Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miał być też remont ulicy Koryzonowej, czy może się mylę?? Wypadł już z rozpiski..., będzie czy nie będzie? Będzie później - kiedy bedzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogowcy muszą zniwelować 70 cm różnicy poziomów między jezdniami al. Solidarności. Dlatego zamykana będzie raz jedna, raz druga nitka dwupasmówki.


Czy ktoś wie dlaczego należy zniwelować te różnice poziomów i gdzie one dokładnie występują (na jakim odcinku al. Solidarności) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srać na Koryznowej! W okolicy Majdanka mieli naprawiać tę jezdnię i robić rondo przy zajezdni trolejbów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
różnice_poziomów napisał:
Czy ktoś wie dlaczego należy zniwelować te różnice poziomów i gdzie one dokładnie występują (na jakim odcinku al. Solidarności) ?
Może chodzi o wielką hopę na 2. i 3. pasie na skrzyżowaniu z Prusa jadąc od dworca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
Srać na Koryznowej! W okolicy Majdanka mieli naprawiać tę jezdnię i robić rondo przy zajezdni trolejbów...
Srać jak to mówisz to możesz co najwyżej pod siebie. Koryzynowej już mówią 3 rok, że będzie remont i na gadaniu się kończy. Może warto o to spytać państwo redaktorzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkemonty mogli by sie zabrac za biedote i tych co potrzebuja a nie burzyc i rozwalac. co inni wystawili! Co im w drodze stoji zeby byc narodowo czystymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam bym zmienił nagłówek na "Idą lepsze czasy dla kierowców". Ciężkie czasy to są teraz kiedy na lubelskich drogach sypią się zawieszenia samochodów. Tylko mechanicy zacierają ręce. Jeżeli stan nawierzchni kilku lubelskich ulic zmieni się na lepsze, to ja osobiście mogę stać w korkach nawet i cały rok (ale to moje osobiste zdanie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...