Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
E tam to nie prawda... Lotek to panstwowy przekret na zwiekszanie budzetu. Czy znacie kogos kto trafił 6 w lotto? Poczytajcie troche o tym w necie. Tak dla zasady zdazaja sie male wygrane. Ale to pic na wode. Wpiszcze w google czy znacie kogos kto trafil 6 w lotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje i miłego oraz rozsądnego wydawania takiej kasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy serwis Aukcyj ny na którym można kupić np. Laptopa za 15 złotych : http://trafisz.com/p/ab2dc8c4f36111e48b290cc47a4a5892 Polecam, narazie mało użytkowników i można w miarę łatwo coś kupić :) ========================================================== Ja kupiłem sobie nowy TV 46cali za 180 zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurwa zazdraszczam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnym razem to ja wygram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzies tam zazdrość jest ale trzeba się cieszyć czyimś szczęściem, oby tylko pomógł komuś biednemu no i trzeba wierzyć dalej, żyje jeszcze wiec mam szanse dalej bo wielu w wypadkach co ginie już jej nie ma ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdroszczę w mojej sytuacji również by mi się przydało chociaż 20 tysięcy na dobry start :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, na jakiej podstawie można ujawniać dokąłdny adres kolektury w której padła wygrana. Przecież typów spod ciemnej gwiazdy nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prasa o tym wydarzeniu w ogóle nie powinna pisać, ale cóz redaktor tez człowiek i chce zarobić. Czy to jest w kategorii sensacji, jakiegoś nadzwyczajnego newsa nie wiem. Codziennie ktoś, gdzieś cos wygrywa. Ot życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przecież nagrody i tak nie obierze w tej kolekturze bo ta może wypłacić tylko ~ 2200zł... a informacja i tak jest publicznie podana na stronie lotto..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale trzeba dodać że to druga szóstka w tej kolekturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do oddziału i z 20/ podatku i będzie lżejszy od wygranej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem przejazdem w Lublinie i puściłem kupon w tej kolekturze. Cześć gapy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatku od wygranej jest 10%. Wiem bo sam odbierałem podstawową wygraną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...