Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Remont dłuższy niż wiadukt nad Kunickiego

Utworzony przez Andrzej, 16 czerwca 2013 r. o 23:19 Powrót do artykułu
Trzeba być naiwnym budowlańcem ,aby przewidywać zakończenie budowy na grudzień.To nie jest Hiszpania tylko Polska i zima może przyjść w listopadzie,a reżim technologiczny jest jeden,i nikt go nie wymusi.Chyba,ze od marca będzie realizowany już zaplanowany remont.To jest polskie myślenie.Tak wydają pieniądze urzędnicy z zawodu filozofowie,historycy,prawnicy ,a społeczeństwo okłamują terminami realizacji.Zlecenie dokończenia STRAŻY POŻARNEJ byłoby najlepszym rozwiązaniem bo oni przystąpiliby do budowy wraz z dojazdem.Powodfzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie nazwę biura projektowego, które nie wykonało dobrego projektu. A może to tajna wiadomość ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja!.Jaja, jakich w Lublin ie nie było chyba od 50 lat. Ot patrzcie podatnicy i podziwiajcie jakimi termin ami operują opłacani przez nas urzędnicy, miesiąc, rok, połowa 2015r.  PARANOJA!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie techniczne, po ile będą miały centymetrów pasy ruchu w tym tunelu. Jakoś nie widzę tam miejsca na dwa pasy w jednym kierunku z takimi bocznymi (małymi bo małymi lecz chodniczkami, szczerze myślałem, że zlikwidują je całkiem a tam pozostawiali po 60cm tak na oko). Jesli ktoś jest wstanie przedstawić jakieś plany techniczne będę wdzieczny. Męczy mnie to zawsze jak przejeżdzam przez tunel :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim trzeba będzie wzmocnić i zaimpregnować kładkę bo może nie przetrzymać zimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------------------------WIĘCEJ    MĄDROŚCI    GŁUPOLE  Z  RATUSZA !--------------------------------   W pierwszej kolejności , chciałbym zapewnić , że nie jestem  uprzedzony  do  Prezydenta  Lublina Zuka i nie jestem  Radnym UM Lublina .  Jestem  rodowitym  Lublinianinem  któremu  Nasze  piękne  miasto  leży głęboko na sercu .  Nie jest  moją  winą , że  obecny  Prezydent  Lublina  K.Zuk  tak  dużo  złego  czyni  Lublinowi , że  podczas  każdej  krytyki  On  i  Jego urząd  jest  obecny !.      Tym  razem  "remont"  rozpa dającego  się  ze  starości  tunelu  Kunickiego..   Jeżeli  nie  miał  Prezydent  fachowych  ekspertów  to mógł  wykonanie  takiej  ekspertyzy  zlecić  Inżynierom  Politechniki  Lubelskiej .    Albo  po  prostu  zapy tać  Mieszkańców  tamtego  regionu  którzy  po  kilka  razy  dziennie  przechodzili  pod  tym  tunelem .  A  że ja  sam  przechodziłem  pod  tym  tunelem  setki  razy  to  mogę  Prezydentowi  powiedzieć , że  ten  tunel jest  starą  rozpadającą  się  ruiną ! .  Po każdym  deszczu  tunel  pływał  w  wodzie  a  po  ścianach  lała się  woda !.   Stary  rozpadający  się  parasol .  Problem  w  tym , że  tym  tunelem  przechodzi  trakcja  tro lejbusowa  a  do  przejeżdżających  trolejbusów  nalewała  się  woda .   Mury  tunelu  odpadywały  wielkimi płatami  nawet  z  sufitu  i  stwarzały  śmiertelne  zagrożenie  dla  Przechodniów.   Jak  w  takiej  sytuacji  mo żna  planować,..."remont"   RUINY  ? .     "Remont"  takiej  RUINY  to  bardzo  wysokie  koszty  więc  bez  ob liczeń  a  posługując  się  logiką  trzeba  stwierdzić , że  BUDOWA  NOWEGO  TUNELU  BĘDZIE  TAŃSZA  OD  "REMONTU"  RUPIECIA  TUNELU .       Właśnie , w interesie  Lublina  jest  aby  przerwać  "remont"  a ROZPOCZĄĆ  BUDOWE  NOWEGO  WIADUKTU ! .  Wnuczęta  Nam  podziękują, że  Mają  piękny  i  funk cjonalny  tunel  a  My  jako  Stolica  Wschodniej  Polski  będziemy  z  dumą  przedstawiać  osignięcia  nowe go  Lublina .   