Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Od 1 września 2016r znika dla dzieci 5-letnich obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety telefonów nikt nie odbiera.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co mam zrobić z dzieckiem 5- latkiem ? Rozumiem że w przedszkolu nie ma dla niego miejsca ,złożyłam wniosek i co? Oddać do szkoły? Szaleństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wybranych szkołach zostały utworzone punkty przedszkolne dla 5 i 6-latków, które działają jak przedszkola czyli wyżywienie, dziesięciogodzinna opieka nauczyciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mam zrobić ze swoim 3 letnim dzieckiem, dla którego nie będzie miejsca w przedszkolu, bo jest ich zaledwie po kilka w każdym przedszkolu. Chętnie oddam do oddziału przedszkolnego w szkole, tylko że dla małych dzieci takich nie przewidują. A 6-latki niech sobie grzeją miejsca w przedszkolach... A może załatwię miejsce w biurze poselskim PIS-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...