Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i z łęczyńską znowu kłamali tak samo jak rok temu. Prezydent mówił, że do grudnia 2012, łęczyńska będzie zrobiona.. Nic się nie stało.. w tym roku kieliszek mówił to samo.. nic się nie stało.. a remont tej ulicy to nie jest hip hop i nawet jakby zaczęli teraz nie wyrobili by się do końca roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem wczoraj trasą Lublin-Frampol (docelowo Jarosław)... Matko kochana... Ma ktoś jakieś "wrażenia" z podobnej przeprawy? Dlaczego nikt tam niczego nie robi!!! Tam są setki wyrw, całymi seriami, głębokie na kilkanaście centymetrów! Właściwie na grubość asfaltu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to że najłatwiej wyremontować całkiem dobre ulice a te całkowicie zniszczone lepiej nie ruszać... przykładów jest wiele...! Życzę urzędnikom zdrowia ... psychicznego...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazur napisał:
Jechałem wczoraj trasą Lublin-Frampol (docelowo Jarosław)... Matko kochana... Ma ktoś jakieś "wrażenia" z podobnej przeprawy? Dlaczego nikt tam niczego nie robi!!! Tam są setki wyrw, całymi seriami, głębokie na kilkanaście centymetrów! Właściwie na grubość asfaltu!
kolego pracuję dla firmy z Biłgoraja i 4 razy w tygodniu pokonuję tą drogę, owszem to jest porażka, ale geodeci już byli i mierzyli, dziury są obmalowane, coś będzie się działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ,,najlepszą'' ulicą w mieście (Łęczyńską), to niedaleko od Ratusza, ale wiadomo gdzie najciemniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazur napisał:
Jechałem wczoraj trasą Lublin-Frampol (docelowo Jarosław)... Matko kochana... Ma ktoś jakieś "wrażenia" z podobnej przeprawy? Dlaczego nikt tam niczego nie robi!!! Tam są setki wyrw, całymi seriami, głębokie na kilkanaście centymetrów! Właściwie na grubość asfaltu!
też jechałem wczoraj tą drogą, nie myślałem że aż tak źle to wygląda...jak na ukrainie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarządcą droga Lublin-Biłgoraj 835 jest ZDW ul.Turystyczna Lublin (zarząd dróg wojewódzkich). Oni jeszcze przekładają papiery i żałują kasy n a tą drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy ma zacząć się remont skrzyżowania Al.Kraśnicka-Boh.Monte Cassino?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...