworek sprawia wrażenie,że od dłuższego czasu nie ma gospodarza!!!! Czy ktoś przeszedł się po schodach okalajacych ten że dworek??? Zapraszam w te okolice wszelkiej maści obrońców dworku!!! Może ktoś z konserwacji by się pofatygował ,obejrzał elewację dworku-najwyzsza pora nacisnąć administratora tego dworku co by wziął sie do roboty bo niedługo to zostanie tylko reklama...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...