Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Religijna wojna na billboardy w Lublinie

Utworzony przez pin, 5 października 2012 r. o 06:51 Powrót do artykułu
Nie miałem nic przeciwko zarówno poprzedniej akcji, jak i tej. Ale tłumaczenie organizatorów, że powieszenie billboardu to próba zastraszenia jest żałosne. To tak jakby najpierw cieszyć się, że złapany za ogon pies próbuje uciekać a później z płaczem lecieć do mamy, że nas ugryzł. Mamy wolność słowa, więc po co te żale?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh, znowu ateistyczne kręgi odwracają kota ogonem. odkąd to tak jesteście lękliwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc jeśli przeżegnam się w publicznym miejscu to też będzie zastraszanie ? Jeśli mówie dziecku: nie zbliżaj rączki do ognia bo się poparzysz, to jest to ostrzeżenie czy już zastraszanie ?? Tym tzw. ateistom to faktycznie się już w głowach poprzewracało. Sami domagają się tolerancji jednocześnie nie tolerując innych. Troche to paranoiczne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Przekaz tego kontrbillboardu jest negatywny, atakujący i zastraszający – mówi Dorota Wójcik, prezes Fundacji Wolność od Religii. – Dla mnie stwierdzenie, że jeśli nie wierzysz w Boga, to umrzesz w mękach, jest przerażające." JEŚLI PANI DOROTA NIE WIERZY - TO CZEGO SIĘ BOI? DLACZEGO JĄ TEN BILBORD PRZERAŻA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dla mnie stwierdzenie, że jeśli nie wierzysz w Boga, to umrzesz w mękach" - g dzie to jest na tym bilboardzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obie organizacje, które sfinansowały swoje kampanie, ośmieszają się totalnie. Tak na marginesie, skoro ateiści nie wierzą w pośmiertne męki, to czemu się czują zastraszani? Przecież nic im (wg nich samych oczywiście) nie zagraża. Ateiści i inne mniejszości w Polsce wpadają w pułapkę walki z wszystkimi dokoła. Wydaje się, że wręcz potrzebują wroga, żeby istnieć w zorganizowany sposób. Poza tym prezentują moralność Kalego. Gdy żartuje się z A. Grodzkiej lub R. Biedronia, to jest się nietoleranycyjnym, gdy R. Biedroń żartuje z Jana Pawła II, to oznacza to, że ma wyrafinowany gust. Moja rada: niech obie strony zajmą się sobą, nie wytykają sobie niczego personalnie i nie sprowadzają dialogu o poważnych kwestiach do głupiej opluwanki, bo tylko, niestety, ośmieszają ludzi, dla których rzeczy, o których mowa, są istotne. Na koniec: gdyby przekazali te pieniądze, które wydali na billbordy, na chore dzieci, to wtedy wykazaliby się tym, ile jest wiary w chrześcijanach i humanizmu w ateistach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ten strach u ateistów. Boją się Boga, którego, jak twierdzą nie ma. Dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupotę zbywa się milczeniem. Obie strony powinny się tego trzymać, a tutaj mamy kościół który dał się sprowokować i wychodzi na frustratów - żałosna próba zatrzymania przy sobie dochodów od "wierzacych" którzy płacą jak baranki bo ksiądz na ambonie każe bo inaczej pan mieszkających w chmurkach się pogniewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Gumkowska, na co mają się nawracać Polacy, skoro 90 kilka procent to katolicy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcję nie przygotował Kościół tylko jakaś marginalna grupka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze sto lat i bóg będzie takim samym gusłem jak dzisiaj wróżby andrzejkowe. Szkoda, ze nie dożyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1% ateistycznych, homoseksualnych itp. mniejszosci usiłuje agresywnie narzucać swoje poglądy Polakom, wiedząc, że bez religii i polskosci nie będzie. Robią to za