Namawiam  Prezydenta  do  przerwania  "remontu  rupiecia"  i  rozpoczęcie  BUDOWE  NOWEGO   WIADUKTU  KUNICKIEGO .     Oczywiście  kanalizacja  musi  być  poprawiona , bo  i  Nowy  Wiadukt  będzie  zalewany !.   Nie  zapom nijcie  o  rekonstrukcji  " skrzyżowania śmierci"  Pl.Bychawskiego  aby  go  wkomponować  w  nowe  ar terie  od  Nowego  Wiaduktu .  Szczęść  Boże  memu  pięknemu  Lublinowi !.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dzieje się w Lublinie? Sprawdź!   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz mniej rzeczy dziwi w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------------------------WIĘCEJ    MĄDROŚCI    GŁUPOLE  Z  RATUSZA !--------------------------------   W pierwszej kolejności , chciałbym zapewnić , że nie jestem  uprzedzony  do  Prezydenta  Lublina Zuka i nie jestem  Radnym UM Lublina .  Jestem  rodowitym  Lublinianinem  któremu  Nasze  piękne  miasto  leży głęboko na sercu .  Nie jest  moją  winą , że  obecny  Prezydent  Lublina  K.Zuk  tak  dużo  złego  czyni  Lublinowi , że  podczas  każdej  krytyki  On  i  Jego urząd  jest  obecny !.      Tym  razem  "remont"  rozpa dającego  się  ze  starości  tunelu  Kunickiego..   Jeżeli  nie  miał  Prezydent  fachowych  ekspertów  to mógł  wykonanie  takiej  ekspertyzy  zlecić  Inżynierom  Politechniki  Lubelskiej .    Albo  po  prostu  zapy tać  Mieszkańców  tamtego  regionu  którzy  po  kilka  razy  dziennie  przechodzili  pod  tym  tunelem .  A  że ja  sam  przechodziłem  pod  tym  tunelem  setki  razy  to  mogę  Prezydentowi  powiedzieć , że  ten  tunel jest  starą  rozpadającą  się  ruiną ! .  Po każdym  deszczu  tunel  pływał  w  wodzie  a  po  ścianach  lała się  woda !.   Stary  rozpadający  się  parasol .  Problem  w  tym , że  tym  tunelem  przechodzi  trakcja  tro lejbusowa  a  do  przejeżdżających  trolejbusów  nalewała  się  woda .   Mury  tunelu  odpadywały  wielkimi płatami  nawet  z  sufitu  i  stwarzały  śmiertelne  zagrożenie  dla  Przechodniów.   Jak  w  takiej  sytuacji  mo żna  planować,..."remont"   RUINY  ? .     "Remont"  takiej  RUINY  to  bardzo  wysokie  koszty  więc  bez  ob liczeń  a  posługując  się  logiką  trzeba  stwierdzić , że  BUDOWA  NOWEGO  TUNELU  BĘDZIE  TAŃSZA  OD  "REMONTU"  RUPIECIA  TUNELU .       Właśnie , w interesie  Lublina  jest  aby  przerwać  "remont"  a ROZPOCZĄĆ  BUDOWE  NOWEGO  WIADUKTU ! .  Wnuczęta  Nam  podziękują, że  Mają  piękny  i  funk cjonalny  tunel  a  My  jako  Stolica  Wschodniej  Polski  będziemy  z  dumą  przedstawiać  osignięcia  nowe go  Lublina .   Namawiam  Prezydenta  do  przerwania  "remontu  rupiecia"  i  rozpoczęcie  BUDOWE  NOWEGO   WIADUKTU  KUNICKIEGO .     Oczywiście  kanalizacja  musi  być  poprawiona , bo  i  Nowy  Wiadukt  będzie  zalewany !.   Nie  zapom nijcie  o  rekonstrukcji  " skrzyżowania śmierci"  Pl.Bychawskiego  aby  go  wkomponować  w  nowe  ar terie  od  Nowego  Wiaduktu .  Szczęść  Boże  memu  pięknemu  Lublinowi !.      
  "rodowitym  Lublinianinem" E no to szacunek... A jak bardzo rodowitym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się chłopaki nie dogadali przy praniu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle burdel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zywkle jeden wielki bałagan, brak kompetencji i odpowiedzialnych za ten cyrk na kółkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli PIS tak zacznie remontować Polskę, jak lubelski wiadukt, to masakra gospodarcza kraju będzie gotowa w pierwszym kwartale po ewentualnym Nie Daj Boże objęciu władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...