brudne, zagraniczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żyjemy w czasach ostatecznych, chcemy, aby ludzie się nawrócili." Pani Gumkowska powinna sektę założyć. " Koniec świata" Faktycznie żyjemy w czasach ostatecznych skoro widzę takie rzeczy, ale P. Gumkowska wie na 100% że to "czasy ostateczne" ŻENADA. Jestem katolikiem i mi WSTYD za kościół. Wstyd za księży molestujących dzieci, piorących ludziom mózgi. WSTYD za te plakaty!!! WSTYD! Ateistyczne bilbordy są neutralne i pozytywne. Plakaty katolickie kompromitują ludzi wierzących w Boga na całej lini. Ja nie podpisuję się pod tą FARSĄ! A wierzę w Boga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedzi moich poprzedników sa dowodem na to, że nie umiecie czytać ze zrozumieniem... Mam na myśli tutaj wypowiedzieć Pani Doroty w kwestii przerażenia - otóż faktem jest, że i ja patrzę z przerażeniem na to, że kościół robi ludziom wodę z mózgów i siłą przymusza do swojej wiary poprzez snucie jakiś chorych i zidiociałych wizji o czasach ostatecznych i śmierci w grzechu... Jest to przerażające, że ludzie, często wykształceni, dają robić z siebie durniów... przekaz bilboardu jest rzeczywiście zastraszający, bo czy nie zauważyliście, że mamy do czynienia tutaj z zastraszaniem i groźbami? Ateiści oczywiście się z tego śmieją, ale fanatyczni katolicy poprzez czytanie takich bzdur mogą dostać nieodwracalnych skutków skrzywienia psychicznego... Widac tutaj wyraźnie groźby i zastraszanie... a katolicyzm rzekomo miał nauczać dobroci i miłości... więc czy katolicy to hipokryci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
"Żyjemy w czasach ostatecznych, chcemy, aby ludzie się nawrócili." Pani Gumkowska powinna sektę założyć. " Koniec świata" Faktycznie żyjemy w czasach ostatecznych skoro widzę takie rzeczy, ale P. Gumkowska wie na 100% że to "czasy ostateczne" ŻENADA. Jestem katolikiem i mi WSTYD za kościół. Wstyd za księży molestujących dzieci, piorących ludziom mózgi. WSTYD za te plakaty!!! WSTYD! Ateistyczne bilbordy są neutralne i pozytywne. Plakaty katolickie kompromitują ludzi wierzących w Boga na całej lini. Ja nie podpisuję się pod tą FARSĄ! A wierzę w Boga!
wierzysz, a czy do kościoła chodzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wierzysz, a czy do kościoła chodzisz?
stanę tutaj w obronie kolegi A co chodzenie do kościoła ma współnego z wiarą w Boga? Czy to jest jakiś wyznancznik? Kościół w sensie instytucji nie ma i nigdy nie miał nic wspólnego z Bogiem - to dwie różne sprawy... Kościół jest raczej ziemskim obrazem piekła bo z niebiem to nie ma nic współnego Więc jak Kolega wierzy w Boga, nie musi robić szopek w postaci chadzania do kościoła...
Ostatnio edytowany 5 października 2012 r. o 08:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Skąd ten strach u ateistów. Boją się Boga, którego, jak twierdzą nie ma. Dziwne.
Katoli nie boga....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ateistka napisał:
Katoli nie boga....
dokładnie TAK. Jest takie powiedzenie: Są kibice i kibole - katolicy i katole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katar napisał:
1% ateistycznych, homoseksualnych itp. mniejszosci usiłuje agresywnie narzucać swoje poglądy Polakom, wiedząc, że bez religii i polskosci nie będzie. Robią to za brudne, zagraniczne pieniądze.
facepalm....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katar napisał:
1% ateistycznych, homoseksualnych itp. mniejszosci usiłuje agresywnie narzucać swoje poglądy Polakom, wiedząc, że bez religii i polskosci nie będzie. Robią to za brudne, zagraniczne pieniądze.
Maże podaj dane, skąd wziąłeś ten 1%?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...